Туся муся• 12 октября 2024
Продаж дитячого одягу фото
Дівчата, дивлюся фото інших продавців і вони такі гарні. В мене взагалі не товарного вигляду виходять фото і речі в ньому. Ви використовуєте кільцеву лампу для підсвітки? В мене виходять фото темні і жахливі. Чи це справа в телефоні чи в моїх кривих руках?
Туся муся
• 12 октября 2024
Ответ дляjulia-678c
Вы при дневном свете на светлом фоне фоткаете?
Так
Туся муся
• 12 октября 2024
Неначасі• 12 октября 2024
Ответ дляТуся муся
Відправляю, мені вони ніякі
Не туліть у фото нічого зайвого . Це відлякує потенційного покупця
Неначасі• 12 октября 2024
Ну і фото дуже не схожі на фото людини,яка вперше то робить . Мабуть давно в інсті продаєте ( фото саме для інсти)
Туся муся
• 12 октября 2024
Ответ дляНеначасі
І краще фото робити на вішаку , а не на килимі . Це теж відштовхує
Дякую, реально знаю одну сторінку з вживаними речами і вона дуже мені подобається. І в них речі на вішаках. Тільки зараз це зрозуміла
Туся муся
• 12 октября 2024
Ответ дляНеначасі
Так, не вперше продаю. Але фото не подобаються
Ку ка ку ка ку• 12 октября 2024
Ответ дляТуся муся
Відправляю, мені вони ніякі
Нормальные фото,но книга лишняя
Неначасі• 12 октября 2024
Ответ дляТуся муся
Фото може вам подобатись чи ні, але ж сенс у тому ,аби фото подобалось іншим . Я за 7 років провела власне дослідження стосовно переглядів фото і опитування робила серед покупців. Так от ті фото ( як у Вас) занадто гарні . Такі покупці не люблять, нема від цих фоток бажання купити. Треба більш реальні, трохи невдалі , чи не знаю як і описати.
Дама с заначкой• 12 октября 2024
Ответ дляТуся муся
Відправляю, мені вони ніякі
ну, во первых - не резко
во вторых - экспозицю поднять
уже поможет
за три секунды делается
во вторых - экспозицю поднять
уже поможет
за три секунды делается
Губки-уточкой• 12 октября 2024
Фотографируйте при дневном свете или ещё лучше, при солнечном ярком и фон выбирайте ...