Пусин Кукин• 12 октября 2024
Кто в Польше?
Живёт сейчас. Мамы с детьми. Вы видите для себя тут перспективы? Или я не так что то делаю, не соберусь с мыслями никак. Не знаю что дальше делать. Хочу мнение со стороны.
Просто Фіфа• 12 октября 2024
Ответ дляПусин Кукин
Тут немає дешевшою. Пропозицій мало. +-ціна +- однакова.
Тут це де?
Якщо така оренда, то й робота повинна бути. В мене оренда 2200 + комунальні, інтернет. Вмходить десь 2900-3000
Пусин Кукин
• 12 октября 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Тут це де?
Ок 3000 оренда. Це кавалерка. А зп 3500. І як?
Пусин Кукин
• 12 октября 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Тут це де?
Робота є. Складів купа. На одному з них і працюю.
Просто Фіфа• 12 октября 2024
Ответ дляПусин Кукин
В мене повноцінна двокімнатна квартира.
Мушля з Криму• 12 октября 2024
Ответ дляПусин Кукин
Офисная работа была. В/о.
какая именно? вы смешная)
Просто Фіфа• 12 октября 2024
Ответ дляПусин Кукин
Так працюйте не 8, а 10 годин наприклад
Просто Фіфа• 12 октября 2024
Якщо у вас гарний рівень польської то можна працювати вже не на складах
фан L.O.S.T.• 12 октября 2024
Ви напевно у великому місті. В мене оренда 1600зл+комунальні, 3 кімнати, майже центр міста.
Пусин Кукин
• 12 октября 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Так працюйте не 8, а 10 годин наприклад
Та можна й 24 на 7. Щоб віддати за оренду. А донька нехай росте сама по собі. Це перспективи? Бо питання було в цьому.
Пусин Кукин
• 12 октября 2024
Ответ дляПросто Фіфа
В мене повноцінна двокімнатна квартира.
Питання як на решту жити, коли оплатиш цю квартиру. В мене повноцінна 3400. Не набагато дорожче.
Пусин Кукин
• 12 октября 2024
Ответ дляМушля з Криму
какая именно? вы смешная)
Экономист. Но это было 4 года назад.
Пусин Кукин
• 12 октября 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
Мале.
Снежнакомка• 12 октября 2024
В мене чоловік працював на складах,ніколи не було там 6 днів по 12 годин та ще й за мінімалку,там в основному або дві зміни,або три але по вісім годин
Снежнакомка• 12 октября 2024
Ответ дляПусин Кукин
Мале.
То переїджайте у велике і шукайте іншу роботу,але те що ви пишите щось чудне. Я в малому,їджу у велике місто,на роботу,але ж і оренда дешева
Просто Фіфа• 12 октября 2024
Ответ дляПусин Кукин
А поляки не так працюють?
Просто Фіфа• 12 октября 2024
Ответ дляПусин Кукин
Шукати іншу роботу.,
Я працюю на одну фірму, маю 40 годин робочих. Нетто 7100. Працюю в офісі, мову продовжую вчити, розмовна на гарному рівні.
Просто Фіфа• 12 октября 2024
Ответ дляПусин Кукин
Экономист. Но это было 4 года назад.
Ви не можете знайти роботу економістом? Серйозно?
В мене знайома економіст, зараз працює в логістичній компанії рабен, в неї брутто більше 10 тисяч.
Пусин Кукин
• 12 октября 2024
Ответ дляСнежнакомка
Я по 8 і працюю.
Бо умова о праце. Зп написала.
Пусин Кукин
• 12 октября 2024
Ответ дляСнежнакомка
Що чудне? Що поляки ставлять таку оренду? Ну є як є? Місто мале, бажаючих багато, є попит, є пропозиція.
Пусин Кукин
• 12 октября 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Ні, не можу.
Просто Фіфа• 12 октября 2024
Ответ дляПусин Кукин
Ну так змінюйте місто, вас нічого не тримає по суті, школу заводи можна змінити.
Який сенс жити там, де не має роботи?
А то ви нічого не змінюєте, лише жалієтеся.
Який сенс жити там, де не має роботи?
Снежнакомка• 12 октября 2024
Ответ дляПусин Кукин
Я по 8 і працюю.
Бо умова о праце. Зп написала.
Мала зарплата,як на склад..Йдіть на інший
Просто Фіфа• 12 октября 2024
Ответ дляСнежнакомка
Автор не хоче нічого змінювати.
Який сенс тоді в цій темі
Снежнакомка• 12 октября 2024
Ответ дляПусин Кукин
Яке мале,я живу населення взгалі 10000 тисяч, якщо така велика оренда і така зарплата,треба щось змінювати або квартиру або роботу Бо те що ви пишите,це нереально всю зарплату віддавати за оренду
Пусин Кукин
• 12 октября 2024
Ответ дляСнежнакомка
12.5 тис населення. Це по статистиці. Але тут багато заробітчан .
Мушля з Криму• 13 октября 2024
Ответ дляПусин Кукин
Экономист. Но это было 4 года назад.
ну так учить язык и искать что-то младшим экономистом. Но учить язык нужно, конечно.
Пусин Кукин
• 15 октября 2024
Ответ дляМушля з Криму
Я его учила и учу. Но вакансий таких я не в встречаю для украинцев.
Мушля з Криму• 16 октября 2024
Ответ дляПусин Кукин
а вы ищите именно ’вакансии для украинцев’?
Пусин Кукин
• 16 октября 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Який сенс жити там, де не має роботи?
Щоб змінити місто треба як мінімум гроші на кауцію, гроші на переїзд. Я такими грошима зараз не володію. Бо з такої зп нічого не відкласти.