120-120-120 (не худею)• 01 октября 2024

Взуття Richter в кого було?

Шукаю сину взуття на осінь/зиму в школу. До цього були Екко, тоненькі, але теплі. В цьому році те, що подобається дорогувато коштує.
Знайома купує дитині Richter, дуже хвалить. Каже, можна виловити з гарною знижкою.
Чи дійсно аналог Екко, в кого були?
Огірок та Помідорчик• 01 октября 2024
Отличная обувь, ничем не уступает экко. Пока дети росли очень много этой марки брала.

Хомо_сапиенс• 01 октября 2024
Якісне взуття.
Хомо_сапиенс• 01 октября 2024
Ще Elefanten, теж хороше.
euhunter• 01 октября 2024
Я сама носила, не хуже экко точно, у меня были ботинки модели типа Тимберов. Одни из любимых. Ребенку отлично.
VitalinkaGL• 01 октября 2024
хорошая,добротная,удобная обувь.ортопеды.
Можу брикнути• 01 октября 2024
брала сыну на зиму ботинки-супер. И продала в идеале)