Электричка• 12 октября 2024

У вас буває ностальгія за маленькими дітьми?

Чекаєте поки пройде чи наважилися ще раз повторити?
Результат:
вже голосів: 499
177 (35.47%) Буває
128 (25.65%) Не буває
116 (23.25%) Буває, швидко проходить
34 (6.81%) Результат
30 (6.01%) Ще раз народила
14 (2.81%) Інше
Клин_Кляйн• 12 октября 2024
Ответ дляЦікавий писочок
блин, вы все правильно делаете, не выглядите вы так! Поверьте, это очень, очень нужно детям. Да вы ж по себе знаете.
Шо занадто, то не здраво. Это касается и любви тоже, иногда она душит.

ЛисаЛилу• 12 октября 2024
Ответ дляЦікавий писочок
вы счастливая, 4 года - это такое мимими еще )
Да, правда, спасибо
Долго откладывала, с 2014 года. Хорошо, чтодо войны родила, уже не решилась бы.
Не все конечно сладко-гладно, проблемы с речью и хорошие цены на занятия с деффектологом. Но, прорвусь)
Тільки не про гроші• 12 октября 2024
Ответ дляЦікавий писочок
потому что когда вас с мужем не станет, у вашего ребенка останется родной человек. Я старше вас на 5 лет и только сейчас начала понимать, какое это счастье - дети, чем больше, тем лучше.
Тут якраз сьогодні була тема про те, як рідні сестри не спілкуються між собою взагалі, так що тут не вгадаєш, на жаль.
hrystia• 12 октября 2024
Ответ дляКлин_Кляйн
Уже нету. Хотела третьего, но муж отказывался. Теперь жалеет.
Аналогічно)
Пупс• 12 октября 2024
Мене з однорічною дитиною кинув чоловік заради коханки. Мені було дуже важко самій. НЕ хочу потоврення, але дуже жалкую що не було тих щасливих моментів сімейного залишку типу прогулянок папа-мама-я, спільної відпустки, що ніхто окрім мене не бачив як дитина росте, як вчиться... все те не повториш і не повернеш ніяк... Батько з дитиною практично не спілкується... Дуже боляче... Хоча так дитину хотів, взагалі троьх планував мати... таке...
Люблю ХОЛОСТЯКА• 12 октября 2024
Ответ дляПупс
Та буде і на Вашій вулиці свято! Багато є нормальних чоловіків, які і чужих дітей виховують і люблять як своїх. Бажаю Вам зустріти своє кохання і не згадувати того покидька! ❤️
Малявка ще та• 12 октября 2024
Бывает и очень часто. Родила первенца достаточно поздно. Очень быстро растет, а я не успеваю за ней. Очень скучаю за своей маленькой крошечкой…

ХикориДикори• 12 октября 2024
Ответ дляLilian-nochka
Боже спаси.нет.самый классный возраст после годков 9-10
Мне ещё несколько лет продержаться. Кажется не повзрослеет никогда
Пупс• 12 октября 2024
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Дякую, але мені вже під 50... дитина вже доросла. Чоловіки гарні існують, але то що могло би бути в 30 років вже не буде, на жаль...
Кнопкотиць• 12 октября 2024
Нет, надеюсь внуков дождусь)
Из моего окружения, все , кто скучали, завели себе собачек, носятся с ними как с детьми.
Света С Приветом• 12 октября 2024
Ответ дляВесела моль
Бывает. Младшему 10.
Ощущаю как быстро он взрослеет...
Моей 15 и как бы я ещё хотела наблюдать это взросление. Это чудо ) млею от маленьких пальчиков носиков. Мне 50. Уже внуков буду ждать
Страхованная• 12 октября 2024
Всегда. Но ещё одного ребенка не планирую, но и не зарекаюсь
люблю_тортики• 12 октября 2024
Зараз моїм 9 і 15. Думаю, як добре було коли вони були маленькі. Проблем було на багато менше, але третю не хочу, хоча до самостійності привчила своїх дуже рано ( в 4 роки самі собі сніданок готували), та все одно це постійний нагляд і контроль.