головного лісовика Волині й Рівненщини премія майже три мільйони грн. Війна війною, а податки збільшують, бо в 2025 році треба більше премій
@ альонка@• 06 октября 2024
Ответ для Кошкина мать
Та, дивіться рандомна стаття про лісове господарство Волині. Ви подивіться його декларацію, скільки в нього майна і т.д
Правда він купує 2 гектара землі за 67 тис грн, але не суть
Ви навіть собі не уявляєте, для чого це роблять, просто всіх під один гребінь не потрібно.
Ответ для@ альонка@
Я в цій темі когось під один гребінь? Я пишу що срака, податки ростуть, ціни росту в країні дупа, а який дядько спокійно отримує премії 3 млн, при тому, що він держ службовець
@ альонка@• 06 октября 2024
Ответ для Кошкина мать
Ні,тут інші підстрижуть, стикалась вже,потім не відмиєшся. Подивіться на зарплати тих,хто з 7 ранку поки не стемніє працює ,бо схід потрібно забезпечити дровами, бо хто там в ліс піде по дрова? Скільки лісників підірвалося на мінах в лісах, а зарплата сльози...
@ альонка@• 06 октября 2024
Ответ для Кошкина мать
Написала вам в особисті, щоб ви зрозуміли про що я.
Ответ дляok1904
Звідки в нього оклад такий великий? Це точно держслужбовець?
Никогда лесничий не был госслужащим, это бюджетник. Госслужащие - это работники органов власти, выполняющие функции управления государством. Плюс на госслужбе больше 30% от оклада премии запрещены
Vlada-Maria• 06 октября 2024
Ответ дляДжесси Пинкман
есть и больше
Хелллоу лошарики...
Фактично отримана екс-головою правління національної енергетичної компанії ’Укренерго’ Володимир Кудрицький у вересні заробітна плата становила 17,27 млн гривень.
Ця сума включає: компенсацію за невикористані дні відпустки в розмірі 2,2 млн гривень, вихідну компенсацію при звільненні - 3,868 млн гривень, погашення компанією заборгованості з виплати премій попередні два роки - 11,14 млн гривень.
Хелллоу лошарики...
не зрадофільствуйте
це - обіцяний кінець епохи бідності