З бісиками• 11 октября 2024
Купила козине молоко, дитина не хоче пити.
Хоче коров’яче і все… їй його не можна. Що тепер зробити з козиним? Можливо на ньому кашу зварити, буде смачно?
Братья Капли• 11 октября 2024
Оно отличается вкусом. У вас от козочки или магазинное? Сколько детке, может безлактозное подойдет? Почему нельзя
Железобетон• 11 октября 2024
Ответ дляЗначит надо
Навіщо дитині молоко?
Что значит ’зачем’? Чтобы пить
Братья Капли• 11 октября 2024
А врач что сказала, какое давать. Что то я читала что козье сложно переваривать или ещё какой-то от минус
Значит надо• 11 октября 2024
Ответ дляЖелезобетон
Что значит ’зачем’? Чтобы пить
Окрім молока немає рідини, яку буде пити дитина? Щоб не шкодити здоровʼю?
Железобетон• 11 октября 2024
Ответ дляЗначит надо
Чем навредит здоровью употребление козьего или безлактозного молока?
Щастя-здоровля• 11 октября 2024
Ответ дляЖелезобетон
Для чого його пити?
Готова до другої• 11 октября 2024
Воно має спецефічний смак. Але козине молоко набагато ЛЕГШЕ ніж коров´яче і корисніше. Воно засвоюється краще. Коров´яче молоко важке. А козине через корисність має вищу ціну. Але це молоко на любителя. Якщо дитина ніколи не пила козиного-то їй важко звикнути. Можна зварити кашу. Але коли купуєте козине молоко -нюхайте. Є кози, в яких абсолютно нема запаху спецефічного. Але козу треба знайти таку. Ціна козиного молока у 2 р дорожче за коров´яче. Ну і молочна козяча молочна суміш у 2-3 рази дорожча за звичайну. 1200 грн козина молочна суміш
Ну і хазяйка має бути чистоплотна. Бо від цього теж запах
Железобетон• 11 октября 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
Для чого його пити?
А что надо пить? Чай? Сок? Компот?
Щастя-здоровля• 11 октября 2024
Ответ дляЖелезобетон
А что надо пить? Чай? Сок? Компот?
Воду, сік, що подобається, нема такого, що обов´язково треба пити
Готова до другої• 11 октября 2024
Ответ дляБратья Капли
Козине молоко набагато легше і корисніше. Тому ціна його в 2 р вища.
Железобетон• 11 октября 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
Соки неполезны
Братья Капли• 11 октября 2024
Ответ дляГотова до другої
Спасибо, что просветили. Но хамить не нужно
Щастя-здоровля• 11 октября 2024
Ответ дляЖелезобетон
Соки неполезны
Молоко тис більше. П´ють просто те, що подобається і на шкодить
Железобетон• 11 октября 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
Молоко полезно
Щастя-здоровля• 11 октября 2024
Ответ дляЖелезобетон
Молоко полезно
Ні, особливо для дітей воно шкідливе. Для інших - просто нейтральний напій , без якого можна обійтися
Море Щастя• 11 октября 2024
Сестри мого дідуся тримали козу. Все мене вмовляли пити то молоко. Пам´ятаю, що спробувала лише раз і далі ніхто не міг вмовити. Воно солодше за коров´яче, але доволі специфічний смак.
Иванка Бур• 11 октября 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
Для чого його пити?
Щоб такі як ви запитували потім.
Железобетон• 11 октября 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
Это для взрослых молоко считается вредным
Щастя-здоровля• 11 октября 2024
Ответ дляЖелезобетон
І для малих дітей
Железобетон• 11 октября 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
І для малих дітей
Ну да, ну да. Именно поэтому делают молочные смеси, детское молоко
Маруська Му• 11 октября 2024
Ответ дляЗначит надо
Пиво
Щастя-здоровля• 11 октября 2024
Ответ дляЖелезобетон
Молочні суміші мають абсолютно інший склад, вони адаптовані для дітей
Иванка Бур• 11 октября 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
Давайте так, де ви вичитали таку інформацію, є якісь дослідження,вчених, лікарів, що молоко шкідливе для дітей, чи може ВООЗ про це пише?