МаринаШВ• 03 октября 2024

Гнатолог, стерті суглоби, відкритий прикус

Вітаю! Підкажіть досвідченого гнатолога 🙏 проблема з суглобами щелепи, вони стерті 🫠 мій ортодонт порадив вибрати з двох, це Назар Бродський (Київ) або Борченко Наталія (Одеса). Можливо є свіжі відгуки по ним, хто лікувався і вже пройшов час після, чи не вилізли якісь проблеми? Також цікавить, чи стикався хтось зі стертими суглобами щелепи? Як лікували і які наслідки? Поки знаю, що це носіння капи, потім брекети і подальша ортодонтія для фіксації прикусу, щоб зафіксувати результат! Буду вдячна за інформативні відповіді🤗🇺🇦
Нужнова• 03 октября 2024
в мене таке було. спочатку носила капу , потім ставила імплант , нарощували там щось , кістку , накривали зуби , спеціальна програма розраховувала висоту коронок . короче, рік часу і 10 тисяч доларів.

ОхиИВздохи• 03 октября 2024
Ответ дляМаринаШВ
Вовк теж чула прям добрі відгуки! Поїхала на зовсім?((
не знаю, в США. але якщо вам потрібни брекети, це не до неї, вона гнатолог-ортопед
автор МаринаШВ • 03 октября 2024
Ответ дляОхиИВздохи
Мені як раз гнатолог як вона треба, шкода що поїхала(
автор МаринаШВ • 03 октября 2024
Ответ дляНужнова
А у якого лікаря? Вам сподобався результат?
ОхиИВздохи• 03 октября 2024
Ответ дляМаринаШВ
Мне кажется вы не совсем понимаете, капа разобщает прикус, она помогает снять боли, на капе не стирается сустав, и должен не щёлкать. Но жить на капе постоянно не будешь, поэтому нужно менять прикус либо ортодонтически либо ортопедически, расширять челюсть, поднимать высоту жевательных. Поэтому лучше лечиться у одного доктора от начала и до конца, а не у того который просто сделает капу
автор МаринаШВ • 03 октября 2024
Ответ дляОхиИВздохи
Я це і розумію, ніхто не казав жити на капі) мені потрібен гнатолог-ортодонт який проведе від початку і до кінця лікування. Як я вже писала в самій темі - проблема з суглобами і прикусом, і це комплекс лікування - шина, брекети, подальша ортодонтія. Я до того, що мені не потрібен лікар який зробить свою справу з шиною і далі відправить до ортодонта..тому що один спеціаліст повинен вести курс повністю по плану, який складе
автор МаринаШВ • 03 октября 2024
Вовк по відгукам так і робила, відгуки про неї були шикарні, тому і хотіла теж до неї на консультацію.