Марс атакует• 03 октября 2024
Вітаміни
Порадьте вітаміни для дівчини 17 років. Дякую!
Аноним НаВсеГда• 03 октября 2024
Перепробовала множество фирм и сделала вывод что Супра самые лучшие
ДелиВерка• 03 октября 2024
Two-Per-Day, Life Extension,але краще дивитися аналізи,розуміти які є дефіцити
сЛАдКОежКА• 03 октября 2024
Автор, ви реально будете давати дитині те, що радять тут якісь тьоткі? Не лікарі після обстеження, а якісь баби?
Ух яка ж Я• 03 октября 2024
Ну дивіться, є жиророзчинні вітаміни, а є водорозчинні. Перші - не можна приймати без здачі аналізів. Треба чітко розуміти ситуацію і далі вже призначати дозу. До жиророзчинних можна віднести вітамін д. Інші подивіться в гуглі.
Водорозчинні швидко виводяться з організму. Ними складно зробити профіцит. Наприклад, віт. В. Подивіться основні в гуглі і можна, посилаючись на моз і їх рекомендації щодо дозування, приймати. Зазвичай ці норми занижені.
В ідеалі, знайти хорошого лікаря, що зможе обґрунтовано скласти вам карту прийому віматінів. А не відправить здавати аналіз на все на світі.
Вредняжка• 03 октября 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
Мультивітамінний комплекс просто покриває ймовірні дефіцити🤦♀️, тому треба просто обирати з широким складом, харчування мало у кого ідеальне. 99% лікарів на це запитання скажуть просто вибрати якійсь в аптеці. Ні, за ваші гроші вас можуть довго обстежувати для призначення банальних мультивітамін і призначити аналізів на 10 тис гривень, які при відсутності конкретних скарг нічого вам не скажуть, вміст мінералів у крові у момент здачі аналізу абсолютно не дорівнює вмісту там, де вони потрібні
Чумачечая_• 03 октября 2024
Ответ дляАноним НаВсеГда
Какая ненавязчивая реклама)