begovelik• 13 октября 2024

Журналісти запитали Вакарчука про його думку щодо масової перевірки документів

Журналісти запитали Вакарчука про його думку щодо масової перевірки документів співробітниками ТЦК біля Палацу спорту, де відбувався концерт.

’У нас сьогодні день народження, я сподіваюсь, що ви нас теж вітаєте. Ми дуже щасливі, що стільки людей прийшли і приходять нас підтримати, слухають нашу музику. Взагалі для нас це велике свято. Ці 30 років для нас були дуже важливими. Ми дуже вдячні людям за ці 30 років. В тому числі за те, що вони зараз продовжують приходити підтримувати нас. Для нас це просто радість і свято. Це все, що я хочу сказати, єдиний мій коментар. Крапка’, - сказав Вакарчук.

https://www.facebook.com/share/XvXtq9qBhX2XXHD3/?m...

Сказал - как отрезал )
Шеллар• 13 октября 2024
’цікаве’ вийшло свято для чоловіків. Як кажуть і тамада хороший і конкурси веселі.

kanni• 13 октября 2024
Ну а что он еще должен сказать? Какое отношение они имеют к действиям ТЦК и с какой стати должны давать им оценку?
Santander• 13 октября 2024
Ответ дляkanni
Ну я теж немаю відношення до тцк, але оцінку їм дати запросто можу
Інша справа, що після таких оцінок можна стати наступним
nenatasha• 13 октября 2024
він просто радіє, що тцк не перевірили його документи
автор begovelik • 13 октября 2024
Ответ дляnenatasha
Таке враження, що його просто кастрували
nenatasha• 13 октября 2024
Ответ дляbegovelik
А взагалі дуже цікаве явище вийшло - проводити три вечори поспіль концерти в ПС і знати, що не буде тривог.
Alienmoon• 13 октября 2024
Ответ дляbegovelik
Так он и раньше такой был , шестерка при любой власти .
автор begovelik • 13 октября 2024
Зразу згадується Ляшко:

VitalinaB• 13 октября 2024
Так Вакарчук сам співробітник тцк.

автор begovelik • 13 октября 2024
Ответ дляAlienmoon
Здесь не шестерка, а просто чмо
Alienmoon• 13 октября 2024
Кузьма единственный кто мог бы сейчас сказать правду и сплотить народ , поэтому так предупредительно и убрали .
А эти все продажные шестерки , были есть и будут .
kanni• 13 октября 2024
Ответ дляSanta_n
На каком телеканале можно посмотреть вашу оценку? Или только тут под анонимом?
Шеллар• 13 октября 2024
Ответ дляnenatasha
А що йому боятися? Він же тцк-шник, так би мовити дружня допомога колегам.
автор begovelik • 13 октября 2024
Ответ дляAlienmoon
Как мне раньте нравилась музыка Вакарчука и «Океана» и как сейчас от нее отвернуло
nenatasha• 13 октября 2024
Ответ дляШеллар
ну якщо мовчить і не критикує владу, значить боїться...
Alienmoon• 13 октября 2024
Ответ дляbegovelik
Мне никогда , картавый упырь, без пола . Как ото есть среди кур , не петух и не курка , а курак - оно , вот этот один в один .
Шеллар• 13 октября 2024
Ответ дляnenatasha
Не згідна, не боїться, а заробляє.
Alienmoon• 13 октября 2024
Ответ дляШеллар
Не згідна, не боїться, а заробляє.
Да , подмахивает власти , как и весь недошоубизнес украинский.
nenatasha• 13 октября 2024
Ответ дляbegovelik
Зразу згадується Ляшко:

https://youtu.be/LwDXxPXzrDo?si=e_k7F_ICWYAqEEEj
мда, дожилися до того, що гей Ляшко виглядає більш мужньо в порівнянні з безхребетним гетеросексуалом

Alienmoon• 13 октября 2024
Ответ дляnenatasha
Про гетеро очень спорно
nenatasha• 13 октября 2024
Ответ дляAlienmoon
Так у них зараз вибору немає. Взагалі де якась критика влади? та навіть Петя мовчить))) всі бояться
Alienmoon• 13 октября 2024
Ответ дляnenatasha
Всегда есть выбор
Alienmoon• 13 октября 2024
Ответ дляnenatasha
Они не закрыты в стране , как большинство мужчин, выехал и расскажи миру , что тут творится , нет же , они все делают вид , что всё норм . Иуды
nenatasha• 13 октября 2024
Ответ дляAlienmoon
ну тому шо вони виїдуть туди і там ніхто, а тут ще є надія, щось заробити на життя

але політичні опоненти СН теж на надто активні в даному питанні
Seehund• 13 октября 2024
Помните, вначале войны, мы все дружно возмущались, что часть российских исполнителей поддерживают войну, часть затихарилась и молчит, и только некоторые активно выступили против. Да, оказывается наша творческая сокровищница не лучше, как касается дело их задка.
Горськ• 13 октября 2024
Та зараз тцк ходить кругом.По всім концертам і т.д
Alienmoon• 13 октября 2024
Ответ дляГорськ
Фронт посыпался , воевать некем , кого туда насильно кидают , бегут . Это уже агония
Lena-Lena12• 13 октября 2024
Ответ дляbegovelik
Зразу згадується Ляшко:

А це правду він каже, як думаєте? Вперше чую. Але розповідь цікава.
GaleTTa• 13 октября 2024
Вони б ще запитали як він в аеропорту Крима в 2014 році під столом ховався) хто ще ходе до нього на концерти, я його слухати не можу і бачити
Еленнн• 13 октября 2024
Ответ дляnenatasha
значить тримає ніс по вітру.