Море_море_я_скучаю• 15 октября 2024

Квартира на 10 поверсі

Новобудова квартира на 10 поверсі в 10 поверховому будинку. Ціна дуже хороша і місце розташування теж. Купилиб зараз Тернопіль
Результат:
вже голосів: 76
43 (56.58%) Так
33 (43.42%) Ні
СкиниУскачи!• 15 октября 2024
Я живу на 10, останньому поверсі в новобудові. Мінусів не бачу, після третього одні плюси. Тихо, не чути шуму вулиці і сусідів, ніякі малі монстри по голові не гупають, якщо нема світла по сходах піднятися для мене чи дитини не проблема. Єдине що собака стара, 14 років, то з нею підлаштовувалися під графік вимкнень, їй важко підніманися

svetolino• 15 октября 2024
Ответ дляНе вмію заміряти
Я орендую квартиру в новобудові. 14 поверхів будинок. Газовий котел (тобто і опалення, і воду гріє.. все від газу).
Чтоб запустить котел потрібна електрика☹️
жижифреймут• 15 октября 2024
Ответ дляБез QR коду
Я б й не зараз не купила останній поверх в будь - якому місті
Я бы никогда не купила. Новострой не всегда будет новым, и по-любому через 30 лет там будет течь крыша. Если автор захочет продать квартиру через 3 года, то покупатели понимая это не купят такую квартиру по средней цене района и автору придется делать большую скидку. Лучше изначально покупать квартиры на нормальных этажах (не первый и не последний).
Щебетуха• 15 октября 2024
Ответ дляВідірву та викину
не обманывайте. газ в 10 этажном доме запрещен. если этаж выше 52 метров на уровнем - газ запрещен.
Киев, Выгуровский бульвар 10-этажки с газом, возле парка Победы 16-этажки с газом.
Не вмію заміряти• 15 октября 2024
Ответ дляsvetolino
Ну тут вже є варіанти. Ми запускали минулого року з приблудою типу екофло чи щось таке.
ОливьЕЖечка• 15 октября 2024
Ми таку рік тому купили, тільки в Луцьку. 2 рівнева 10 -11 поверх, теж є газ. Було всяке, і води не було (так і вище 4 поверху не було) і світла не було(ходили пішки) , але все одно мене квартира влаштовує на 100%