Ковбой Хагис• 10 октября 2024
12 балів за рік в школі коли?
Шановні вчителі, підкажіть, коли ви ставите 12 балів за рік дитині в школі з вашого предмету?
Сьогодні батьки одного з моїх учнів виставили мені претензії, що я занижую оцінки дитині і не ставлю 12 за рік?
В моїй системі: 12 за рік може бути у олімпіадників, МАНівців та учнів з реально грунтовними знаннями з предмету (за 20 років викладання, таких у мене було до 5 учнів). В мене середня і старша школа.
Підкажіть, а за що 12 за рік ставите ви? Які знання повинні бути у дитини?
Танцепесенная• 10 октября 2024
В прошлой школе тоже была принципиальная учительница математики, на КР максимальный бал был 10, а когда ввели электронную Моя школа, то выяснилась что у двух детей из класса средний бал по математике 11,5-11,7, и надо же такое совпадение в классе были как раз два ребенка учителей. Смешно...