Куда_бежать• 02 октября 2024

Чи вважаєте ви родичів свого чоловіка своїми родичами?

Чи у вас є поділ на мої-його родичі?
Аноним ФЕЯ• 02 октября 2024
Для мене родичі, ми об´єднали свої роди.

Ля-ля-ля• 02 октября 2024
Відносини з ними добрі, але родичами не вважаю.
Як і не вважаю своїми кумами кумів чоловіка (він хрестив їхню дитину).
ПоЗиТиВнАя• 02 октября 2024
Нет.
Дідова баба• 02 октября 2024
Ні, але в мене немає чоловіка😂
Не будь КакСвета• 02 октября 2024
Коли я вперше знайомилася з мамою чоловіка і його сестрою, мені всім своїм виглядом дали зрозуміти, що я в них наче прислуга. Прийшла в їх сімʼю і треба бути слухняною. Вперше бачила в людях стільки пихатості і зарозумілості. Начебто звичайно, не дуже статна сімʼя, але я наче попелюшка погрітися до них попросилась. Тому жодної поваги і приязні я до них не відчуваю
Хоча з багатьма людьми зближуюсь і товаришую. Он мої сусіди за 8 років мені наче родичі
Вільний митець• 02 октября 2024
Звісно ні ,тим паче ми не розписані
Тобто його мама та тато навіть мені не свекри
Леся Українка• 02 октября 2024
Конечно.И жена племянника это тоже наша семья.

Говорю-балакаю• 02 октября 2024
Естественно, его родственники это не мои, и наоборот.
И муж мне тоже не родственник.
парИла я парИла• 02 октября 2024
ні ні ні, неподобаються вони мені усі
Мудрецыха мира• 02 октября 2024
Нет конечно. Родственник это человек, родной по крови. Они родственники моего мужа)))
Точу ляси• 02 октября 2024
Для мене взагалі батьки чоловіка і сестра -як чужі люди.
Наче і не повинно так бути, та що я можу зробити. Якщо я бачила їх 2 рази за життя.
А ось з тіткою чоловіка завжди на звʼязку. Що я, що чоловік)
Зараз все скажу• 02 октября 2024
Нажаль ні, вони мене ненавидять. А я їх. Ми зовсім не зійшлись характерами з його сімʼєю
Редиска Я• 02 октября 2024
По ставленню до них - так, вважаю.