Файно Замало• 08 октября 2024
Домашня олія: за і проти. Ваші аргументи
Купуєте чи ні. І чому.
Я наприклад беру в тата. В них ферма і давлять з свого насіння.
Є всього 2 види - запашна і для смаження.
Раніше купувала в інтернет магазині, там лише олія була, але вони закрились (
Де і що купуєте ви. цікаво почути думку людей і можливо експертів
Шалена красуня• 08 октября 2024
Домашню дуже запашну завжди купуємо на базарі у людей, які цим займаються. Таку пахучу в магазині не продають. Використовуємо в салат, на мундірку, вінегрет. Смажимо на магазинній рафінованій без запаху
Ирина-bbd0• 08 октября 2024
Ответ дляВакцениро Вона
Растительные семечковые все масла повышают уровень воспаления, никакие не используем лет 10
Какого именно воспаления?))
Покупаю.люблю в салаты из обычных овощей.винегрет
Ух яка ж Я• 08 октября 2024
Ответ дляКринжова баба
Преимущество оливковой только в том, что на ней можно жарить.
Ні, це просто невірний висновок, надлишок Омега-6 не є корисним
Ух яка ж Я• 08 октября 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
греки итальянцы испанцы воспаленные ходят
и люди 50+ там живее в разы наших
Так вони і не вживають соняшникову олію
Шалена красуня• 08 октября 2024
Ответ дляСтефанія
На олх
Та ну, ще платити за пересилку. В кожному районі є базар, на кожному базарі обов´язково є точка з насіннями і свіжою олією
Стефанія• 08 октября 2024
Ответ дляШалена красуня
Людина,можливо,з мегаполісу якогось.
Бо так,олійка є всяка.
Шалена красуня• 08 октября 2024
Ответ дляСтефанія
Людина,можливо,з мегаполісу якогось.
Бо так,олійка є всяка.
Так в мегаполісах, тим більше, є базари з фермерськими продуктами, овочами/фруктами і тд. Просто люди не звертають увагу на таку точку, можливо
Стефанія• 08 октября 2024
Ответ дляШалена красуня
Можливо (
Попразендовна• 08 октября 2024
Купую з маслобойні для квашеної капусти, салату з огірків та помідорів, в солоні грибочки, салат з редиски заправляю за бабусиним рецептом - домашній томатний сік+пахуча олія.
Неначасі• 08 октября 2024
Ответ дляВакцениро Вона
Воспаления в организме . Это яд медленного действия
Яд рафинированная самый большой
Неначасі• 08 октября 2024
Ответ дляЧудо в декрете
Хоть у мамы своя олия, но никогда не беру.
Только магазинную для жарки и оливковую для салатов.
Сырники, оладки жарю на кокосовой
Вот кокосовая самая вредная,так что не хвастайтесь кокосовой,она никому не нужна,гадость
Чудо в декрете• 08 октября 2024
Ответ дляНеначасі
Отличная. Не сочиняйте.
Файно Замало
• 09 октября 2024
Ответ дляШеллар
Підсушене, але не смажене, насіння використовую. Виходить із під пресу смачна, корисна та запашна олія.
ви самі давите?
Файно Замало
• 09 октября 2024
до речі, з приводу смальцю. я його сама роблю і також вживаю. він самий корисний. навіть мій лікар так каже. я контролюю показники холестерину і хочу сказати впенено, що смалець їх не підпищує
Файно Замало
• 09 октября 2024
Ответ дляШеллар
Так, купили колись невеличкий прес для домашнього використання.
круто. продаєте олію? чи лише для себе робите?
Файно Замало
• 09 октября 2024
Ответ дляШеллар
Тільки для себе, але якщо є свої зернята то така покупка себе повнісю виправдовує. Я і гарбзову олії чавлю, і облепіху.
можете показати апарат ? чи кинути посилання який))