Белоснежко• 06 октября 2024
Що там з грибами? Я вже аж підстрибую від нетерплячки
Чисто грибний дощ, тепло, випаровування. Оце вони підуть.
Грибне полювання, то любов. Колись їздили з Київської обл в Чернігівську було в нас там грибне місце. Тепер трохи боюсь туди, не впевнена, що чисті ліси (тут багато Піііііііі отим пііііідарам)
Думаю кудись в Житомирську обл їхати. Новоград Волинський район попробуємо
А ви де збираєте? Взагалі вже є вони?
Репетиторша• 06 октября 2024
Ответ дляОновлена версія
Є. Я знаю що збирають, сушать. Але ж то мабуть бізнесмени
Да, наверное, все мухоморы извели как и подснежники(( Любителям астрала продают...
Белоснежко
• 06 октября 2024
Ответ дляМама фіфті цента
То же самое, может в лесу своеобразный азарт появляется. Но грибы куда-то девать надо, чистить, не,не для меня это.
Ми любимо білі. Заморожую, сушу в духовці.
Потім сухі перебиваю блендером і вимодить як суха приправа. Додаю в супи, борщ
Та_все_ок_будет• 06 октября 2024
Ответ дляБарабан для дорослих
Я в них не розбираюсь,відповідно і не лізу туди. Мені ще не вистачає отруєння)
Але розумію тих людей,які люблять цю справу. Я б сама походила пошукала,але ж я окрім білих грибів толком ніяких і не знаю. Сімʼя у мене не грибників)
Для многих это просто возможность
Походить по лесу
Молча
С ножом в руке)
Походить по лесу
Молча
С ножом в руке)
Оновлена версія• 06 октября 2024
Доречі, гляньте які гриби сфоткала для колекції.
В житті вони прозорі як скло, і мають консистенцію твердого желе
Белоснежко
• 06 октября 2024
Ответ дляБарабан для дорослих
А я крім білих нічого і не беру.
Тут головне правило бери тільки ті, в яких впевнений на всі 100%
Оновлена версія• 06 октября 2024
Ответ дляРепетиторша
Є🫣, і мухомор є й йожовик гребінчатий.
Чесно, людей багато було, але навіть. Не збивали ногами
Белоснежко
• 06 октября 2024
Ответ дляОновлена версія
Я прифігіла коли в вересні всраті шампіньйони 170 грн продавались
Я шампіньйон не рахую за гриб, вони мені ніякі. Навіть запах як готуються хімозний
Белоснежко
• 06 октября 2024
Ответ дляСтолічна штучка
Чернігівська область - вже є красунчики))
У вас чисті ліси?
#Пойду_кгадалке• 06 октября 2024
Ответ дляОновлена версія
На паски похожи)
Репетиторша• 06 октября 2024
Ответ дляmurmurik
Белые?? Да и вообще,пособирайте а потом скажете про дорого или дешево
И что? Мне все равно, хоть по 1000, я их не ем, просто написала цену. Что за наезды?
тяжкаялюдина• 06 октября 2024
Вчора сусід говорив, що в цьому році гриби є тільки на базарі і на фото в ФБ.
:)
Оновлена версія• 06 октября 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
На паски похожи)
На справді моторошно виглядають, наче кров´ю налиті
Кундалина• 06 октября 2024
Ответ дляРепетиторша
Жалко) Они такие прикольные) Рвать жалко и сушить наверное бы не стала
Но сфоткать бы можно было)
Фоткали лише ті,що їмо)))
Оновлена версія• 06 октября 2024
Ответ дляЛЮБА
Совести у вас нет!!!грибы супер
Так всі чистесенькі. Вчора назбирали десь 5 кг підосиновиків і 5 білих.
Сьогодні менше бо народу просто тьма була. Десь 3 кг білих, 1 підосиновиків.
А чоловік знайшов ще 3 маремухи.
Але я маремухи стрьомаюсь їсти.
А чоловік знайшов ще 3 маремухи.
Але я маремухи стрьомаюсь їсти.
Ответ дляОновлена версія
А чоловік знайшов ще 3 маремухи.
Але я маремухи стрьомаюсь їсти.
А чоловік знайшов ще 3 маремухи.
Але я маремухи стрьомаюсь їсти.
Блин как я люблю эти походы за грибами ))) точно как в том анекдоте- оказывается я люблю ходить с ножом по лесу !
Домовенок Кузя• 06 октября 2024
Ответ длятяжкаялюдина
:)
Ми взяли на базарі) Ризикнули)
Наче живі)
300 грн кіло.
Наче живі)
300 грн кіло.
Репетиторша• 06 октября 2024
Ответ дляКундалина
Фоткали лише ті,що їмо)))
Ого, вот это вы оторвались) а что будете делать с ними, закрывать?
Кундалина• 06 октября 2024
Ответ дляРепетиторша
Я сушу, і частину відварюю, заморожую, щоб взимку з картопелькою та кислим огірочком, ммммм....вкусняшка
Кундалина• 06 октября 2024
Ответ дляmurmurik
На втоом фото это что за гриб?
Справа? Печериці у нас говорять, шампіньйони