Тролю як можу• 12 октября 2024

Розшифровка УЗД молочних залоз

Вітаю! Підкажіть будь ласка, хтось зможе сказати наскільки погана ситуація по УЗД? До лікаря чекати прийом неділю...
Нічого не турбує, випадково виявились такі відхилення...
So_so• 12 октября 2024
Не ждите. Вы не киевлянка?

Ананомчикус• 12 октября 2024
Гугл каже, що підозра на злоякісне утворення. Раніше до лікаря ніяк?
So_so• 12 октября 2024
Размер крошечный, это очень хорошо
Лунтик-паунтик• 12 октября 2024
Автор, Вам треба заспокоїтися. Поки нічого страшного не відбувається.
По одному УЗД діагноз ніколи не ставлять, це просто один з методів діагностики та він не дає 100% результатів.
Для встановлення діагнозу Вам призначать мамографію або МРТ з контрастом.
Кусюче сонечко• 12 октября 2024
Потрібно зробити дообстеження, мамографія або мрт, біопсія, є підозра на онко
Українська Мрія• 12 октября 2024
Сколько вам лет?
Українська Мрія• 25 октября 2024
Автор як ваши справи? В мене також BI-RADS 4(
автор Тролю як можу • 20 ноября 2024
Ответ дляУкраїнська Мрія
Дякую, все нормально. Переробили УЗД в іншому місці і уже зовсім інший результат, лікар УЗД помилився в побаченому
Ви перероблювали УЗД в іншому місці?
Українська Мрія• 20 ноября 2024
Ответ дляТролю як можу
Ви перероблювали УЗД в іншому місці?
Ооо розумію, в мене також два УЗД різні, але що там є фіброаденома що там, сказали краще зробити біопсію щоб спати спокійно...не знаю...
Вам не пропонували?

автор Тролю як можу • 20 ноября 2024
Ответ дляУкраїнська Мрія
Вам не пропонували?
Ні, як виявилося у мене кісти, тому нічого не пропонував лікар.
Українська Мрія• 20 ноября 2024
Ответ дляТролю як можу
А якщо не секрет де переробляли УЗД? Для себе цікавлюсь