Анна-73jex• 07 октября 2024

Новая почта, может ли кто-то вместо меня забрать посылку?

Такой вопрос,вы не знаете,может ли кто-то вместо меня забрать посылку(родственник например),или именно я?
AnnaSmith• 07 октября 2024
Може хтось інший. Зробіть в додатку переадресацію по номеру телефону на людину, яка має забрати відправлення

AnnaSmith• 07 октября 2024
Можете ви. Зробіть в додатку переадресацію по номеру телефону на людину, яка має забрати відправлення
iroman• 07 октября 2024
В приложении можно бесплатно указать другого получателя.
ura1981• 07 октября 2024
Ака переадресація
Просто робите доручення в додатку, вказавши дані іншого отримувача, це безкоштовно
lyly67• 07 октября 2024
Можно еще проще . Приходите на почту , набираете того чью посылку хотите получить и он вам диктует код с телефона который ему оператор прислал . Я так много раз за мужа получала . Кстати и на укр почте так же можно получить .
_Galochka_• 07 октября 2024
Можна. Різними способами.
1) зробити з додатку скрін штрих-коду, дати просканувати оператору
2) по коду з смс
3) в додатку доручити забрати іншій особі (дуже просто, вказати лише номер телефона, все інше підтягнеться).