Мию чакри щоденно• 14 октября 2024
Як ви відноситесь до таких співробітників?
Є співробітниця, дісталась у спадок, працює 10 місяців, взяли з 0. Причина невелика зарплата. Має непоганий досвід роботи в іншій сфері, суміжній. На цю роботу пішла, бо переїхала в наше місто, робота поруч з домом. Роботу робить швидко, але не завжди якісно. Але по фінальним результатам, не гірша за людей, що працюють по 5-7 років. Проблема в тому, що людина не боїться втратити роботу і про це відверто говорить, що робіт на таку зп, відро в базарний день, підвищення годі чекати та взагалі тут курорт у порівнянні з минулою роботою. Можна відпочити. Враховуючи, невеликий досвід роботи, результати має непогані, але оце ставлення бісить. Ще й відносини з колективом має гарні, легко входить а довіру, навіть керівництво її любить. Як бути з такою людиною, адже вона харизматична та впливає на колектив.
НЛОша• 14 октября 2024
Она честно говорит, что остаётся работать на этой работе, потому что есть с чем сравнивать и потому что близко от дома, но зарплату считает маленькой. Это её мнение. Работу выполняет с 0 опытом, но выполняет и не хуже других, как вы пишете. Так в чем проблема? Ну, не молится она на работу за такие деньги, но есть другие обстоятельства, которые ей там нравятся. Что вам то нетак? Что вы делать предлагаете? В наказание, что она челом не бьёт за зарплату, уволить ее, испортить репутацию, что?
Ответ дляМию чакри щоденно
Мінятись буде багато чого, але це ж не одним днем все робиться. А людина постійно бравує вже зараз.
Поговорити з нею, що погано відгукуватися про роботу при всіх - недопустимо.
Не подобається робота чи з/п - говори з керівником.
Зможе керівник щось змінити (зменшити обсяг роботи, підняти з/п) - зробить, не зможе - ’будемо прощатися’.
Але треба розуміти, що може треба буде прямо завтра шукати людину на її позицію.
Всех в сад• 14 октября 2024
Ответ дляДую на вітер
Людина прямо каже що думає. Це я. І так, мене побоювалися не тільки деякі працівники, а й керівництво. Але й поважали, бо працюю на совість, не брешу, не пліткую-кажу прямо. І нікого ніколи не підводила.
З усіма у відмінних стосунках.
У вас была такая ситуация? Вы делали ошибки и оправдывали свою невнимательность тем, что вас не устраивает зарплата?
Тра Ля Ля• 14 октября 2024
Ответ дляВсех в сад
По посту автора, она работает лучше многих, но при этом ничего не получает.
Не оправдывают свою работу с худшими результатами и получают больше.
Мию чакри щоденно
• 14 октября 2024
Ответ дляviter33
Ну з нею зможе/не зможе не пройде, скоріш за все, або конкретна дата підвищення зп, або піде.
Мию чакри щоденно
• 14 октября 2024
Ответ дляТра Ля Ля
Роботу виконує не завжди якісно, ч ж написала, але швидко.
Тра Ля Ля• 14 октября 2024
Ответ дляМию чакри щоденно
Вы разговаривали с ней на эту тему ?
Пусть работает медленнее как другие, но качественнее.
Мию чакри щоденно
• 14 октября 2024
Ответ дляТра Ля Ля
Вы разговаривали с ней на эту тему ?
Поки ні, вивчала хто чим ’дихає’, мотивації і результати. На цьому тижні буде з кожним окрема розмова
КараПузовна• 14 октября 2024
Ответ дляМию чакри щоденно
Автор, какая к ней конкретная претензия?
Ошибок больше, чем у всех?
Или что?
Что она говорит и кому она нравится - вообще не ваше дело. Ваше дело - следить, чтоб работа работалась.
Ошибок больше, чем у всех?
Или что?
Всех в сад• 14 октября 2024
Ответ дляТра Ля Ля
Я поняла, что когда автор ей делает замечания по поводу ошибок, эта сотрудница в ответ аппелирует, что за такие гроши горбатиться не собирается.
Мию чакри щоденно
• 14 октября 2024
Ответ дляКараПузовна
Ошибок больше, чем у всех?
Или что?
Ошибок больше, чем у всех?
Или что?
По роботі помилки через неуважність, але, якщо брати фінальні результати, вона не гірша за інших.
Жирафовое варьенье• 14 октября 2024
Ответ дляМию чакри щоденно
Саме так, вона про це знає, але брав на роботу колишній начальник і вона погодилася на такі умови
Погодилась ок. Ви зараз як її начальниця можете підвищити зп. Вона у вас не в рабстві. І в неї більш сильна позиція виходить зараз, ніж у вас.
Уявіть, що вона звільниться й прийде новачок. Скільки ви вкладете сил.
Чебураха з перцем• 14 октября 2024
Давно відомо, що якщо працівник добре робить свою роботу і при цьому не боїться втратити її, то його будуть берегти більше і всіляко «кружить»))
Всех в сад• 14 октября 2024
Ответ дляМию чакри щоденно
Так вы же руководитель, скажите, чтобы меньше делала, перепроверяя себя, но качественно.
Тра Ля Ля• 14 октября 2024
Ответ дляМию чакри щоденно
Об этих разговорах Вы откуда знаете? Она при Вас их озвучивает?
Жирафовое варьенье• 14 октября 2024
Ответ дляМию чакри щоденно
І правильно зробить)
Мию чакри щоденно
• 14 октября 2024
Ответ дляВсех в сад
Не зовсім, переробляє, помилки виправляє, іноді сперечається, але постійні коментарії, що за такі копійки ми маємо з 9.00 до 10.00 працювати, або нехай начальник це робіть, я свою зарплату відробляю.
КараПузовна• 14 октября 2024
Ответ дляМию чакри щоденно
Автор, если вы руководитель с опытом, то должны знать, что универсальных, никогда не ошибающихся солдатов, не бывает в природе.
Если она работает как все, плюс/минус, но за меньшие деньги. То в чем проблема ? Пусть себе работает.
Мию чакри щоденно
• 14 октября 2024
Ответ дляТра Ля Ля
Так, всі в одному кабінеті.
Мию чакри щоденно
• 14 октября 2024
Ответ дляВсех в сад
Кажу, робить. Досвіду не вистачає поки.
Твердая валюта• 14 октября 2024
Дуже перепрошую, ви випадково не та дівчина, яка за останній рік декілька місць праці змінила через проблеми з колективом?
По темі, ваша співробітниця молодець, у таких треба вчитися. Це я пишу як та сама коняка, яка працювала більше за всіх у колгоспі, а головою так і не стала...
МатьЧасть• 14 октября 2024
автор, ви на керівній посаді, але по суті такий самий найманий працівник, як і ’бісяча’ співробітниця, ви не платите їй зарплату з власної кишені, то чого ви чекаєте? щоб перед вами плазували, дякували за щастя працювати разом з вами, запевняли, що тепер до пенсії будуть міцно триматися за робоче місце? відкиньте емоції, ну дратує вона вас, але ж вона права. підозрюю, що вона як людина вам неприємна, ну буває. але для керівника важливим має бути кінцевий результат.
і ще з власного досвіду - хто більше всіх погрожує звільнитися, той тримається до останнього. мені такі показові виступи влаштовували, ого - кричала, що ось вона звільниться, хто це ВСЕ(!) буде робити. ну я послухала, трохи впала в ступор, а потім подумала ким би я замінила цю людину і заспокоїлась. вже на тій фірмі власник змінився, я вже на іншій роботі, а та, що погрожувала, досі там, але вже без офіційного оформлення.
Мию чакри щоденно
• 14 октября 2024
Ответ дляТвердая валюта
Ні, там проблема в дівчині, читала її теми. Там пахати не буде, причому прямо про це говорить, тема виникла, як до людини ставитись і як поговорити.
Мию чакри щоденно
• 14 октября 2024
Ответ дляМатьЧасть
Описаний вами варіант тут є, але це не ця співробітниця, в неї хороший бекграунд, ця робота дуже вагоме пониження для неї, вона сама каже, на цій роботі, відпочиваю. Думаю, вона в курсі ринку праці, але чогось сидить.
Пишу каліграфічно• 14 октября 2024
Ответ дляМию чакри щоденно
І що вона неправильного каже? Людина працює, як решта із досвідом роботи 5-7 років, але зарплата найнижча і за 10 місяців, судячи із ваших дописів, підвищень не було і не буде. Або платіть людині нормально, або звільніть і найміть таку ж, яка буде працювати за ті ж гроші, і з тим же результатом (тут бажаю вам удачі, бо таких кандидатів якраз не буде ’відро у базарний день’). Цікаво, як ви доросли до менеджерської позиції, якщо робочі питання вирішуєте на форумі?
Коко На Страже• 14 октября 2024
Ответ дляМию чакри щоденно
так правду каже, хоч ця правда і не зручна для вас
Дую на вітер• 14 октября 2024
Ответ дляВсех в сад
Я наче зрозуміло написала все-’Працюю на совість,людей не підвожу’
Всех в сад• 14 октября 2024
Ответ дляПишу каліграфічно
Палка о двух концах. Эту работницу, как бы цепями тоже не приковали. Может уволиться и найти более высокооплачиваемую работу.