Кошкина мать• 06 октября 2024

Це у всіх держслужбовців такі премії?

головного лісовика Волині й Рівненщини премія майже три мільйони грн. Війна війною, а податки збільшують, бо в 2025 році треба більше премій
Antiprom• 06 октября 2024
Ого) у деяких ще більше думаю, але є й ті у кого меньше
Lv1107• 06 октября 2024
там і зарплата чудова
Рая Ивановна• 06 октября 2024
Мрази охеревшие рожи
jannjann77• 06 октября 2024
це офіційно. а неофіційно - неміряно.
Sonne8752• 06 октября 2024
как официально каждый месяц такая разная зарплата?
и как насчитывают зп и отпускные в одном месяце?
Альфасамка• 06 октября 2024
не вірю в країну, поки не буде гільйотина в центрі і страчувати шодня по чиновнику
Natal_ka91• 06 октября 2024
От кому у війні комфортно
Natal_ka91• 06 октября 2024
Ответ дляАльфасамка
Ніколи не підтримувала смертну кару. До 2022 року
автор Кошкина мать • 06 октября 2024
Ответ дляАльфасамка
І це ж одна новина з тисяч, скільки розпилюють грошей, що державі не вистачає. Як вони вже заїбали
Альфасамка• 06 октября 2024
Ответ дляNatal_ka91
а чо ні. Ось та свиноматка шо заслуговує з 6 лямами в матраці. Там ше доводити треба?
Natal_ka91• 06 октября 2024
Ответ дляАльфасамка
Якби не корупція, то може й справи були б зараз набагато кращі, бо все йшло б за призначенням
автор Кошкина мать • 06 октября 2024
Ответ дляjannjann77
це офіційно. а неофіційно - неміряно.
Ліс це взагалі клондайк у війну, ніхто не контролює ( в принципі, як і не у війну теж), рубай, продавай мммм
ok1904• 06 октября 2024
Звідки в нього оклад такий великий? Це точно держслужбовець?
Альфасамка• 06 октября 2024
Ответ дляNatal_ka91
та ясно шо краще, бабла би було сракою жуй. А тай голяк, дрони оподаткувати ше хочуть. Я не знаю.
З іншої сторони би не відкупився, відповідно хоч не хоч йди здихай
jkz007• 06 октября 2024
Цікаво, що Хмельницьку роздули, а про Харків мовчать в соц мережах і новинах

😱 Ще одне гучне викриття

*🤯 За $29 тисяч харків´янка допомагала чоловікам оформити фейкову інвалідність, щоб уникнути мобілізації*

Жінці загрожує до восьми років позбавлення волі з конфіскацією майна
автор Кошкина мать • 06 октября 2024
Минулого року менше було, а зараз покращення
Альфасамка• 06 октября 2024
Ответ дляjkz007

😱 Ще одне гучне викриття

ловлять лише дрібну рибу. Уявляю якшо там копнути які кити і якими мільйонами крутять
автор Кошкина мать • 06 октября 2024
Ответ дляАльфасамка
А люди на авто і зброю по 300 грн кидають.
angelo4ka• 06 октября 2024
А всем налог на военный сбор 5% и минус зарплаты бюджетникам
Джесси Пинкман• 06 октября 2024
есть и больше

Хелллоу лошарики...

Фактично отримана екс-головою правління національної енергетичної компанії ’Укренерго’ Володимир Кудрицький у вересні заробітна плата становила 17,27 млн гривень.

Ця сума включає: компенсацію за невикористані дні відпустки в розмірі 2,2 млн гривень, вихідну компенсацію при звільненні - 3,868 млн гривень, погашення компанією заборгованості з виплати премій попередні два роки - 11,14 млн гривень.
Павела• 06 октября 2024
Ответ дляДжесси Пинкман
есть и больше

Хелллоу лошарики...

ось на це нам підвищують тарифи. А не тому, що пошкоджена енергетика. Виділені на відновлення кошти також розікрали.
@ альонка@• 06 октября 2024
Ответ для Кошкина мать
Ви там працюєте?Звідки інформація.
Antiprom• 06 октября 2024
Ответ для Кошкина мать
класна індексація в 3 місяці 2023, відразу в 10 раз збільшили Круто
Елена1265• 06 октября 2024
К сожалению нет, не у всех 🤷🏻‍♀️
Cat88• 06 октября 2024
Сидят и деньги гребут , должностя продают . Мафия , а не госслужба . А налоговая, таможня … про прокуратуру молчу
@ альонка@• 06 октября 2024
Ответ для Кошкина мать
Лісник,лісничий, майстер лісу,ліворуч,...оклади до 23 000,що ви тут висвітлили, дуже цікаво ,особливо джерела звідки.
Саме цікаве, що корупціонери є в любій сфері, але зараз попустять всіх працівників лісового господарства
lana_banana04• 06 октября 2024
Бляха-муха, за шо такие деньги? Он елки каждый день высаживает гектарами?
Zvezdochkina• 06 октября 2024
В января и июле мне прям его жалко стало
Как он на эти копейки проживет
Zvezdochkina• 06 октября 2024
Ответ дляjkz007

😱 Ще одне гучне викриття

Это тоже было в новостях.
Тут я так понимаю просто не гос служба, а тетка -посредник наверное (а может медсестра/врач, но не глава)
И суммы как бы не те :)) нигде не написано, что у этой 6 миллионов нашли :))
автор Кошкина мать • 06 октября 2024
Ответ для@ альонка@
Та, дивіться рандомна стаття про лісове господарство Волині. Ви подивіться його декларацію, скільки в нього майна і т.д
Правда він купує 2 гектара землі за 67 тис грн, але не суть