СМСница• 09 октября 2024
покупка
Питання купили товар, через доставку ОЛх, зараз покупець відписує що річ завелика ’я вам її поверну’, при покупці заміри не питали взагалі! Тільки турбував бренд і стан ну і скиньте шось по ціні.
Моя відповідь - що Ви мали змогу приміряти те що замовили одразу, - не і все я вам поверну, а ви мені кошти!
Що робити я, наприклад кошти вже витратила і ця річ мені не потрібна тому і продавала
Туся муся• 09 октября 2024
Ответ дляСМСница
річ нова. але ж рук продана не з магазину
тогда вы вообще ее не имели права продавать, т.к. это будет уже незаконная предпринимательская деятельность. Если капнет в налоговую, то могут придраться. Решать, в любом случае, вам
Лупаю цю скелю• 09 октября 2024
Ответ дляТуся муся
Ага, им больше нечем заняться 😂
Туся муся• 09 октября 2024
Ответ дляЛупаю цю скелю
Ага, им больше нечем заняться 😂
ну почему же, устроить показательную порку всегда готовы.
Тут уже были темы с письмами из налоговой