Потребую апгрейду• 01 октября 2024

Подобається чоловік

Розумний,симпатичний,харизматичний,ввихований,турботливий,от все добре,але блін зростом аж на 9см нижче і почуваю від цього себе некомфортно коли йдем десь разом(
Слоник-тоник• 01 октября 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
38,але жила з батьками довго-до 27р і навіть зараз вони намагаються контролювати мене-що,як,з ким і т.д
Вы давно взрослая женщина.
Раз родители до сих пор могут вами управлять, то вам точно к психологу.
автор Потребую апгрейду • 01 октября 2024
Ответ дляСлоник-тоник
Вы давно взрослая женщина.
Я вступаю в конфлікти з батьками через це,навіть деякий період не спілкувалась зовсім,але так-мені потрібно до психолога
Вдячна Вам,Ви дали мені поштовх
Слоник-тоник• 01 октября 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
Вдячна Вам,Ви дали мені поштовх
Это поведение подростка, а не зрелой личности.
Ноунэйм• 01 октября 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
Ні,в нас різниця така без підборів(
Мне таких мужчин хочется на ручки взять. Никаких чувств они больше не вызывают. Как е бы классные, умные ИТП не были. Мой рост 173 см, муж 186 и то мелким кажется
Бжоли-бандерівці• 01 октября 2024
Я 1,8м. Зараз у стосунках з чоловіком 1,7 м.
Взагалі не помічаю різниці. Ну от взагалі. Підбори ношу, але максимум 5-7 см. Тут питання не в чоловіку, а в тому що + 12 см і я вже 1,92 м і мені просто незручно в принципі - все занадто низьке навколо. Головою стукаєшся, нагинатися постійно треба.

І для мене більш важлива статура чоловіка ніж зріст. Дрібні, худі чоловіки, навіть високі не збуджують. Чоловік повинен бути сильним, міцним, з широкою спиною і плечима, а не як підліток.
Цідило правди• 01 октября 2024
У меня тетя с мужем офигенная пара, она на пол головы выше плюс каблуки, жгучая брюнетка с шикарными волосами, он блондин голубоглазый с греческим профилем. Всю жизнь вместе, все друг для друга. Поженились в 70х, фотки огонь художник делал, как кадры фильма. Тогда кстати это было в тренде, Марина влади и Высоцкий, Альбано и ромина пауер. Автор я на такое и внимание бы не обратила
Цідило правди• 01 октября 2024
Ответ дляСлоник-тоник
Это и так понятно было, что вы зависите от мнения остальных.
Почему? Вы из глубинки, где каждый друг другу в спину дышит? Или родители постоянно одергивали: что люди подумают?
Правда в том, что всем плевать на то, как вы смотритесь вместе. Всем, кроме вас.
Ваша нарциссическая часть не даёт вам снять корону с головы, вам важно оставаться в образе красотки и королевы мира.
Так вот, как раз королева и может себе позволить любой выбор. А ваше восприятие себя - ложное.
💯
Миззери• 01 октября 2024
Ответ дляМию чакри щоденно
Одна з найшикарніших пар у Голлівуді. І в дупі вони мали різницю в рості.
Она на каблуках , так они одного роста
Миззери• 01 октября 2024
Ответ дляНоунэйм
Ну мне не на ручки но ощущение сразу огромной бабы гренадера , а хочется ощущать себя хрупкой и маленькой и защищенной
Не думаю что это комплекс просто такое ощущение , встречалась с моего роста или немного ниже но вот все же это минус для меня
Муж выше на 15 см и как раз ощущение есть что я женщина , маленькая и хрупкая
Пугачиха• 01 октября 2024
В мене був хлопець нижче. Вот це коли цілуватись і нахилятись до нього, це було дуже неприємно! Я не можу сказати,що прям через зріст його розійшлись, але я постійно з ним на цьому фокусувалася. І наступний парень,який був вище за мене на 20 см., який кайф був в його обіймах, мені так подобався його зріст і що він вище за мене!
Файна цьоця• 01 октября 2024
Ответ дляНоунэйм
У вас явно какие-то проблемы. Психологические или психические.