Неробименінерви• 15 октября 2024
Хочу разделить семейный бюджет для достижения своей цели
Как это правильно сделать, может кто подскажет?
Есть одна цель , довольно крупная, надо разделить бюджет и собрать на это отдельно.
Сказала мужу давай подэкономим, чтоб быстрее собрать, отказался сказал, ему это не надо обойдется, поэтому ничего экономить он не собирается.
Хочу сделать экономию и на одежде и на продуктах, перейти на более простые варианты.
Собирать надо год-два.
Кто занимался подобным, можете поделиться?
Собирать надо год-два.
Неробименінерви
• 15 октября 2024
Знакомый 15 лет копил на авто из салона. Купил доволен)
Гага Газу• 15 октября 2024
Ответ дляЩа как дам
Разводитесь сразу. Нафиг вам себя ущемлять, а он будет жить по полной.
а нафиг ему себя ущемлять, чтобы она себе что-то купила?
развод - отличное решение
Мама Никитки-2• 15 октября 2024
Ответ дляНеробименінерви
Я не знаю где ща обычную работу платят 40-50 тыс.
Это начальство и руководство с огромным опытом и они живут на работе .
Меня туда не возьмут ни по каким параметрам.
Все, я згадала хто ви.
Про яку економію ви розказуєте, якщо дворова кицька вибила ваш бюджет з колії? Дитині вже даєте кармані гроші? Чи на роботу погнали в 12 років?
https://sovet.kidstaff.com.ua/autor-3604052-3
Неробименінерви
• 15 октября 2024
Ответ дляГага Газу
развод - отличное решение
Ну за ним следует покупка недвижа а не авто) и это сложнее и дороже)
Слобожаночка• 15 октября 2024
Ответ дляНеробименінерви
Так друга машина , перша вже є.
Хочу зібрати , продати ту що є і купити кращу.
навіщо це все потрібно? жах
Неробименінерви
• 15 октября 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Все, я згадала хто ви.
Кицька вже важить 1600, так що з нею усе гаразд. Вона в шоколаді)
Вирішуємо питання далі)
Неробименінерви
• 15 октября 2024
Ответ дляСлобожаночка
навіщо це все потрібно? жах
Вам не потрібно мені потрібно
Всех анонимов аноним• 15 октября 2024
Автор, хочу Вас підтримати. Мене теж тут відмовляли від покупки авто. Але півтора роки тому я його придбала і ні на мить не пошкодувала. Навпаки корю себе за те, що не зробила цього раніше.
Тому нікого не слухайте, йдіть до своєї мети.
А як щось піде не так, завжди зможете авто продати.
Слобожаночка• 15 октября 2024
Ответ дляНеробименінерви
Вам не потрібно мені потрібно
Мені потрібно, я також збираю на авто, але я сама живу і ні з ким це не обговорюю.
Попросіть, нехай чоловік вам купить авто. Чого ви будете самі мучитись
Неробименінерви
• 15 октября 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
Ні раніше у мене були інші задачі до всього треба дійти ...
Настав час коли про це треба замислитися, авто старіє його треба вчасно міняти щоб не попадати на великі гроші
Неробименінерви
• 15 октября 2024
Ответ дляСлобожаночка
Хер тут кто купит)
Хочешь сделать хорошо сделай это сам)
Гага Газу• 15 октября 2024
Ответ дляНеробименінерви
А с чего вы взяли, что ему нужно жить впроголодь и ходить в обносках годами ради покупки собственного жилья? С экономической точки зрения аренда выгоднее покупки.
Неробименінерви
• 15 октября 2024
Ответ дляГага Газу
Мені пропонують розестись, а я і кажу що потрібно буде брати житло у кредит , а мені це не треба
Мама Никитки-2• 15 октября 2024
Ответ дляНеробименінерви
Вирішуємо питання далі)
Ви з зарплати 8 тис збираєтесь близько 4 відкладати. Ви взагалі з математикою не дружите? Дитина вже працює, шоб мама машину поміняла?
Неробименінерви
• 15 октября 2024
Ответ дляГага Газу
Оренда - це не твоє , ти не зможеш зробити там нічого що захочеться
Неробименінерви
• 15 октября 2024
Ответ дляСлобожаночка
Тобі надо ти і купляй - така відповідь мого чоловіка
Пасхальний тролік• 15 октября 2024
Жалко вашего ребенка очень. И странная Вы автор, вместо того чтоб стремиться больше зарабатывать Вы решили экономить. По Вашим ответам Вы не любите и не уважаете мужа) он для вас 0 и чмо , никогда не думали ,что и у него из за этого нет желания ни зарабатывать больше ни стремиться к чему то ))))
Неробименінерви
• 15 октября 2024
Ответ дляСлобожаночка
навіщо це все потрібно? жах
Не отримую я позитиву від нового одягу та взуття від авто отримую)
Неробименінерви
• 15 октября 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
Дякую за підтримку вона важлива незважаючи на те що ми не знайомі
Неробименінерви
• 15 октября 2024
Ответ дляПасхальний тролік
Я його завжди підтримую) він сказав дякую за підтримку но авто купляй сама
Ответ дляМама Никитки-2
Ще раз. Автор планує продати машину, яка є спільно нажитим майном.
Байдуже
Можна продати без згоди другого з подружжя
Головне, щоб свідоцтво про реєстрацію ТЗ було на автора
’спільно нажите’ - означає, що чоловік може претендувати на 1/2 вартості при поділі майна при розлученні
Неробименінерви
• 15 октября 2024
Ответ дляПасхальний тролік
Якщо б я не любила і не поважала ми вже розійшлися після відсутності першої непідтримки коли я купляла авто) і він би ходив пішки)
Так що тут ви не праві)
Люблячій дружині купляють в дарують авто а не попрікають)
Так що тут ще треба розібратися до кого і яке відношення і хто кого любить чи ні)
Так що тут ви не праві)
Ответ дляМама Никитки-2
Автор збирається продати вже існуючу машину в сім’ї. Оформлене вона на маму чи ні- ніхто не написав. Тому відсудити половину «маминої» машини дуже легко. Довівши що більша частина коштів на «мамину» машину пішла з сімейного бюджету. Було б бажання.
Абсолютно нереально
Ціна питання не така, щоб ’включатися’ в дорогий судовий процес
’Машину продали, гроші проїли, за що купила мама - не знаю. Мама пенсіонер, відкладала з пенсії по 1000 грн протягом 10 років’
Пасхальний тролік• 15 октября 2024
Ответ дляНеробименінерви
Так що тут ви не праві)
А в чьем жилье Вы живёте?
Неробименінерви
• 15 октября 2024
Ответ дляviter33
Абсолютно нереально
Запросто)
Неробименінерви
• 15 октября 2024
Ответ дляviter33
Ті, хто купує авто з салону - не збирають на них по 15 р.!!
Збирають) є різні люди