Сама собі лікар• 04 октября 2024
Порадьте наповнювач для подушок
Завжди користувалась подушками з наповнювачем пух-перо. Періодично віддавала на чистку і пересипку, але вже зносився наповнювач. Хочу купити з синтетичним. Куди ж іти по поради, як не сюди? Дівчата, поділіться досвідом і враженнями, що і де варто купувати.
P.S. Відгуки на Розетці читала. Але толкові і реальні поради отримувала саме тут
Скіфська пектораль• 04 октября 2024
Холофайбер?
З часом він може «продавлюватися», але його елементарно можна купити і підсипати. Переться. Гіпоалергенний.
Бюст Березуцкого• 04 октября 2024
Холофайбер, але білий, той що для подушок. Не сірий.
Ще мені подобається штучний пух.
Я купую все окремо і шию сама.
Прошиваю синтапоном 50
Ще мені подобається штучний пух.
Я купую все окремо і шию сама.
Прошиваю синтапоном 50
Сама собі лікар
• 04 октября 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
Ще мені подобається штучний пух.
Я купую все окремо і шию сама.
Прошиваю синтапоном 50
Ще мені подобається штучний пух.
Я купую все окремо і шию сама.
Прошиваю синтапоном 50
Прошиваєте синтепоном - це наче внутрішній напірник? А тоді зверху тканинний? Я правильно зрозуміла?
Бюст Березуцкого• 04 октября 2024
Ответ дляСама собі лікар
Бязь прострочую з синтапоном. Виходить стьобана подушка. Не відчувається наповнення, виходить, як окупована стьобана.
Бегущаяпо• 04 октября 2024
Холофайдери є різні
Є за 900 і є за майже 2000 за мішок приблизно 15кг
А по колограмах його ніде не продають...тим більше якісний
Сама собі лікар
• 04 октября 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
Дякую
Бюст Березуцкого• 04 октября 2024
Ответ дляБегущаяпо
Холофайдери є різні
Продають в магазинах меблевої фурнітури або онлайн, але десь від 5 кг.
Я в своєму місті купила 5 кг - 600 грн.
Укр_жіночка• 04 октября 2024
Ответ дляБегущаяпо
Холофайдери є різні
В магазині мирсон продають окремо різні наповнювачі
Бегущаяпо• 04 октября 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
Я в своєму місті купила 5 кг - 600 грн.
З пяти кг можна набити як мінімум пять ВЕЛМКИХ подушок для спання...а автору одну тре
Нехай автог погуглить які є холофайдери і інши матеріали для подушок і тоді вирішує що вана хоче
Сама собі лікар
• 04 октября 2024
Дівчата, дякую за поради та ідеї. Руки в мене не дві лівих і з нормального місця ростуть. Іду гуглити
Засомневаю• 04 октября 2024
мікроволокно - в мене вже подушки кілька років з цим наповнювачем, форма - ніби вчора пошиті, ніц не збилось
Папина дочка• 05 октября 2024
Ответ дляЗасомневаю
Якої фірми подушки? Часто перете?