Покорительная• 02 октября 2024

Кто-нибудь может подарить не нужные вам духи?

Можно сложные, на осень
Зоя Жорівна• 02 октября 2024
Ответ дляВсеЧетко
Как мне нравятся эти попрошайки!
Нет, чтоб наняться на несколько часов на уборку и заработать на тот же Эйвон, так начинают сопли распускать, что денег нет.
Зачем, если можно открыть тему и это занимает 2 минуты ?
Попельшка• 02 октября 2024
Ответ дляЗ родзинкою
В кокойто теме про продажу квартир уже рассказывала, но повторюсь: когда отец продавал квартиру ему по объявлению позвонила, видимо примерно как автор, незамутненная дама и уточнив правильно ли она попала и продается ли квартира, попросила подарить ее ей, ведь папе она все равно не нужна раз он ее продает….
А тут всего-то духи…
Я как-то без затеста купила два флакона ниши и они мне не зашли. Продавала на известном сайте. Мамки троих, бедные студентки и просто мечтавшие от рождения про эти духи, задолбали своим нытьём про подарить.
Капризуля• 02 октября 2024
А еще есть распив.
Я вон продала куртку сына, которая уже 2 года ’висела’ , купила себе на распив Блек опиум овер ред.
Так что автор, продаете что- нибудь ненужное и купите себе нужные духи .. делов то
Ручки-Крючки• 02 октября 2024
Ответ дляЙосип_молодий
Два- три дні роздачи на вулиці реклами і вони ваші. Це не дорогий парфюм.
Дорогий,на жаль не 200 гривень
Йосип_молодий• 02 октября 2024
Ответ дляЗ родзинкою
А тут всего-то духи…
Ви колись бачили , як виглядають дами за 40, які фліртують і кокєтнічають? Так, як клоунеси. То вона хотіла пофліртовати так, і вирішила, що це так остроумно і на неї батько зверне увагу.
ОдинРазНадетое• 02 октября 2024
Ответ дляПокорительная
Он весь на лето
Просіть квиток у Тай до них
ЯкаКраля• 02 октября 2024
Поздно. Подарила маме, сестре и подруге.
Голубец• 02 октября 2024
Автор, пишите адрес, пришлю вам сикомор
Чорт і Шо• 02 октября 2024
О, давно вас не було!
автор Покорительная • 02 октября 2024
Ответ дляЧорт і Шо
О, давно вас не було!
Кого Вас? Нас много здесь
Йосип_молодий• 02 октября 2024
Ответ дляРучки-Крючки
Дорогий,на жаль не 200 гривень
Ну звісно не 200, але і зп за день роздачі не 200 давно. Але ваша єбель ну реально не заоблачна, що треба мріяти. Це те, що можна піднапрягтись по мінімуму і отримати. За рік би назбирали відкладаючі по 300 грн
Грамотний хвіст• 02 октября 2024
Ответ дляПокорительная
Ех, не я увы
Ну если не вы , то сходите в магазин и купите себе парфюм. Как и все остальные делают. Чего попрошайничать ?
Йосип_молодий• 02 октября 2024
Ответ дляПокорительная
Кого Вас? Нас много здесь
У вас секта ?)))
кураГАЛЯ• 02 октября 2024
Ответ дляПокорительная
Кого Вас? Нас много здесь
Відкрийте профіль. Якщо там немає жодної подібної теми, я вам подарую.
Попельшка• 02 октября 2024
Ответ дляГолубец
Автор, пишите адрес, пришлю вам сикомор
Ладно, тогда я пришлю Angel´s share...
Йосип_молодий• 02 октября 2024
Ответ дляЗоя Жорівна
Та я бачу надарили вже коробку за 2 хвилини, ще і он дівчата гоняться, щоб автор прийняла і від них парфюми)))
Маю сечі• 02 октября 2024
Автор а чому ви анонімно? Я розумію що буває людині хочеться парфум а купити нема за що, але якщо насмілились попросити то пишіть відкрито. Я дарувала духи які мені не подобалась, сама вонюча для мене виявилась шанель мадмазель, але ж людині під анонімом ніколи б не віддала.
Без образів• 02 октября 2024
Ответ дляПопельшка
Сложные? Нишу? Тилию без пары пшиков ?
Не по темі, зараз деревами наборів, адвентів, та ж Tilia в дереба6у 10 мл мініатюра до 700 грн.
автор Покорительная • 02 октября 2024
Ответ дляМаю сечі
Потому что срач, зачем вам логин?
Не прохожу мимо• 02 октября 2024
Ответ дляПопельшка
Сложные? Нишу? Тилию без пары пшиков ?
Ну хоч буду знати що таке «складні парфуми». А в чому їх складність? В тому що від деяких люди задихаються, а деякі смердять нафтопродуктами та отруєю від тарганів? Я не знаю, в чому парадокс цієї ніши, але смердить вона знатно. Я вчора зайшла в кабінет до лікаря, а там так пахне чимось складним, що я офігела. Думаю ні хрена собі лікарі собі таке дозволяють. Як виявилося, це до мене була інша пацієнтка і лікар вже відкривала вікно щоб провітрити. Вибачалась, ще раз відкрила вікно. Але тож не її провина.
Ковбой Хагис• 02 октября 2024
Ответ дляЙосип_молодий
ну как сказать... в среднем 2000 - 2700 стоят, как бы не дешево
Йосип_молодий• 02 октября 2024
Ответ дляПокорительная
Потому что срач, зачем вам логин?
А як вам подарити?
кураГАЛЯ• 02 октября 2024
Ответ дляПокорительная
Потому что срач, зачем вам логин?
А як з вами звʼязатися ще?
Ковбой Хагис• 02 октября 2024
Ответ дляЙосип_молодий
зачем копить на квартиру? проще выйти замуж за продавца и остаться там жить, гениально
автор Покорительная • 02 октября 2024
Ответ дляЙосип_молодий
А як вам подарити?
А є реальні бажаючі?
Ковбой Хагис• 02 октября 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
Просіть квиток у Тай до них
в Крым
Йосип_молодий• 02 октября 2024
Ответ дляКовбой Хагис
Я так і думала. Три дні прстоїть і будуть їй духи. Там по тисячі платять в серндньому. В нас підлітки за таке беруться навіть. Це ж не цілий день.
Ручки-Крючки• 02 октября 2024
Ответ дляЙосип_молодий
Всё равно куплю сала или продуктов
Йосип_молодий• 02 октября 2024
Ответ дляКовбой Хагис
в Крым
В Крым, то до арєстовіча, він точно знає , як туди проїхати на шару))
Маю сечі• 02 октября 2024
Ответ дляПокорительная
Потому что срач, зачем вам логин?
Як навіщо , а кому духи дарувати аноніму? Я повинна відкритися щоб ви мені написали в особисті але до чого така конспірація може я не хочу щоб хтось побачив як я віддаю парфуми