Аристократка-тунеядка• 14 октября 2024

Загубила річь , не можу знайти

Дівчатка, вже всі логічні способи спробувала усюди шукала, не можу знайти аптечку, що на роботі видавали, але коштує багато. Нещодавно переїздила точно пам´ятаю що клалала її, але знайти не можу. увесь дім перешукала, ніде не знайду. Хто якими народиними штуками користується, порадьте, остання надія) Дякую
Цікавий писочок• 14 октября 2024
Річь - це якою мовою?

Н@Диете• 14 октября 2024
Ответ дляЦікавий писочок
Річь - це якою мовою?
Украйонською)
Н@Диете• 14 октября 2024
Перевкртають чашку, прив´язують щось до стула.
Але краще зосередитися і уважно подивитися де точно вона має лежати. Бо в 90% випадків все лежить там де і шукали, але ніхто не бачив
Наверняка• 14 октября 2024
Надежду Павловну Коханову просите помочь найти. Не шутка
Love_Love_Love_• 14 октября 2024
Річь це щось на богатому?
Ksenia-fc89• 14 октября 2024
Будете сильно сміятися але працює 😂Я завжди прошу домового кажу пограйся та віддай пограйся та віддай 😂 молочко і цукерку в уголок і потом реально чудним образом річ лежить на тому місці де шукала багато разів 😂
Значит надо• 14 октября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Річь це щось на богатому?
Так, певно мова про rich bitch.
Аноним ФЕЯ• 14 октября 2024
Ответ дляЗначит надо
Так, певно мова про rich bitch.
Дарю Надежде Павловне Кохановой..... 3 раза!
Доброе солнце• 14 октября 2024
Попросіть,щоб хтось посторонній ще подивився.
Можливо,ви просто не замічаєте де лежить та річ

Капитанша• 15 октября 2024
Мне черти все находят.
автор Аристократка-тунеядка • 23 октября 2024
Дякую, дівчатка за поради. Знайшла)