Юпитерная• 12 октября 2024

Що я роблю не так?

Зараз ми з чоловіком живемо в його батьків тимчасово поки збираємо на своє житло. До цього жили на зйомі, потім щоб більше відкласти, його батьки запропонували нам пожити разом, вони ще й пообіцяли допомогти трохи, ми і погодились, тимпаче за оренду підняли плату. Наче й непогано з одного боку, але з іншого дуже не вистачає власного простору, і вже набридло що часто доводиться в чомусь собі відмовляти, живеш вже 3 роки дім-робота-дім. Добіратись на роботу з містечка 1,5 години в один бік. Ще й з свекрухою інколи бувають непорозуміння, вона любить до всього чіплятися, навіть причепилась через те що я дірку велику зробила коли молоко відкривала. Коли я купила собі плойку бо стара вже непридатна, вирішила показати їй, а вона сказала, що якщо я буду так на все витрачати то ми ніколи ні на що не назбираєм
Непогодка• 12 октября 2024
Живите отдельно

Говорю-балакаю• 12 октября 2024
Завжди жили окремо
Всюди подорожували
Субота був сімейний день
Були і сімейні традиції - поїздки по Україні

Зараз я сама їжджу всюди
Такий час
Діти виросли живуть окремо
Фляшка на трьох• 12 октября 2024
Они уже устали от вас.
Считают что вы должны быстрее собирать,а не транжирить
Непогодка• 12 октября 2024
Ответ дляФляшка на трьох
Они уже устали от вас.
И это тоже
Пустощі-веселощі• 12 октября 2024
Спробуйте у своїх батьків пожити. А ми послухаємо
Як міряти?• 12 октября 2024
Вы им так же надоели, как и они вам,и свекровь вам уже намекает как может. Вам ещё много копить осталось?
Тётушка Лошадь• 12 октября 2024
Нет ничего более постоянного, чем веременное.

Гарантую неперелевки• 12 октября 2024
Жить отдельно . Вместе неправильно
автор Юпитерная • 12 октября 2024
Ответ дляЯк міряти?
Рік
Фляшка на трьох• 12 октября 2024
Ответ дляЮпитерная
Рік
Может кредиты рассмотрите?
Красота неземная• 12 октября 2024
Уезжайте на съем,устали от вас батьки. Вы уже раздражаете. Чтобы вы не делали
123-08df• 12 октября 2024
Жити окремо на зйомі, не зможете зібрати на своє житло ніколи, коли помруть батьки, то заїдете в їх житло
За ким я буду?• 12 октября 2024
Как долго вы ещё планируете там жить?
Як міряти?• 12 октября 2024
Ответ дляЮпитерная
Рік
Ну терпите,что тут скажешь
автор Юпитерная • 12 октября 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
Как долго вы ещё планируете там жить?
Пів року рік
Черпак_для_фантазий• 12 октября 2024
В мене така мама. Лишня цукерка, то ми розтратчики. Брешу постійно, ховаю. Пристосувалась..головне їй незнати тоді все норм. А як шось з´являється нове, то кажу шо секонд або подарували.
Якщо шо мені 46 )))
Живемо окремо, але як під лупою
За ким я буду?• 12 октября 2024
Ответ дляЮпитерная
Пів року рік
Просто меньше рассказывать свекрови о покупках и тд. Год это немного. Перетерпите как-то
Весотехник• 12 октября 2024
Ответ дляЮпитерная
Пів року рік
Автор,есть люди такие-если на что-то собирают,никогда в ту нычку не полезут.Я так не умею,но свекровь,видимо,из таких.Поэтому,ничего не показывать и не рассказывать,если нет другого варианта