Пусин Кукин• 12 октября 2024
Кто в Польше?
Живёт сейчас. Мамы с детьми. Вы видите для себя тут перспективы? Или я не так что то делаю, не соберусь с мыслями никак. Не знаю что дальше делать. Хочу мнение со стороны.
Пусин Кукин
• 16 октября 2024
Ответ дляСнежнакомка
Мала зарплата,як на склад..Йдіть на інший
На умові о праці так і є . Це найнижча крайова. Надгодин немає, нічних теж.
Снежнакомка• 16 октября 2024
Ответ дляПусин Кукин
В сенсі так і ж,ви думаєте що всі на умові о праці працюють на мінімалку,я вам вище писала в мене чоловік працював на складі я прекрасно знаю ,яка може бути зарплата у дівчат,і це далеко не мінімалка
Пусин Кукин
• 16 октября 2024
Ответ дляСнежнакомка
То добре ,що знайшов такий склад. У нас погодинно на злеценю 23 з піт 2 вже. І більше не пропонують. Без піт 2 нижча зрозуміло. Но злеценя для мене це неадекватна умова, якщо ти не зароьітчанин на півроку тут.
Снежнакомка• 17 октября 2024
Ответ дляПусин Кукин
Він же не один той склад,у вас аренда не адекватна до заробітної плати.Вам треба щось міняти або роботу,або квартиру.Напевно ж ще ,є якась робота в місті вашому,або десь поряд