Prervana• Изменено 01 октября 2024

Отбелить постельное до снежно-белого состояния, чем?

Кислородный отбеливатель не взял, результат после него на фото. Желто-серое все равно.
Нужно из того, что справа получить то, что слева. Белизна? Доместос? Перекись? Варить? Мочить? Солить?
...Ненавижу пожелтевшее белое(
filafina• 01 октября 2024
ваниш отбеливатель
ok1904• 01 октября 2024
Треба оптичний відбілювач, просто відбілити мало . Має значення вода для прання(має бути м´яка, чиста)..якою водою Ви перете?
Lilian-nochka• 01 октября 2024
В перикарбонате перекипятить его мин 5
автор Prervana • 01 октября 2024
Ответ дляok1904
Ну какая в скважине, такой и стираю
rodzynka.l• 01 октября 2024
доместос
filafina• 01 октября 2024
Ответ дляrodzynka.l
доместос
доместос ткань разест
Leka_Leka• 01 октября 2024
Ответ дляPrervana
Ну какая в скважине, такой и стираю
положите в тазик таблетку от накипи) залейте горячей водой) не знаю будет ли снежно-белое, но отбеливает отлично)
Alinka45• 01 октября 2024
ACE для белого
Мerida• 01 октября 2024
Я вот вообще не уверена, просто в ватсоне видела аля синьку. И вспомнила, что бабуля раньше, после стирки белого, всегда полоскалп в синьке ещё.
Oksana0612• 01 октября 2024
В мене багато білої білизни і рушників і всього іншого. Краще ніж Denkmit порошок ще не знайшла, вже багато років тільки він.
Зараз такий, а є ще зелений.
автор Prervana • 01 октября 2024
Ответ дляLeka_Leka
Какую порекомендуете? Таблетку
Allaif• 01 октября 2024
Робила колись розчин марганцовки і ще щось туди додавала. На ютубі є рецепти. Трохи біліше стало
А так, то тепер навіть до всього білого кладу в пралку серветку-пастку ( у мене для кольорового). Бачила в епіцентрі такі серветки для зберігання білосніжного кольору. Зараз фотку пошукаю
Павела• 01 октября 2024
Ответ дляOksana0612
Зараз такий, а є ще зелений.
Також користуюсь порошком цієї марки, подобається. Не знаю чи відбілить, але якщо постійно користуватись, то є різниця. І головне, що запаху немає різкого. Після наших тайд, аріель, персіл задихнутись можна.
Oksana0612• 01 октября 2024
Ответ дляПавела
Мені відбілює. Але якщо бавовна, то при високій температурі.
Allaif• 01 октября 2024
Ось
ok1904• 01 октября 2024
Ответ дляPrervana
Ну какая в скважине, такой и стираю
Ну от від такої звичайної стане сірим, жорсткість води яка?
ПазлШредінгера• 01 октября 2024
Ответ дляAllaif
Ось
Я теж можу похвалити цей засіб. У чоловіка білі сорочки і у малого біла форма - залишаються білими, але чи справиться він з білизною, що вже посіріла складно сказати
Irina898989• 01 октября 2024
Мне жидкий Бос очень нравится, на стирку 1/2 пакетика. Полотенца и постельное- белоснежное
Rosenica• 01 октября 2024
Купіть синьку, ту, якою наші мами користувалися.
Це як з фарбованими блондинками - без догляду жовтіють.
Olga1818• 01 октября 2024
Автор, якщо ви як і я в київській області то тут біда з залізом у воді. Нічого ви не зробите((. У мене стоять страшенно складна і дорога система очистки води і все одно ((
автор Prervana • 01 октября 2024
Ответ дляok1904
Не знаю, честно
Мурзяриус• 01 октября 2024
Сейчас поищу картинку итальянской белизны. Покупала на проме
Мурзяриус• 01 октября 2024
MALINA_M• 01 октября 2024
Ответ дляAllaif
Ось
Користувалася. Не відбілює після сірого відтінку медичний халат. Може якщо одразу прати після того, як нову річ купуєш і прати, то допоможе. А для чорного такі серветки дуже подобаються
nadin5050• 01 октября 2024
Тоже хотела писать подобный вопрос! Автор когда, что то попробуете, напишите результат!
Leka_Leka• 01 октября 2024
Ответ дляPrervana
Какую порекомендуете? Таблетку
я беру любые, не заморачиваясь, которые для посудомоечных машин)
Lor111etta• 01 октября 2024
Виварюйте бабусиним способом