"Президент був на нараді. Обурювався, що забронювали 1,5 мільйона",
- пояснив співрозмовник ЕП причину ухвалення відповідного рішення.
До 15 листопада планується провести аудит рішень про визначення критично важливих підприємств та організацій, а Мінекономіки має проаналізувати результати й до 20 листопада поінформувати Кабмін
Тобто тепер будуть «відброньовувати» назад схоже.
Ответ дляМаленькая Лошадка
Я не принизила жінок
Я сказала правду. Якби я їх принизила, я б писала 100% , а не 90% і я сама з тих 90%
Ви взагалі перелік дисциплін уявляєте?
Змогли б вчитися? Вища математика, ядерна фізика, хімія, улюблений всіма сопромат і ще десяток не найпростіших для вивчання. Як ви гадаєте, чому на бщу жодної жінки? Погані чоловіки не дають працювати? Крім Склодовської- Кюрі когось знаєте? Жінки не тупі, просто їх мозок працює по-іншому і є певний перелік робот, де жінки не найкращий варіант. Це - одна з них
Ви взагалі перелік дисциплін уявляєте?
Ну я вчилася і досить не погано, але працювати не захотіла пр спеціальності бо стало не цікаво. А вчитися було цікаво. Майже чоловічий універ в ті часи був, зараз не знаю)
Маленькая Лошадка• 10 октября 2024
Ответ дляIrinnkA
Вам респект
Енергетичні факультети і досі по факту суто чоловічі, жінки не дуже прагнуть здобувати такі професії
Sova splushka• 10 октября 2024
Ответ дляvasilisa-l
Ви ніяк не навчитесь розрізняти поняття держави і влади?
Значить гарно працює пропаганда
Всі все прекрасно розрізняють.
І якраз щоб врятувати державу, нам треба відсунути цю нинішню владу подалі від держави. Бо саме вони її гроблять зсередини не менш успішно, ніж хйло гробить ззовні.
Ответ дляVlada-Maria
1) не обзиваю, а констатую факт
2) мова йшла не про всіх українців, а суто про пресловуті 73%, котрих АЖ 73% від КІЛЬКОСТІ ВИБОРЦІВ, котрі проголосували
3) ні, не кантувалась, але це ніякого відношення до теми не має і я ніде про це не пишу
4) Ваша реакція і спроба видати, що мова в моєму пості про всіх українців, котрі залишились, наочно демонструє, що я таки права)
Навіщо мені пробувати щось там видавати за щось інше? Я ваші дописи такого плану бачила не раз, які і інші дописувачі ,які мали до вас питання - ви там густо лили бруд на усіх тих, хто залишився в Україні, особливо тоді, коли пробували жити в Польщі.
Та пам´ятаю я той час (АТО), і теми тут, і тих , хто активно кантувався на дивані, на форумі. Все те, що і сьогодні- самі активні на посиденьках тут, намагаються напустити туману про те, які вони важливі справи для держави роблять, такі важливі, що і нікому не скажуть:)
Ответ дляМаленькая Лошадка
Вам респект
Дурість
Донька того року закінчила фіз-мат
Весь клас поступив на ІТ спеціальності в різні вузи, в т.ч. дівчата (декілька хлопців за кордон із зрозумілих причин).
Тобто, вчили математику і поступили на математику
На олімпіади ( в т.ч. міжнародні) з фізики, математики та різні заходи МАН теж їздили хлопці та дівчата
Донька того року закінчила фіз-мат
Sova splushka• 10 октября 2024
Ответ дляIrinnkA
Ні, жінки не тупі, але йе дійсно правда, що на професіях які потребують спеціального характеру, розумового складу та знать - чоловіки справляються краще. Не бачу нічого в цьому поганого. І це не означає , що ми, жінки, тупіші.
З точки зору характеру та розумового складу жінки прекрасно справляються з усім тим, як і чоловіки.
Різниця може бути лише в професіях, де треба велика фізична сила, там жінки не справляться, звісно. Але навіть тут автоматизація та роботизація творять дива, і навіть пілотами літаків, трактористами чи вантажниками можуть працювати жінки, якщо у них є відповідні машини та пристрої.
Припиняйте вже це, то давно застаріле уявлення.
Фактично менша кількість жінок серед вчених, інженерів, програмістів, керівників і так далі, пов´язана геть не з характерами чи розумовим складом жінок, а виключно з соціальними факторами, плюс історично склалось.
Уточню, що все вищесказане не є аргументом до запихування жінок в армію чи там виправданням вигрібання кваліфікованих чоловіків на фронт. Я взагалі дико проти такого примусу, і на 100% переконана, що навіть зараз можна вирішити кадрове питання в армії без бусифікацій.
Маленькая Лошадка• 10 октября 2024
Ответ дляviter33
Дурість
Донька того року закінчила фіз-мат
Чого тоді в цій сфері так мало жінок?
І завжди було дуже мало
Ответ дляМаленькая Лошадка
Чого тоді в цій сфері так мало жінок?
І завжди було дуже мало
Час змінюється
І зараз в цю сферу (математика, ІТ) йде багато дівчат, жінок
І далі тенденція лише посилюватиметься
’чоловічі спеціальності’ - лише мішки вручну розвантажувати
Все решта - стать не має значення
Сьогодні жінки становлять близько чверті фахівців в українському ІТ: у грудні 2023 року серед респондентів їх було 24%.
Частка жінок в ІТ постійно зростає.
У кінці 2011 року їх було лише 7%, а з 2012 по 2018 роки ця частка зростала на кілька відсоткових пунктів на рік.
І далі тенденція лише посилюватиметься
Все решта - стать не має значення
Частка жінок в ІТ постійно зростає.
Selena-8b15• 10 октября 2024
Ответ дляSova splushka
Допустимо, але чому ми самі на це ведемося як барани?
вопрос на миллион
то что его слуги крадут и обилечивают людей на миллионы долларов это его не тригерит, это нормальный процес, а то что люди по закону бронируются от бессмысленного уничтожения в окопах то он задергался и затопал ножками, кстати прослеживается закономерность..или это совпадение?... все царьки имеют одинаковый рост Сталин, Путин, Зеленский, Алаизыч, Ким Чен Ын
Маленькая Лошадка• 10 октября 2024
Ответ дляviter33
Час змінюється
І далі тенденція лише посилюватиметься
Все решта - стать не має значення
Частка жінок в ІТ постійно зростає.
І далі тенденція лише посилюватиметься
Все решта - стать не має значення
Частка жінок в ІТ постійно зростає.
І де будуть всі ці айті, якщо не буде електрики? Нагадати якій був колапс при блекауті? Не треба принижувати галузь, на якій тримається майже все
Selena-8b15• 10 октября 2024
Ответ дляLiliaBella
Для них конечно есть разница.
Если они женщины,то тцк им не угрожает.
А бурят да.
Ну теоретически.
Если они женщины,то тцк им не угрожает.
А бурят да.
Ну теоретически.
женская мобилизация тоже может быть теоретически
и тогда и женщинам придётся спасаться
Ответ дляМаленькая Лошадка
Жодну галузь не принижую
’де будуть всі ці ІТ, якщо не буде електрики’:
- жінки можуть виїхати і працювати по спеціальності ( в т.ч. віддалено) за кордоном (в чоловіків такої опції нема)
- купивши генератор та старлінк у власний чи орендований будинок (абсолютно помірні витрати з урахуванням заробітку) - продовжувати працювати віддалено
- більшість коворкінгів та великих офісів купили потужні генератори на випадок блекауту ще в листопаді - грудні 2022
Sova splushka• 10 октября 2024
Ответ дляМаленькая Лошадка
Чого тоді в цій сфері так мало жінок?
І завжди було дуже мало
Історично склалося, стереотипи, соціальні фактори.
Фемінізму та рівним правам жінок від сили сто років з хвостиком, це в історичній перспективі практично ніщо. А до того жінок не сильно-то й пускали в усі такі сфери.
Та й зараз у багатьох жінок вибір між народженням дітей та професійною реалізацією. Якщо хоча б 2 дітей, то це вже мінімум 5-6 років випадає в найбільш сприятливому для кар´єри віці, та й потім діти віднімають увагу. Чоловікам все ще простіше, але це соціальні та фізіологічні причини, а не розумові/характеру.
Sova splushka• 10 октября 2024
Ответ дляalex-3f3c
Наполеон туди ж в теплу компанію.
Ответ дляviter33
Жодну галузь не принижую
Всі ці заходи короткочасні, на постійнїй основі жити з генераторами всім навкруги неможливо.
Sova splushka• 10 октября 2024
Ответ дляviter33
Наполеона не чіпайте !!
Він москву спалив
Ой, точно. )) Помилилася, вибачайте!
Маленькая Лошадка• 10 октября 2024
Ответ дляviter33
Жодну галузь не принижую
Мова йде про Україну
І на кострі можна готувати і каганець палити
Можна виїхати і в теми про бронь не заходити взагалі
А вам не здається, що або це спеціально подається в такій трактовці, щоб зовсім уже опустити зеленського. Або він і справді виходить за межі.
Тобто він обурються, що багато заброньовано і тому весь сир бор. Не тому, що є підстави підозрювати тут корупцію чи ще щось. А просто цифра йому не сподобалась
Sova splushka• 10 октября 2024
Ответ дляEvga32
Він сам себе прекрасно опускає, спеціально для цього нічого придумувати не потрібно.
Маленькая Лошадка• 10 октября 2024
Ответ дляSova splushka
Без образ
Але навіть тут кожна третя тема ’ де знайти чоловіка з житлом, авто і зп від 5000$’. Не дуже то жінки прагнуть займати певні посади
Sova splushka• 10 октября 2024
Ответ дляМаленькая Лошадка
Без образ
Ще раз кажу, не плутайте фактичний стан з потенціалом.
Фактично жінок менше, це так.
Але це не тому, що жінки за своїм розумом/характером не здатні, а тому що так історично склалося, стереотипи та соціальні фактори.
І якщо дивитися, як все змінюється з часом, то видно, як відсоток жінок в цих історично ’чоловічих’ професіях стабільно збільшується.
Фактично жінок менше, це так.