Нехай щастить• 10 октября 2024
Як би ви відреагували якби ваша донька підліток зі сльозами вийшла з тестом
З тестом на вагітність вийшла з ванни в сльозах? Мова про 14-17 років. Ваші дії? Як НЕ можна робити в такій ситуації?
миссАрфография• 10 октября 2024
По перше я б поцікавилась результатом тесту. По друге я б точно не волала, плакала і впадала в істерику. Дізналась би обставини, що як і що вона сама про це думає
Нехай щастить
• 10 октября 2024
Ответ дляПацелуйнитуда
14 чи 17? Це якби велика різниця..
За місяць буде 16.
Замріяна• 10 октября 2024
Я бы подышала, успокоила дочь и позвонила своему гинекологу. А потом спокойно стала бы разбираться, в первую очередь, не стала ли она жертвой насилия.
Нервогенератор• 10 октября 2024
Нормально в нашому селі усі рано нарождують, це не дивина, мабуть тому зараз паспорта у 14 видають. щоб можна було шлюби рееструвати.)
Чавонадо• 10 октября 2024
Ответ дляНехай щастить
За місяць буде 16.
Навіщо тоді 14 писати, це в мене б і волоси дибом стали. Та і 15, чесно кажучі. Але шли б до лікаря , скільки б не було із вашого діапазону.
миссАрфография• 10 октября 2024
Ответ дляНехай щастить
За місяць буде 16.
Тоді треба дізнатись вік іншого співучасника - бо якщо там повнолітній то це зовсім інша історія. Хоча...чесно скажу дитині в 16 не треба народжувати дитину
спальное место• 10 октября 2024
Ответ дляНехай щастить
За місяць буде 16.
Рожать хочет?
Поздно уже реветь
спальное место• 10 октября 2024
Ответ дляКолишня муза
Довго? 😁
Минут 10 точно ничего бы не говорила
Колишня муза• 10 октября 2024
Ответ дляспальное место
Минут 10 точно ничего бы не говорила
А потім що би робили?
Вся в кредитах• 10 октября 2024
Первая реакция - не знаю. Скорее всего, начала бы читать нотации или реветь вместе с ней. Дальше выяснения обстоятельств: кто, по согласию ли, срок. Следущий вопрос: что думает по этому поводу. Потому что проблема имеет два решения: рожать и аборт. Дальше запись к гинекологу.
Я на хвилинку• 10 октября 2024
Поговорити за можливості спокійно, сходити до лікаря, і дати їй самій робити вибір аборт або народжувати, в будь-якому випадку підтримати та не осуджувати її вибір
Нехай щастить
• 10 октября 2024
Ответ длямиссАрфография
15 річний хлопець
Lilian-nochka• 10 октября 2024
Ответ дляКолишня муза
Спитала би хто батько і настояла би народжувати.
Что значит настояла?на кой ребенку ребенок?чтоб не учиться не могла,ни молодость свою прожить?
спальное место• 10 октября 2024
Ответ дляКолишня муза
А потім що би робили?
Не кричала бы точно. Уже смысла нет. Спросила бы что думает она по этому поводу , хочет ли рожать ребенка. Если не знаю, с кем ребенок встречается, спросила бы кто отец ребенка
Колишня муза• 10 октября 2024
Ответ дляНехай щастить
15 річний хлопець
Що сама донька каже? Планує народжувати? Підтримайте її і не сваріть.
Незламна Україна• 10 октября 2024
Ответ дляНехай щастить
За місяць буде 16.
Я так в 15 вышла. Мама не ругалась, папа тоже. Но они были в шоке конечно, но меня не ругали. Поехали в больницу. Решение я принимала самостоятельно, они на меня не давили. Дочке уже 17)))
графиняВишенка• 10 октября 2024
Ответ дляНехай щастить
За місяць буде 16.
в наш час можно народжувати в будь-якому віці, основне питання - це здоров´я.
Чи не занадто рано, чи не занадто пізно. Але це питання до лікарів.
Ну і звісно, якщо ви готові допомагати, тому що ростити цю дитину будете ви. А при сприятливих умовах, років через 10-15 - це б був привід для гордості, молода мама вже майже дорослої дитини.
спальное место• 10 октября 2024
Ответ дляLilian-nochka
Согласна. Все должно быть по желаю. Моя одноклассница родила в 11 классе. Ее отец был против, настаивал на аборте, но она отказалась, он ее из дома выгнал
А есть те, кто не готов к детям
Lilian-nochka• 10 октября 2024
Ответ дляSo_so
Я бы спокойно реагировала, у меня планка страшных событий совершенно другая.
Действовали бы в зависимости от планов дочки.
Простите каких планов?у ребенка есть возможность обеспечить ребенка?она готова и умеет за ним ухаживать?)