Вітаю! Підкажіть досвідченого гнатолога 🙏 проблема з суглобами щелепи, вони стерті 🫠 мій ортодонт порадив вибрати з двох, це Назар Бродський (Київ) або Борченко Наталія (Одеса). Можливо є свіжі відгуки по ним, хто лікувався і вже пройшов час після, чи не вилізли якісь проблеми? Також цікавить, чи стикався хтось зі стертими суглобами щелепи? Як лікували і які наслідки? Поки знаю, що це носіння капи, потім брекети і подальша ортодонтія для фіксації прикусу, щоб зафіксувати результат! Буду вдячна за інформативні відповіді🤗🇺🇦
ОхиИВздохи• 03 октября 2024
Ответ дляМаринаШВ
Вовк теж чула прям добрі відгуки! Поїхала на зовсім?((
не знаю, в США. але якщо вам потрібни брекети, це не до неї, вона гнатолог-ортопед
ОхиИВздохи• 03 октября 2024
Ответ дляМаринаШВ
Мені як раз гнатолог як вона треба, шкода що поїхала(
Мне кажется вы не совсем понимаете, капа разобщает прикус, она помогает снять боли, на капе не стирается сустав, и должен не щёлкать. Но жить на капе постоянно не будешь, поэтому нужно менять прикус либо ортодонтически либо ортопедически, расширять челюсть, поднимать высоту жевательных. Поэтому лучше лечиться у одного доктора от начала и до конца, а не у того который просто сделает капу
Ответ дляОхиИВздохи
Я це і розумію, ніхто не казав жити на капі) мені потрібен гнатолог-ортодонт який проведе від початку і до кінця лікування. Як я вже писала в самій темі - проблема з суглобами і прикусом, і це комплекс лікування - шина, брекети, подальша ортодонтія. Я до того, що мені не потрібен лікар який зробить свою справу з шиною і далі відправить до ортодонта..тому що один спеціаліст повинен вести курс повністю по плану, який складе