ЖивунаБагамах• 13 октября 2024
Ви вмієте діафрагмально дихати?
Результат:
вже голосів:
6 (46.15%)
Так
5 (38.46%)
Ні, не получається
2 (15.38%)
Ні, не знаю що це
Женщинас• 13 октября 2024
Я знаю как надо, но не умею ещё. Вы можете скинуть хорошие упражнения на эту методику.
ЖивунаБагамах
• 13 октября 2024
Ответ дляЖенщинас
Дівчина розповідає, що виявляється якщо дихати діафрагмально, то буде прес качатися
Женщинас• 13 октября 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Дякую! Мені це потрібно для налагодження роботи ЖКТ і в мене жир накопичується внизу живота.
ЖивунаБагамах
• 13 октября 2024
Ответ дляЖенщинас
так, вона розказує як раз там що бува що животик саме знизу через неправильне дихання.