наКоблучках• Изменено 07 октября 2024
Питання про час на кордоні
Хто в останні дні перетинав українсько-польський кордон, скільки часу були на кордоні?
Якщо їхати на автобусі зі Львова до Кракова скільки дорога займе часу?
ЯНаПэПэ• 07 октября 2024
Не ориентируйтесь на других.
Но едте лучше через «верх». Волынскую область
Ms. Анонимная• 07 октября 2024
Вам ця інформація нічого не дасть.
Вчора могли пропускати по 30-40 машин в годину, а сьогодні таможні надійде якась інформація - і будуть усіх підряд колошматити. Пропускаючи по 5-10 машин в годину. І черги будуть кілометрові.
Ms. Анонимная• 07 октября 2024
Ответ дляЯНаПэПэ
Не ориентируйтесь на других.
Устілуг ?
Це навпаки один із повільних кордонів.
ЯНаПэПэ• 07 октября 2024
Ответ дляMs. Анонимная
Устілуг ?
Це навпаки один із повільних кордонів.
Считайте как вам удобно.
Пусть будет самый медленный.
Но я всегда там на автобусе быстро проезжаю. Вся Львовская область одновременно (этот день/ночь) стоит дольше.
Один раз только моя мама там долго стояла. Но в тот день стояли все-все. Был полный досмотр всех проезжающих на всем пунктах пропуска
Пусть будет самый медленный.
Ліньки гуглить• 07 октября 2024
Ответ дляЯНаПэПэ
Считайте как вам удобно.
Пусть будет самый медленный.
согласна с вами, через Волынь обычно быстрее.
Пасхальний тролік• 07 октября 2024
За останній місяць 7 годин і 2 години, машиною Устилуг 15 хвилин, коли як.