Лика-прилипка• 12 октября 2024

Свекруха

Дєвочкі тема просто поговорити.
Буває свекруха приходить бере онуку гуляти, але одягнути дитину має вона.Мене це завжди бісило , так як ,я мама і я краще знаю що одягнути дитині.Дитину вона частіше одягає як клоуна, ну правда. Каже що за кордоном ніхто не дивиться як ти одягнений.Але , моя сімʼя , моя дитина і якісь мої правила.
А зараз почалося з церквою.То і було 1,5 року назад. їй перейшло але от вона починає знов .
Дитина хрещена в православній церкві , ну і свекруха була православною а потім її понесло до різних віросповідань , зараз вона між католицизмом і юдаїзмом.
Тягне вона онуку і нас не питає.
Просто ставить перед фактом.Затра я беру дитину до церкви чи куди там вона ходить .
Ну я декілька разів закривала очі і пускала дитину, аби сварок не було.
Завтра неділя і як ви думає що? Треба йти в костел .
Вишня на торті. Малій вона каже так , якщо хочеш гуляти з бабусею і щоб бабуся тобі щось купляла то для цього треба ходити в костел.
Оце вже треш повний для мене.
Якщо я щось кажу свекрусі , своє фє, ні , обідки і гримання дверима
Ваші дії?
Все буде Україна• 12 октября 2024
Занимайтесь ребенком сама,свекруха общается только в вашем присутствии.

Kot_v_meshke• 12 октября 2024
Завтра выходной, почему вы сами не гуляете с ребенком? Идите своей семьей, парк, кафе, пицца.
А если она и сводит ребенка в костел, то ничего ужасного не вижу.
Хвігура мічти• 12 октября 2024
А что страшного в походе в костел? Если бабушка даст мне возможность побыть наедине с собой я буду только благодарна,а в костел или мечеть она идёт, мне все равно.
ЯсноВидящая• 12 октября 2024
Скільки дитині?
Не обижаюсь• 12 октября 2024
Моя дитина і я одна знаю, як її краще одіти і взагалі. Я б не дозволяла командувати своєю дитиною. В сраку свекруху)
ЯсноВидящая• 12 октября 2024
Ответ дляНе обижаюсь
Аналогічно.
Але тут десь ’собака зарита’
Тріль підпільний• 12 октября 2024
Ох же ж які великі у вас проблеми ’ заграничні’ , шо капець.

автор Лика-прилипка • 12 октября 2024
Ответ дляТріль підпільний
? Так
Львівські
автор Лика-прилипка • 12 октября 2024
Ответ дляНе обижаюсь
Ну ви теж це бачите?
Так вона хоче командувати.
Катруся 777• 12 октября 2024
Я щось взагалі не розумію, чому ви дозволяєте собою командувати і своєю дитиною? В мене правила чіткі і хто їх не дотримується - той сидить собі дома без бачення онуків. Коли моя свекруха зробила те що мені дуже не сподобалося (почала вчити мою дитину брехати мені), я просто почала їй відмовляти в гулянні , коли вона дзвонила казала що хоче погуляти , я казала - ні , дякую, я сама погуляю, і все. Говорити чітко , строго , щоб було ясно з першого речення . Ставте її на місце тому що надалі буде ще гірше. Це ваша дитина і ваша сім´я , і ви маєте право встановлювати свої правила. Але будьте готові до того, що можете лишитися без її допомоги, якщо Вас це влаштовує.
Тріль підпільний• 12 октября 2024
Ответ дляЛика-прилипка
? Так
Львівські
Ох, недобачила, ’ закордон’ привидівся)))))))
Примарочка• 12 октября 2024
Чоловік щось каже?
автор Лика-прилипка • 12 октября 2024
Ответ дляКатруся 777
Це не допомога. Вона не допомагає.
Це так коли у неї є бажання побачити онуку , але тільки так як вона хоче.
автор Лика-прилипка • 12 октября 2024
Ответ дляПримарочка
Чоловік щось каже?
Сварилися усі 🤷‍♀️
Примарочка• 12 октября 2024
Ну тоді одягаєте ви,а гулять веде вона.
Але б я також придивлялася і перепитувала у дитини,що бабуся їй каже
автор Лика-прилипка • 12 октября 2024
Ответ дляТріль підпільний
Свекруха їздить закордон
Для неї багато чого норм , наприклад ходити вдома у взутті .ну не цілий день .
Коли прийде до нас , знімати взуття не хоче 🤷‍♀️
Тріль підпільний• 12 октября 2024
Ответ дляЛика-прилипка
Свекруха їздить закордон
Швабру в зуби або мітлою під зад.
Нічого вдягти• 12 октября 2024
Я завжди за повагу до свекрухи, але тут не првага, а попущення якесь. Вона не має права одягати дитину на прогулянку, а тим більое шантажувати дитину. Вона має рахуватися з вашою думкою як мами. Я так розумію, ваш чоловік в’ будиночку’, що ж, захищайте ваші кордрни і кордони своєї дитини самі.
Нічого вдягти• 12 октября 2024
Ответ дляЛика-прилипка
Свекруха їздить закордон
Тоді взагалі двері не відкривайте.

Нічого вдягти• 12 октября 2024
Ответ дляХвігура мічти
Проблема в шантажі і залякуванні, а костел ні до чого.
Не обижаюсь• 12 октября 2024
Ответ дляЛика-прилипка
Ну ви теж це бачите?
Так вона хоче командувати.
Вона вже командує. Кордони потрібні. У кожного своє місце.
Катруся 777• 12 октября 2024
Тут по коментарях і смайлах відразу видно, хто свекруха)) шановні свекрухи, дайте дітям прожити своє життя, і самим вирішувати шо робити з своєю дитиною, невже не можна просто погуляти з дитиною без самоуправства??? Чи вам так треба самоствердитися?
Автор, Ви господар свого життя, і маєте повне право жити так як хочете, і одягати дитину так, як хочете, і вважаю маєте повне право заборонити дитину водити до того храму, якщо дитина там не була хрещена. Удачі Вам!
Знаю бакси• 12 октября 2024
Проржалась))) не свекруха, якщо що :))

1. Автор, хто вам заважає одягнути дитину так, як ви вважаєте за потрібне. У різних людей різний смак і різне поняття щодо одягу, одягайте дитину самі перед прогулянкою.

2. Щодо костелу і синагоги - ну не може людина одночасно ходити у все, якщо вона справді віруюча))) не перебільшуйте :)) Людина у різні може ходити якщо ходить туде не із-за віри, а послухати орган, посидіти подумати, роздивляється архітерктуру, розпис і тд і тп. Навіть я так ходжу інколи по всім з естетичної і історичної точки зору хоча сама православний атеїст))
Скоріш за все ваша свекруха вбиває 2 зайця - і з внучкою гуляє, і в костелі відмічається)) Просто туди ходити - не бачу нічого страшного, інша справа якщо навіюють якесь віросповідання, сама таке не люблю. Вам вище правильно написали - ходіть у вихідні самі з дитиною гуляти :), і заодно уникненте необхідності щось казати свекрусі по цьому моменту.

3. Якщо вона у віці або має проблеми із хребтом чи суглобами, їй може бути важко згинатись і роззуватись/взуватись. Якщо то так, я б мовчки протерла б шваброю. Якщо у неї все ок і просто не вважає за необхідне, то тихенько дайте їй гостьові тапки на порозі. Коли їх вручають, знімають взуття всі - перевірено)).
автор Лика-прилипка • 12 октября 2024
Ответ дляЗнаю бакси
Проржалась))) не свекруха, якщо що :))

В неї ціль вести дитину в костел і відмічати єврейські свята, новий рік який був нещодавно .
Мені не сподобались її слова ,якщо ти щось хочеш то маєш йти в костел і робити так як я скажу, тоді я куплю тобі іграшку чи що хочеш.
Мені не потрібна її допомога, вона навʼязує це все.
Знаю бакси• 12 октября 2024
Ответ дляЛика-прилипка
Гуляйте по вихідним з дитиною самі або якщо звонить, що зранку хоче прийти і в костел, просто культурно кажіть що у вас інші плани з дитиною.
Нав’язує - вона хоче бути потрібною, хоче спілкуватись, а не знає як правильно то зробити.
автор Лика-прилипка • 12 октября 2024
Ответ дляЗнаю бакси
Потрібно певно питатися у мами , а не ставити перед фактом🤷‍♀️
В неї своє дивне бачення.Свекруха також проти спорту, каже дитині це не треба.
автор Лика-прилипка • 12 октября 2024
Ответ дляЗнаю бакси
Вона все своє життя була в православній вірі.
Я не знаю що з нею сталося .зараз це вже вінігрєт.
Знаю бакси• 12 октября 2024
Ответ дляЛика-прилипка
скільки років дитині?
автор Лика-прилипка • 12 октября 2024
Ответ дляЗнаю бакси
скільки років дитині?
8 років
Знаю бакси• 12 октября 2024
Ответ дляЛика-прилипка
8 років
а який спорт? Може переживає щоб дитина не занадто перевантажувалась) Я б наприклад, не хотіла б віддати дівчинку на худ.гімнастику (красиво, але то ад), або хлопчика на бокс)), але пустила б на інші види - плавання, біг, теніс, танці, боротьба і тп