З бісиками• 11 октября 2024

Купила козине молоко, дитина не хоче пити.

Хоче коров’яче і все… їй його не можна. Що тепер зробити з козиним? Можливо на ньому кашу зварити, буде смачно?
Ушла и Пришла• 11 октября 2024
Випийте самі. Дитині молоко взагалі необов´язково вживати.
Железобетон• 11 октября 2024
А сами вы не пьете молоко?
Значит надо• 11 октября 2024
Навіщо дитині молоко?
Братья Капли• 11 октября 2024
Оно отличается вкусом. У вас от козочки или магазинное? Сколько детке, может безлактозное подойдет? Почему нельзя
Белочкой зови• 11 октября 2024
Какао можно? Сделать молочное желе с какао.
Железобетон• 11 октября 2024
Ответ дляЗначит надо
Навіщо дитині молоко?
Что значит ’зачем’? Чтобы пить
Братья Капли• 11 октября 2024
А врач что сказала, какое давать. Что то я читала что козье сложно переваривать или ещё какой-то от минус
Значит надо• 11 октября 2024
Ответ дляЖелезобетон
Что значит ’зачем’? Чтобы пить
Окрім молока немає рідини, яку буде пити дитина? Щоб не шкодити здоровʼю?
Братья Капли• 11 октября 2024
А какая причина что нельзя?
Дуболом• 11 октября 2024
я викинула. ніхто це щастя пити не захотів
Щастя-здоровля• 11 октября 2024
Розумна дитина, пийте самі
Железобетон• 11 октября 2024
Ответ дляЗначит надо
Чем навредит здоровью употребление козьего или безлактозного молока?
Щастя-здоровля• 11 октября 2024
Ответ дляЖелезобетон
Для чого його пити?
Готова до другої• 11 октября 2024
Воно має спецефічний смак. Але козине молоко набагато ЛЕГШЕ ніж коров´яче і корисніше. Воно засвоюється краще. Коров´яче молоко важке. А козине через корисність має вищу ціну. Але це молоко на любителя. Якщо дитина ніколи не пила козиного-то їй важко звикнути. Можна зварити кашу. Але коли купуєте козине молоко -нюхайте. Є кози, в яких абсолютно нема запаху спецефічного. Але козу треба знайти таку. Ціна козиного молока у 2 р дорожче за коров´яче. Ну і молочна козяча молочна суміш у 2-3 рази дорожча за звичайну. 1200 грн козина молочна суміш
Ну і хазяйка має бути чистоплотна. Бо від цього теж запах
Железобетон• 11 октября 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
Для чого його пити?
А что надо пить? Чай? Сок? Компот?
Щастя-здоровля• 11 октября 2024
Ответ дляЖелезобетон
А что надо пить? Чай? Сок? Компот?
Воду, сік, що подобається, нема такого, що обов´язково треба пити
Готова до другої• 11 октября 2024
Ответ дляБратья Капли
Козине молоко набагато легше і корисніше. Тому ціна його в 2 р вища.
Железобетон• 11 октября 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
Соки неполезны
Братья Капли• 11 октября 2024
Ответ дляГотова до другої
Спасибо, что просветили. Но хамить не нужно
Щастя-здоровля• 11 октября 2024
Ответ дляЖелезобетон
Соки неполезны
Молоко тис більше. П´ють просто те, що подобається і на шкодить
Железобетон• 11 октября 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
Молоко полезно
Щастя-здоровля• 11 октября 2024
Ответ дляЖелезобетон
Молоко полезно
Ні, особливо для дітей воно шкідливе. Для інших - просто нейтральний напій , без якого можна обійтися
Море Щастя• 11 октября 2024
Сестри мого дідуся тримали козу. Все мене вмовляли пити то молоко. Пам´ятаю, що спробувала лише раз і далі ніхто не міг вмовити. Воно солодше за коров´яче, але доволі специфічний смак.
Иванка Бур• 11 октября 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
Для чого його пити?
Щоб такі як ви запитували потім.
Железобетон• 11 октября 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
Это для взрослых молоко считается вредным
Щастя-здоровля• 11 октября 2024
Ответ дляЖелезобетон
І для малих дітей
Железобетон• 11 октября 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
І для малих дітей
Ну да, ну да. Именно поэтому делают молочные смеси, детское молоко
Маруська Му• 11 октября 2024
Ответ дляЗначит надо
Пиво
Щастя-здоровля• 11 октября 2024
Ответ дляЖелезобетон
Молочні суміші мають абсолютно інший склад, вони адаптовані для дітей
Иванка Бур• 11 октября 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
Давайте так, де ви вичитали таку інформацію, є якісь дослідження,вчених, лікарів, що молоко шкідливе для дітей, чи може ВООЗ про це пише?