Ковбой Хагис• 10 октября 2024
12 балів за рік в школі коли?
Шановні вчителі, підкажіть, коли ви ставите 12 балів за рік дитині в школі з вашого предмету?
Сьогодні батьки одного з моїх учнів виставили мені претензії, що я занижую оцінки дитині і не ставлю 12 за рік?
В моїй системі: 12 за рік може бути у олімпіадників, МАНівців та учнів з реально грунтовними знаннями з предмету (за 20 років викладання, таких у мене було до 5 учнів). В мене середня і старша школа.
Підкажіть, а за що 12 за рік ставите ви? Які знання повинні бути у дитини?
Allein74999• 10 октября 2024
Нам в начале года каждый учитель скинул «критерії оцінювання», в основном 12 балов - это творческие проекты, мышление, вобщем то, что можно выжать по максимуму из темы, а не только то, что задал учитель в рамках урока
У нас на 12 никто особо и не метит.
Ковбой Хагис
• 10 октября 2024
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Вам жалко оценку поставить? В жизни она ни на что не повлияет, но если ребенку важно 12 или 11 аж так, что приходит папа, то можно и поставить.
У меня была 3. Среди всех пятерок. Учитель труда считала, что раз я на умею шить передник, то она будет принципиальной. Ну и где она со своим передником, а где я даже сравнивать не будем… иначе она б на том переднике от зависти повесилась.
поточну за урок у випадку гарної відповіді - так, поставлю.
але не за рік 12!
12 за рік - це зірочка дитина.
і якщо я тій дитині поставлю 12, то що мені ставити дитині, що на голову вища у знаннях?!
і що за вимагання тих 12-ток? що за?
до чого тут ваші уроки праці?! ваш вчитель все правильно робила!
але не за рік 12!
12 за рік - це зірочка дитина.
і що за вимагання тих 12-ток? що за?
Цибулька зла• 10 октября 2024
Ответ дляКовбой Хагис
але не за рік 12!
12 за рік - це зірочка дитина.
і що за вимагання тих 12-ток? що за?
але не за рік 12!
12 за рік - це зірочка дитина.
і що за вимагання тих 12-ток? що за?
ну по сути оно так и есть
Скокмоно - стокнуно• 10 октября 2024
Ответ дляКовбой Хагис
ваше попереднє повідомлення не є шуткою. було не смішно! а образливо.
на сьогодні діти на 2 порядки вже тупіші ніж були за часів мого навчання в школі в 90-тих.
А может их учат тупые курицы для которых сидеть в школе потолок в карьере?
Дети сейчас умные и свободные. А учителя запуганные дуры, которые бояться директора, администрацию и всего на свете. Скажут на митинг - бегут на митинг, скажут колоть прививку - бегут колоть прививку. Стадо безвольных баб.
Анонимарик• 10 октября 2024
Ответ дляКовбой Хагис
Та ну?
І кому тоді ви б ставили 12? Всім? І далі що?
12 ставить тем, кто отлично ориентируется в школьной программе и пишет контрольные на высокий бал. К олимпиадным заданиям школа никакого отношения не имеет, поэтому школьная оценка должна формироваться исходя из даваемых именно школой знаниями.
Агент Пинкертона• 10 октября 2024
Пошліть їх в дупу очима, а ротом, щоб вони поцікавилися критеріями оцінки.
У мене подруга вважає, що її талановитий син досконало грає на 3х інструментах, а вчитель музмистецтва козел ставить десятку :)))
Взагалі мани та олімпіади не пов´язані прямо з програмою, тому не можуть бути основою оцінки в школі, ви в школі маєте про це знати. Ви як вчитель в контрольних і самостійних маєте самі включати завдання з зірочкою для тих, хто хоче 12 балів.
Я мала призові місця на всеукрах а 10 і 11 класах і 4 в шкільному табелі, бо не хотіла вчити доведення теорем :) і це справедливо, я погоджувалася.
Агент Пинкертона• 10 октября 2024
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
А ничего. Были б счастливые дети.
Від чого?
Скокмоно - стокнуно• 10 октября 2024
Ответ дляКовбой Хагис
але не за рік 12!
12 за рік - це зірочка дитина.
і що за вимагання тих 12-ток? що за?
але не за рік 12!
12 за рік - це зірочка дитина.
і що за вимагання тих 12-ток? що за?
О, во всей красе училка. Жаба давит за год 12 поставить. Прям звезду она ждёт. Вот потому вы все училки вечно больные, нищие и несчастные, так как ненавидите детей. Это ж какая невиданная власть в руках - 12 поставить!
Агент Пинкертона• 10 октября 2024
Ответ дляКовбой Хагис
З мого предмету не має підсумкової контрольної навіть за півріччя. Бо це буде занадто складно.
Є лише підсумкові з кожної теми.
І якщо у мене 5 тем, то тоді виходить повинно бути 12,12,12,12,12 за КР, але такого не буває. Навіть у зірочок була хоча б одна 11.
Є лише підсумкові з кожної теми.
А я думала, бо це не передбачено, а не тому, що складно. Ви точно вчитель?
Агент Пинкертона• 10 октября 2024
Ответ дляСвідок Перемоги
Ну так если по ним вышло 3 на 12 и 2 на 11, то логично поставить 12
В оцінюванні динаміка грає більшу роль, ніж середнє арифметичне.
Цибулька зла• 10 октября 2024
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
где это стадо свободных и умных детей обитает?
Цибулька зла• 10 октября 2024
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
зайка, ты в каком классе?
Агент Пинкертона• 10 октября 2024
Ответ дляЦибулька зла
вот и я так же думаю, у меня два школьника, вижу что оценки не обьективны и натянуты конкретно... учится никто не хочет... задают простейшее - они ноют
Тому і не враховується табель при вступі, лише нмт.
Цибулька зла• 10 октября 2024
Ответ дляАгент Пинкертона
да, уже за сало табель не подтянешь
Агент Пинкертона• 10 октября 2024
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Тобто дитина, у якої є агресивний батько, заслуговує на 12, а з батьками, які не тероризують вчителів, - ні?
Агент Пинкертона• 10 октября 2024
Ответ дляКовбой Хагис
так я за те, щоб взагалі відмінити ВСІ оцінки!!!
а вступ у ВИШі робити за результатами ЗНО чи співбесід.
ОК!
але, якщо у нас є оцінки, то тоді 12 - це найкращі!
ОК!
А зараз вступ у внз і так лише за зно/нмт, були б ви вчителем, знали б. І ніяких співбесід, це корупція.
Пригаю-цибаю• 10 октября 2024
Ответ дляАнонимарик
Так это оценка 10. То, что вы описали.
Это отлично, если что.
Если сравнивать с оценками по 5-бальной то 10=5, 11=5+, 12 ещё выше. Когда-то мне один раз 6 поставили в журнал. Но я тогда реально сделала нереальное.
Я автора поддерживаю, как отличница и мама. 12 - очень редкая оценка для едиоиц гениев
Это отлично, если что.
Пригаю-цибаю• 10 октября 2024
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Если всем ставить 12 - ее ценность теряется. А 10 начинает считаться такой себе оценкой.
Да и зачем вам та 12?
Цибулька зла• 10 октября 2024
Ответ дляПригаю-цибаю
Так это оценка 10. То, что вы описали.
Это отлично, если что.
10 - это 5 с минусов
Анонимарик• 10 октября 2024
Ответ дляПригаю-цибаю
Так это оценка 10. То, что вы описали.
Это отлично, если что.
Я не знаю как сравнивать с 5тибальной. Логично, если такая оценка существует в школе, то ориентироваться нужно на школьные знания. Если ребенок решает всю контрольную правильно, то логично ставить 12. За олимпиады дети получают другие плюшки, к которым школа не имеет отношения.
Пригаю-цибаю• 10 октября 2024
Ответ дляЦибулька зла
10 - это 5 с минусов
Ні
Це повноцінна оцінка ’відмінно’
Ото ж через претензії до 12-ток так 10-ка і знецінилась
Це повноцінна оцінка ’відмінно’
Пригаю-цибаю• 10 октября 2024
Ответ дляАнонимарик
Все правильно це 10
12 з математики це наприклад всі правильно вирішені варіанти, а не лише свій
Пригаю-цибаю• 10 октября 2024
Ответ дляАнонимарик
А об олимпиадах согласна.
К примеру сын занимал в старших классах 2-3 места на Киевской городской. При этом в матлицее по математике у него были и 8 семестровые. При чем заслуженно.
Ковбой Хагис
• 10 октября 2024
Ответ дляАгент Пинкертона
Подивіться кому я відповідала і на який пост. І зрозумійте логіку. В то у вашій відповіді логіки - нуль!
Ковбой Хагис
• 10 октября 2024
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Ні сіло ні впало!
Тут тема зовсім інша!
Ковбой Хагис
• 10 октября 2024
Ответ дляАнонимарик
Високий бал - це 10,11,12. Тобто якщо КР 10, то рік 12. Дивна арифметика )))
Ковбой Хагис
• 10 октября 2024
Ответ дляАнонимарик
Ого. Школа не має відношення до олімпіад? А хто готує завдання, проводить і перевіряє ті олімпіади? Не шкільні вчителі? А хто готує учнів до тих олімпіад?
І які це пелюшки?
Що мають переможці шкільного і районного етапу? Аж нічого! Навіть грамоту упр.освіти не виписали......
І які це пелюшки?
Анонимарик• 10 октября 2024
Ответ дляКовбой Хагис
І які це пелюшки?
Не смешите. Если учителя и готовят к олимпиаде, то только за доп плату. Если ученик становится победителем олимпиады, то только за счет дополнительно оплаченных знаний. А вы проводя среднестатистические урок, ожидаете от учеников сверхзнаний. Вы должны оценивать то, что данте.
Анонимарик• 10 октября 2024
Ответ дляКовбой Хагис
А почему вы считаете кр 10, а не 12?
Агент Пинкертона• 10 октября 2024
Ответ дляКовбой Хагис
І які це пелюшки?
Як мало ви знаєте про олімпіади :) ви окрім шкільгого етапу про інші і не в курсі? А про ман ще менше.