Бачу_майбутнє• Изменено 03 октября 2024
Хто наразі в нашій країні купляє Елітні авто?
Випадково побачила статтю про те, які недавно нові, ’елітні’ автомобілі з´явились в нашій країні.
Я в шоці. Машини: Ферарі, геліки останні, найкрутіші мерседеси і інші машини преміум класу. Силку на статтю залишу.
В мене питання: хто в нашій країні, купляє наразі машини вартістю 300-500к доларів?
Чи не логічніше, тому хто має такі можливості, купити ці ж авто за кордоном, де набагато менше шансів, що твоя автівка постраждає від обстрілів? При тому, що за кордоном, значно кращі умови для експлуатації цих авто.
Ось силка на статтю, полюбуйтесь -
Love_Love_Love_• 03 октября 2024
Ответ дляАяВсёЗнаю
Я про Київ, який Париж ?
Ви голічний ланцюжок нашої переписки не можете відслідкувати?
АяВсёЗнаю• 03 октября 2024
Ответ дляБлискавка
В начале войны, было затишье к них, а сейчас все норм. Знакомый работает
До травня 22 взагалі нікого не було, і ніхто не питав, де хто зі співробітників
Літом печалька
Потім почалась торгівля
Літом печалька
Потім почалась торгівля
АяВсёЗнаю• 03 октября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Зробіть функцію тільки відповіді певного дописувача
Чи в США то платна функція ?
Голена блондинка• 03 октября 2024
У меня один із братів в прикордоній службі працює ,має зарплату близько 90 тисяч офіційної, влаштував ще й дружину,яка отримує 50 тисяч. І таких дружин ого скільки прилаштованих в частинах. Звільнивши весь цей баласт нормальну кучу грошей можна зекономити і направити на виробництво дронів. Але ж зручніше звинувачувати захід, що зброю не дає, ніж подивитися, що в тебе під носом робиться
Угадайс• 03 октября 2024
Ответ дляГолена блондинка
Грубо говоря 3 тыс дол на двоих. За 300 тыс вряд ли они могут позволить себе тачку
Бачу_майбутнє
• 03 октября 2024
Ответ дляУгадайс
Вот вот. Чтобы купить тачку за 300 нужно минимум 40-50 в месяц чистых иметь.
Я тут Живу• 03 октября 2024
За 300 и 500 не знаю кто покупает
Даже у моего мужа дешевле
Мне покупаем дороже, чем у мужа
Кто покупает? Те, у кого есть возможность
Даже у моего мужа дешевле
Мне покупаем дороже, чем у мужа
Голена блондинка• 03 октября 2024
Ще в мене є однокласник працює в міграційній службі директором департаменту отримає щомісяця офіційно зарплату більше 100 тисяч, декларує грошові подарунку в 300тисяч-500 тисяч, як свої так і дружини-типу від близьких родичів. має квартиру в Києві біля126 метрів квадратних. Він ту квартиру навіть з таким доходом не купив би за зарплату.
Ось тобі і держслужбовці.
Тому дівчата не айтішніка шукаєте ,а держслужбовця. З корупцією у нас зараз не боряться -жити будите в розкоші
Ось тобі і держслужбовці.
Голена блондинка• 03 октября 2024
Ответ дляУгадайс
Ага а мають дві.
Не гавкаю- но охраняю• 03 октября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Серйозно, а податок на машину? А страхування?
А походження налу не запитають?
В нас в Парижі в Картьє нал брати не зотіли, наприклад без доказів
А походження налу не запитають?
Это все очень сложно в ваших Парижах.
Опля Картопля• 03 октября 2024
Ответ дляВерочка 100%
Так всегда думают те, кто не умеет зарабатывать
А вы уже заработали пол миллиона долларов на авто?
Опля Картопля• 03 октября 2024
Ответ дляУгадайс
У нас во дворе частная школа
куча детей с последними айфонами, рюкзаки ив сен Лоран, кроссовки от 700 дол
В школа ск стоит?
Играю_на_кларнете• 03 октября 2024
Ответ дляТро Нью-Йорку
Бачила відомого нейрохірурга в Ужгороді на новенькому майбах. Впринципі людина своєю
працею заробила, здається на держслужбі ніколи не був
Сам заработал это когда в своей частной клинике прооперировал больного, получил деньги в кассу, заплатил налоги, з/п всему персоналу , коммуналку и т.д. И с чистой прибыли радостно купил Майбах.
А это содрал последнюю рубаху с пациента и родни, воспользовался государственной операционной, оборудованием, персоналом, не заплатил ни копейки налогов, а на все это украденное и отжатое купил машинку.
Вор даже с золотыми ручками нейрохирурга остаётся вором.
Тро Нью-Йорку• 03 октября 2024
Ответ дляИграю_на_кларнете
Працює в приватній клініці
Так що ваш допис не зараховується
Тро Нью-Йорку• 03 октября 2024
Ответ дляБлискавка
Врядли у него зарплата высокая, если он в гос клинике работает
В приватній
Бачу_майбутнє
• 03 октября 2024
Ответ дляТро Нью-Йорку
Працює в приватній клініці
Так що ваш допис не зараховується
Можна будь ласка прізвище даного Нейрохірурга?
Тро Нью-Йорку• 03 октября 2024
Ответ дляБачу_майбутнє
Shkiryak Clinic
Бачу_майбутнє
• 03 октября 2024
Ответ дляТро Нью-Йорку
Shkiryak Clinic
Глянула те чим він займається то до нього питання нема. Спеціаліст світового масштабу. Ось Лікарям такі автівки прям до обличчя, бо вони зароблені спасінням життів інших. Тільки справжнім лікарям, такий як цей Антон Шкіряк.
Дівчина Бобула• 03 октября 2024
Ответ дляАяВсёЗнаю
В нас повно багатих людей, як і було
Зараз, навіть більше
Я про то же как бы
Играю_на_кларнете• 03 октября 2024
Ответ дляТро Нью-Йорку
Працює в приватній клініці
Так що ваш допис не зараховується
Ок. Но за свой первый миллион он, скорее всего, промолчит.
Манкоголік• 04 октября 2024
Ответ дляБачу_майбутнє
Вот ответ на ваш вопросик