... успокоительное) например валерьянку и ещё таблетку мелатонина для лучшего сна, а то меня аж колбасит, страшно и плюс уже похоже на пмс начинается. Операція - блефоропластика 😐
Ответ дляМerida
Думала, люди радуются, когда решаются изменить что-то в лучшую сторону в своей внешности.
Вже все заплановано
Я коли зуби мудрості видаляла то такий самий стан. Якби я на все відмовлялась то щоб це було 😱🫣
Odetta Furs• 01 октября 2024
Ответ дляMiss Faina
да все можно - даже гидазепам но за 8-10 часов до наркоза от операции
Ответ дляМалышка
У Вас була верхня чи нижня?
Як все пройшло?
Як себе почували/ почуваєте?
Маєте якісь рекомендації?
Як все пройшло?
Як себе почували/ почуваєте?
Маєте якісь рекомендації?
Відповім завтра детально
В мене була верхня наркоз седація. Заснула проснулась нічого в ході операції не відчувала, все пройшло швидко, перед операцією не можна нічого було пити я випила каву чорну, так мені сказав анестезіолог що не можна було, відчувається тільки шов трохи побалює, в мене зараз пов´язка, час від часу накладаю охолоджуючу маску на очі. Ну поки ще рано казати про результат його поки не видно бо я боюсь навіть шов подивитися, знімати шви через тиждень.
Ответ дляМалышка
У Вас була верхня чи нижня?
Як все пройшло?
Як себе почували/ почуваєте?
Маєте якісь рекомендації?
Як все пройшло?
Як себе почували/ почуваєте?
Маєте якісь рекомендації?
Можна було лишитися в палаті до завтра але я поїхала додому, бо я себе нормально почувала, одна жінка робила кругову то вона лишилась під наглядом її трохи нудило після наркозу
Ответ дляМалышка
У Вас була верхня чи нижня?
Як все пройшло?
Як себе почували/ почуваєте?
Маєте якісь рекомендації?
Як все пройшло?
Як себе почували/ почуваєте?
Маєте якісь рекомендації?
Ось я така після операції йду додому 🫣
Ответ дляМалышка
Ого, Ви така смілива, після операції, відразу додому 💪
Все одно треба постільний режим, краще вже вдома
Не вірю до кінця що я погодилась на це все, я трусиха по життю. Краще зробити ніж я буду думати про це щодня
Ответ дляMiss Faina
А ск часу була кругова, не знаєте?
Сильно нудило?
З цвєю жінкою хтось був із близьких чи тілбки лікарі?
Сильно нудило?
Ответ дляМалышка
Я планую кругову, боюсь дуже 😳
До речі, Ви пили щось заспокійливе?
Ні, я так і не пила заспокійливі.
Ответ дляМалышка
А ск часу була кругова, не знаєте?
Сильно нудило?
Я не знаю наскільки сильно нудило ту жінку, сьогодні її бачила бо їздила на перев´язку. Це не у кожного таке трапляється. Їй сьогодні краще, вона снідала) в палаті ми були двоє. Після операції спокій потрібен, на роботу не вийдеш. Ось сьогодні я така
Ответ дляMiss Faina
Враховуючи, що вчора була операція, гарно виглядаєте )
А яка будете красуня
Ответ дляМалышка
А яка будете красуня
Дякую
Ответ дляМалышка
А яка будете красуня
Сьогодні третій день, до речі після операції виписали різні ліки і краплі в тому числі, коли знімуть шви певно ще буде якась мазючка на повіку
Ответ дляMiss Faina
Тут дівчата писали, що на третій день запухали.
Це мабуть про кругову було, бо у Вас вже майже і не видно нічого )