Та мені побоку ви і всі ваші проблеми. Ваші країни статки і заробітки Працюйте на здоров´я. Тим хто днями біля станка, конвеєра, тряпки або посудомийки, я можу тільки поспівчувати.
то ви ще не чули від новітніх рабовласників ’коби скоріш всіх погнали назад, тоді за миску каші буде їм за щастя працювати. а то плачу 250 грн. в день і ніхто йти не хоче’ Або ’коби вже нарешті їх погнали назад, будут так само пахати за 8 тис., як я’