Христя в тiстi• 01 октября 2024

Потрібен був тільки секс, погляд зі сторони….

Вітаю!
2 місяці тому, познайомилась на СЗ з хлопцем. 2 неділі переписувались з ним, сподобався по спілкуванню, потім зізвон і зустріч. Зустрічей було 2, хотіли ще на цих вихідних зустрітись, але хлопець поїхав у відрядження до Луцьку.
На першій зустрічі, були обнімашки, писав мені, що краще чим на фото , що моя усмішка йому подобалась і тд.
Друга зустріч була в ресторані, погуляли потім ще по парку, були вже поцілунки. Кожного дня, добрий ранок від нього, писав в день, увечері дзвонив. І тут , в якийсь момент, став робити це рідше. Поїхав у відрядження. Вчора пише , що хотів би забрати мене в свою постіль. Я відповіла, що в я в своїй зараз, шутя, що не знаю , як само в його постілі.
У
автор Христя в тiстi • 01 октября 2024
Вранці прилітило смс, що він буде шукати обійми
Котомафия• 01 октября 2024
Если честно то я не понимаю этих расшаркиваний - удачи, и тебе удачи, желаю найти.
Вас послали, я бы в ответ на вот то первое смс про Ты встретишь и тд - отправила бы смеющийся смайл (или вообще ничего) и больше не писала бы. Понятно что вы ему не для большой любви нужны были
Безлім на все• 01 октября 2024
Хотів сексу одразу, він не шукає відносин і швидше за все, покинув би вас після сексу. Ви правильно зробили, що не дали йому зробити вам ще болячіше
Удачная• 01 октября 2024
Все очевидно- хотів сексу. Причому тратити час, кошти, ресурси щоб добитись вас- це не про нього.
А ці соплі про зустрінеш, бажаю щастя- це як привід не рвати до кінця спілкування. Повернеться в ваше місто- то скаже, давай зустрінемось, скучив. Ясно з якою метою
Медсестричка• 01 октября 2024
Если б я сводил тебя в ресторан то уже давно бы секс был у нас..
автор Христя в тiстi • 01 октября 2024
Ответ дляКотомафия
Ну, я йому також написала вранці…. Що вперед!!!! На його що буде шукати обійми. Не вважаю, він прям мене послав
Тишком нишком• 01 октября 2024
Ответ дляКотомафия
Это типа пикап такой, мол я плохой, беги от меня. И после этого автор теряя трусы должна была мчаться в Луцк.
Медсестричка• 01 октября 2024
Ответ дляБезлім на все
А что плохого хотеть секса,?,тем более был ресторан..
ГонУрова дівка• 01 октября 2024
По ходу чувак вже з кимось переспав і дорікнув вам, що ви його час намарно витратили, от як треба. Вам він до сих пір цікавий?
Петриківна• 01 октября 2024
В чс кинуть чмошника
Котомафия• 01 октября 2024
Ответ дляХристя в тiстi
Та это вообще детский сад. Ваши сообщения выглядят как заигрывания - а докажи что в твоей постели лучше.
Удачная• 01 октября 2024
Ответ дляМедсестричка
І що? За похід в ресторан треба відразу в койку скакати?
автор Христя в тiстi • 01 октября 2024
Ответ дляГонУрова дівка
Ні, він вже в блок пішов.
Але, так себе поводив делікатно на зустрічах.
Котомафия• 01 октября 2024
Ответ дляГонУрова дівка
Да, он там даже честно написал что не в своей постели)
ХвилювАллочка• 01 октября 2024
Ответ дляХристя в тiстi
У вас так все грустно, писать не стоит, послать и в блок
Безлім на все• 01 октября 2024
Ответ дляКотомафия
А як треба написати? Біжу, спотикаючись в твою постіль?
ГонУрова дівка• 01 октября 2024
Ответ дляМедсестричка
Хотіти секса - норм, пасивно-агресивно реагувати на відмову ненормально.
ГонУрова дівка• 01 октября 2024
Ответ дляКотомафия
Ну він у відрядженні ж
автор Христя в тiстi • 01 октября 2024
Ответ дляМедсестричка
Я не проти сексу, але мені має людина подобатись, так, щоб я сама зривала з неї одяг.
Він подобався, але секс би був пізніше.
АсобеннАя• 01 октября 2024
Автор, напоркуа Ви йому відповідаєте??
Він Вас зразу послав, а Ви принижуєтесь ще 🤦‍♀️
Котомафия• 01 октября 2024
Ответ дляБезлім на все
Зачем? Тут после его сообщения про хоровод и ожидания вообще уже нет смысла писать
автор Христя в тiстi • 01 октября 2024
Ответ дляБезлім на все
І мені так здалось, що переспав би і все...
ХвилювАллочка• 01 октября 2024
Ваш возраст?
ЧорноброваЯ• 01 октября 2024
Ответ дляМедсестричка
Как именно? Изнасиловали бы женщину?
Котомафия• 01 октября 2024
Ответ дляМедсестричка
Ну раз ресторан был, то автор не права
ГЛЮкоза• 01 октября 2024
Чоловіку потрібен був секс. до сексу додавались якісь відносини. Ви продемонстрували що секс на першому побаченні і на другому вас не цікавить. То ви не та жінка яку він шукав. З вами попрощались. А ви досі про нього думаєте. Чоловік вже знайшов шо шукав. То можете стерти його з пам´яті.
автор Христя в тiстi • 01 октября 2024
Ответ дляГонУрова дівка
Може.
Бо 2 дні переписку активно не вів.
Тратив мабуть ресурси на іншу.
А позавчора ще вранці виклав сторіс в тг, ( у нього преміум) своє фото. Що здивувало. І десь пропадав)
автор Христя в тiстi • 01 октября 2024
Ответ дляПетриківна
В чс кинуть чмошника
Вже.
Але так сумно.
Невже всі вони такі.
Якщо подобається дівчина, не вже не можна почикати, поки вона сама буде схильна до інтиму.
Аннуитет• 01 октября 2024
Боже, всего два свидания, а общаетесь так, как будто 30 лет в браке. Береги себя, спасибо тебе за все. И зачем вы дальше с ним заигрываете? Понятно же, что чувак вас на секс разводит. Переспите уже наконец или прекрашайте общение. Смысл обсуждать то, что и так понятно.
ЧорноброваЯ• 01 октября 2024
Ответ дляМедсестричка
Значит там чувак не ален делон с достатком безоса и никто ему после 1-2 свиданок на шею не кидается

Он ищет тех, кто кинется. Но женщины чаще ищут стойких отношений, а мужики потрахушек. За этим на трасу