Emm11117• 05 октября 2024

Люди, які люблять насміхатись і знецінювати

Маю на увазі не вас як оппонента в розмові, а коли говорять про інші національності, насміхаються над спільними знайомими, говорячи на них гидкі слова (замість коханець жінки скажуть "йо...рь", на жінку яка любить яскраво вдягатись шл..), інколи можуть видумати то чого немає і описати це своїми гидкими словами, захлинаючись злобою, це притаманно більше людям СРСР чи просто таке якесь відхилення? Чи від заздрощів?
Помітила, що коли були такі знайомі, то вже сама частково переймала їхню злобу.
автор Emm11117 • 05 октября 2024
Тільки не треба запитань чому це мене цікавить і навіщо, просто інтересно) кого бентежить психологія, можете вийти з теми)
Sherlok Holmes• 05 октября 2024
та гляньте тут. Обкакають буквально найневинніше питання і автора.
Ваша величність• 05 октября 2024
Вже була така тема
автор Emm11117 • 05 октября 2024
Ответ дляSherlok Holmes
О, тут до речі таке обожнюють. В мене ще знаєте з цим асоціація? З розповідями про радянську гінекологію і акушерство, коли жінок ображали і кричали ’Ногі раздвігала било нє больнооо шлюхаааа’
автор Emm11117 • 05 октября 2024
Ответ дляВаша величність
Вже була така тема
Я не бачила, дайте посилання будь-ласка
Ваша величність• 05 октября 2024
Ответ дляEmm11117
Я не бачила, дайте посилання будь-ласка
Не буду шукати
Сирень74• 05 октября 2024
як на мене це від незадоволення собою, від відчуття, що в чомусь програють такій людині, та і взагалі життя не дуже склалось.
Sherlok Holmes• 05 октября 2024
Ответ дляEmm11117
люди так самостверджуються) це найлегше - образити
Olvia1987• 05 октября 2024
Коханця жінки образили словом йо...рь .А хто він?
автор Emm11117 • 05 октября 2024
Ответ дляOlvia1987
О про таких як ви я і пишу) Подобаються такі всякі кончені слова? Коханець це коханець
Prervana• 05 октября 2024
Ну во-первых из песни слов не выбросишь
А во-вторых есть масса вариантов, когда используемое ’грубое’ слово на самом деле совершенно не имеет цели кого-либо унизить или оскорбить. Я не помню, как называется этот лингвистический прием, но он имеет место быть
’Бабы, подняли зады и гоу в караоке’ понимать и слышать как ’девушки, давайте соберемся и поедем петь песни’
useruseruser• 05 октября 2024
Ответ дляEmm11117
Почитайте відповіді на мої запитання.І ви побачите яка величезна кількість сучасних живучих в 21 столітті людей готові мене з´їсти без солі ні за що!
автор Emm11117 • 05 октября 2024
Ответ дляPrervana
Ну во-первых из песни слов не выбросишь
Ну це ще лайтово, і зад це літературне слово, на відміну від тих що я привела. Та навіть не стільки саме слово, стільки наскільки з яким ядом вони його випльовують наче з рота, все забризкуючи
Olvia1987• 05 октября 2024
Ответ дляEmm11117
Які кончені слова?Матюки?Вони є у кожної нації.Іноді без них ніяк.
автор Emm11117 • 05 октября 2024
Ответ дляOlvia1987
Матюки це матюки, не плутайте
Olvia1987• 05 октября 2024
Ответ дляEmm11117
Матюки це матюки, не плутайте
Виходить матюки можна,вони нікого не ображають і не принижують?
Prervana• 05 октября 2024
Ответ дляEmm11117
Тут крайне важен контекст. Когда зятю говорят ’Миша, зять это нехер взять. А ты для меня просто сестро..б’ (сестролюб, ггг) и оба 40-летних мужика (Миша и брат его жены) ржут как кони - то для кого-то это абсолютная норма, а кто-то упадет в обморок от грубости.
автор Emm11117 • 05 октября 2024
Ответ дляOlvia1987
Ну зазвичай матюки це вже відкритий конфлікт високого ступеня накалу, де всі один одного поносять, а це більше схоже на пасивну ненависть. Наприклад у жінки не було сексу 15 років і при цьому вона кончена гримза, і вона говорить на коханця знайомої ’йобар, вона з ним тягається’ замість вона з ним спить
автор Emm11117 • 05 октября 2024
Ответ дляPrervana
Це виглядає як жарт свого роду чи щось позитивне щоб зблизитись, я кажу коли негативний контекст
Prervana• 05 октября 2024
Ответ дляEmm11117
Эм. А если есть секс, и муж, и дом полная чаша, и все равно так говоришь, то какой диагноз?😆
Olvia1987• 05 октября 2024
Ответ дляEmm11117
Коханець це чоловік,який не перебуває з жінкою у шлюбі і не є її співмешканцем.Він зустрічається з нею тільки для інтиму.То хто він по суті?
Prervana• 05 октября 2024
Ответ дляEmm11117
Так шутка оно или не шутка - кто определяет?)
Prervana• 05 октября 2024
Ответ дляOlvia1987
Я так понимаю, что мы имеем дело с классическим ’жопа есть, а слова нет’
Сирень74• 05 октября 2024
чомусь згадалась часта реакція самотніх самодостатніх вовчиць на новину, що хтось заміж вийшов: о Боже, я б з таким не жила! і підборіддя вверх і вираз обличчя якби її образили, але лице треба тримати)))
Natalia505• 05 октября 2024
Ответ дляEmm11117
Важливий причинно наслідковий зв´язок. Якщо в цієї жінки що 15 років не було секса, чоловік гуляв, вона інакше як йо...р говорити не буде. Це її негативний досвід і наслідки.
автор Emm11117 • 05 октября 2024
Ответ дляPrervana
Якийсь яд всередині мабуть, невдоволеність життям з дитинства, щось відчуває людина їй не додали батьки?
автор Emm11117 • 05 октября 2024
Ответ дляPrervana
Зазвичай це очевидно всім
автор Emm11117 • 05 октября 2024
Ответ дляOlvia1987
Ну якщо сприймати його не як людину а як член на ніжках і крім сексу не спілкуватись по-людськи, не розмовляти то мабуть і йо..р, це тоді людина по собі судить получається? Тобто така жінка саме так до сексу ставиться як до чогось брудного і поганого, примітивного?
автор Emm11117 • 05 октября 2024
Ответ дляСирень74
О да, а їй ніхто і не пропонував але треба знецінити щоб її ситуація була не такою поганою)))
Natalia505• 05 октября 2024
Ответ дляPrervana
Немає діагнозу. Це просто форма висловлювання думки і власних емоцій. ´Лучше быть хорошим человеком, «ругающимся матом», чем тихой, воспитанной тварью.“ так говорила Фаїна Раневська і я з нею згодна.