Сосиска_Втесте• 05 октября 2024
Чим поганий фарш з Новуса?
Добрий ранок, порадниці.
Проживаємо в місті, все м´ясо, ну і інші продукти з супермаркету.
Уже років 20 я купую м´ясо в супермаркеті і з нього кручу фарш.
Сьогодні прокинулась геть без сил і так хочу котлет, но так лінь крутити фарш.
Вот і виникло питання: я ж купую в магазині м´ясо, чому не купувати готовий фарш???
Дівчата, можливо з Вас чи Ваших близьких працює в Новусі чи Метро. Як там роблять фарш?
Результат:
вже голосів:
11 (34.38%)
Кручу з магазинного м´яса
9 (28.13%)
Купую готовий фарш
7 (21.88%)
Інше
5 (15.63%)
Лише домашнє/фермерське
ПочтальЁнша• 05 октября 2024
Не видно какого качества мясо в фарше. Иногда покупаю в маркете и они при мне делают фарш
Блиск думки• 05 октября 2024
Почнемо з того, що навіть в одній мережі якість фаршу може відрізнятись-людський фактор.
Я беру готовий, але це буває рідко, в основному готую мʼясо
Манка Я• 05 октября 2024
Потому что они туда добавки кладут, в том числе консервант и соевый изолят для массы. И те же котлеты из покупного немного другие выходят и по вкусу, и по консистенции. У меня мощная мясорубка, смолоть фарш 2 секунды и я знаю хоть, что там.
Однозначная• 05 октября 2024
Беру фарш епікур курячий, мені ок, в лотках запакований.
Наша ряба з водою.
Сосиска_Втесте
• 05 октября 2024
Ответ дляПочтальЁнша
Аналогічної думки була до сьогоднішнього ранку.
А чи не ризиково великим мережам якщо хтось отруїться?.це є репутація.
Малим магазинчикам не важливо, а тут вважаю має бути важлива репутація.
Настасья Пицун• 05 октября 2024
фарш в новусе содержит добавки: чтоб не завонялся долго, чтоб не тек и не выделялась вода и долго не терял цвет. Короче нитриты нитраты, много жира и сала, могут быть еще какие-то добавки
Не вмію заміряти• 05 октября 2024
Ответ дляСосиска_Втесте
Не смешите. У нес это ненаквзуемо
Оцененная• 05 октября 2024
Ответ дляСосиска_Втесте
Як ви доведете, що отруїлися саме фаршем? Ну і термічна обробка ,у більшості випадків, не дасть вам прямо отруїтися, але дасть магазину змогу реалізувати товар не першої свіжості . Ну і намішати туди шкіру, жили, жир, та іншу требуху замість м´яса.
Полуничка• 05 октября 2024
Туди крутять не свіжа, купиш і одразу треба готувати бо постоїть півдня і вже тхне
І крутять туда ухо горло нос сіськи піски хвост
Сосиска_Втесте
• 05 октября 2024
Ответ дляСвята
В Метро берите, они следят за качеством и не добавляют воды. Фарш делают всегда из свежего мяса
Під домом Новус, зручно.
Но коли їдемо в сторону Метро, то завжди заїжджаємо.
Сосиска_Втесте
• 05 октября 2024
Ответ дляНастасья Пицун
А в їх м´ясі?
Дуболом• 05 октября 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Там нет добавок в курином фарше из филе. На этикетке честно пишут, в других фаршах есть.
Настасья Пицун• 05 октября 2024
Ответ дляДуболом
ну разве что, но курогрудь быстро приедается)
Дуболом• 05 октября 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Нитрита там тоже нет. У них каждый день свежий фарш. Вечером на фарш скидка -40% каждый день, а то что не продали вечером, утром на -60% идет, а на витрину свежее.
И состав они указывают честно. Это литовцы, они еще пиздеть так как наши не научились.
Розвідка Маші• 05 октября 2024
Ответ дляСосиска_Втесте
Не думаю что прямо отравиться можно, но они пихают в него и жир и шкуру, и всякий непотриб. Лично видела на рынке, как прод кладет гору куриных шкурок в мясорубку.
Сосиска_Втесте
• 05 октября 2024
Ответ дляРозвідка Маші
На ринку і маленьких магазинчиках це очікувано. Тому там не купую.
Мова про великі супермаркети, а саме Новус, так як він під домом і зручно там купувати.
Розвідка Маші• 05 октября 2024
Ответ дляСосиска_Втесте
Иногда покупали, в Сильпо классный был фарш из телятины, потом пропал. Но чтобы регулярно покупать, нет, только если некогда крутить дома. Все равно будут добавлять.