Накладні мюслі• 05 октября 2024

Які СЗ або де знайомитись зараз?

Мені 34, але я гарно виглядаю, без поганих звичок, з активною позицією, спорт і т.д. гарно заробляю. Тому шукаю приблизно мого рівня або краще чоловіка. На вік особливо не зважаю, бо всі по-різному розвиваються і виглядають. Але максимум був чоловік на 2 роки старше, а хлопці частіше молодші, але зовсім трішки.
Мене цікавлять серйозні стосунки, сім´я, діти. Щоб чоловік хотів бути чоловіком та батьком.
Де зараз можна знайти собі пару? Мені одній супер, тобто я не з відчаю, але є бачення майбутнього і разом набагато легше, якщо правильно підібрані люди.
Більшість знайомих це пари, сім´ї, тобто з друзів особливо обрати нікого. Відбивати теж не варіант, я максимально чесна з собою та іншими, мені бруд не потрібен.

Дякую всім за поради.
Всіх підсаджую• 05 октября 2024
Ответ дляНакладні мюслі
Я свою дитину нікому не нав´язую, у неї є забезпечення. Мені головне, щоб була повага. Тим паче, якщо вона у мене така класна, значить я гарна мама і чоловік буде тільки радий, що є перспектива, діти адекватні, мама класна, то і він як батько реалізується. Якісь бомжі і алкаші мменіне треба, а особливо маменькі кррзиночки, чи хто там зараз є ще з таких. Хай вони свої проблеми самостійно вирішують
Це якось перебор в скіілах на самооцінці
Звучить як гарантія
Дети меняются , сейчас из милого ангелочка белокурого в подростка с красными волосами
Вы не знаете , что для кого классно
Янка-угомонись• 05 октября 2024
Ответ дляБагиня
Якщо є діти то тільки не дуже ліквід клюне
Та що ви кажете... і як же на мене, таку розведену з дитиною ’клюють’ багаті успішні чоловіки...?