Кислородный отбеливатель не взял, результат после него на фото. Желто-серое все равно.
Нужно из того, что справа получить то, что слева. Белизна? Доместос? Перекись? Варить? Мочить? Солить?
...Ненавижу пожелтевшее белое(
Oksana0612• 01 октября 2024
В мене багато білої білизни і рушників і всього іншого. Краще ніж Denkmit порошок ще не знайшла, вже багато років тільки він.
Зараз такий, а є ще зелений.
Робила колись розчин марганцовки і ще щось туди додавала. На ютубі є рецепти. Трохи біліше стало
А так, то тепер навіть до всього білого кладу в пралку серветку-пастку ( у мене для кольорового). Бачила в епіцентрі такі серветки для зберігання білосніжного кольору. Зараз фотку пошукаю
Ответ дляOksana0612
Зараз такий, а є ще зелений.
Також користуюсь порошком цієї марки, подобається. Не знаю чи відбілить, але якщо постійно користуватись, то є різниця. І головне, що запаху немає різкого. Після наших тайд, аріель, персіл задихнутись можна.
Oksana0612• 01 октября 2024
Ответ дляПавела
Мені відбілює. Але якщо бавовна, то при високій температурі.
ПазлШредінгера• 01 октября 2024
Ответ дляAllaif
Ось
Я теж можу похвалити цей засіб. У чоловіка білі сорочки і у малого біла форма - залишаються білими, але чи справиться він з білизною, що вже посіріла складно сказати
Irina898989• 01 октября 2024
Мне жидкий Бос очень нравится, на стирку 1/2 пакетика. Полотенца и постельное- белоснежное