Сама купляю квіти• 02 октября 2024
Хто з вас робив бізнес з друзями або родичами? Що з цього вийшло?
Ms. Доброта• 02 октября 2024
З чоловіком. Не платить мені
Кажу: я знаю де ти живеш, надішлю колекторів!
Мастер Класс• 02 октября 2024
Со сверками был магазин общий - все прекрасно и удачно. Для нас бизнес закончился с войной 2014, мы уехали, а свекры же продолжают успешно торговать
Ms. Dolly• 02 октября 2024
бізнес з родичами не можна крутити. я навіть в оренду не здаю родичам. для них все зайнято) родичі окремо.гроші окремо. бізнес крутили батько і 2 брати чоловіка колишнього. пересрались так,що тепер вони,їх діти і внуки-найзліші вороги. грошові справи з родичами мати не можна. ніяких влаштувань подруг і родичів на роюоту теж.
Copy-Paste• 02 октября 2024
Все закончилось очень плохо.
Просто на тот момент варианта другого не было.
Хотя я знаю эту аксиому- никаких бизнесов и денежных дел с родственниками и друзьями.
СамавиховуюКота• 02 октября 2024
З другом чоловіка був бізнес. Він керуючий директор, ми грошами зайшли. Почались наїзди ’я ішачу, все тут моє, ви ніхто’. Фігня вийшла, а не бізнес.
БлинчикБезСметанки• 02 октября 2024
Ппц вийшов)відкрила кав´ярню
з подругою)
Дружба пішла геть...
Виносила мені мозок,що малі прибутки ( не виторги), все не так,все не то...Але сама нічого не робила подруга там.
Я плюнула - і пішла. Аж розвиднілось мені , видихаю)
з подругою)
Дружба пішла геть...
Лепетун• 02 октября 2024
Інвестувала в бізнес сина. Правда повністю все на нього оформила і не лізу
Донька працює зі мною в моєму бізнесі. Мені дуже комфортно, каже що їй також.
Бутербродница• 02 октября 2024
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Ппц вийшов)відкрила кав´ярню
з подругою)
Дружба пішла геть...
з подругою)
Дружба пішла геть...
У мене було подібне з подружкою . не кавʼярня , інше. Я пішла . З тих пір зась .