Результат:
вже голосів:
66 (65.35%)
Чорний
31 (30.69%)
Зелений
4 (3.96%)
Фруктовий типу каркаде
Ответ дляok1904
Для мене айзер чай кріпкий.
Ні,це Ліптон дуже міцний
Ответ дляPole
А я на тижні купила цієї ж марки в пакетиках з чабрецем. Нічого такий, хоч я переважно зелений п´ю.
Я Азерчай пила тільки розсипний,мені подобається.
Ответ дляСалт
Чорний крупнолистовий без додатків і ароматизаторів. Заварюю в чашці, поки п´ю - він ще заварюється
Так,смакота,згодна.А от зелений навпаки люблю не крупнолистовий пити
Ответ дляМаряна Семків
Комбуча смачніша виходить на зеленому чаї.
Ви самі знаєте, що то вже джун, тоді треба цукор заміняти на мед, зовсім інша мікробіологічна культура, постійно робити на зеленому чаї звичайну комбучу не можна, пропаде, іноді я на трав´яному можу зробити чи зеленому, але то іноді і під настрій
Ответ дляok1904
Як на мене занадто кріпкий, аж хімічний.
Так.
Ответ для17bob
Черный листовой Айзер чай (на пачке написано Букет) и Мери чай.
Иногда добавляю лимон, мяту, чабрец, яблоко, липу.
Да,букет этот супер
Ответ для17bob
Летом пила - молоко + соль, вкус интересный!
Вы такой же пищевой извращенец,как и я.Я люблб мясо с фруктами,а не овощами,люблю орехи солёные с сухофруктами
Ответ дляok1904
Все що в пакетіках я класфікую як’ пил китайських доріг’, сама свідомо не куплю чай в пакетіках, якщо пригощають, то з ввічливості не відмовлюся
Згодна.Вже не вперше переконалася,що краще розсипні чаї
Ответ дляКсения З.
Хватит уже приплетать национальность. Дело в особенностях моей личности. Мне даже на российском форуме модератор сказала, что я навязчива
Значит меняйтесь.
Ответ дляok1904
Маю! Ви живете в країні де вбивці, така ж Ви як вони. Чого тут пишете. Пишіть своїм вбивцям.я повиходили з кацапських ресурсів на початку війни, бо кацапи вбивці
Я за десять так і не зрозуміла за що у них ненависть до України і українців.
грешница кающаяся• 14 октября 2024
Ответ дляuseruseruser
завидуют.кто завидует тот всегда ненавидит.