Конотопська відьма• 15 октября 2024
Пральна машина, яку обрати?
Мій Electrolux з вертикальною загрузкою відслужив 14 років, але, мабуть, все.
Чекаю ще вирок майстра, але придивляюся до нових.
Розглядаю варіанти LG, Samsung, Electrolux,
на 7-8 кг. Яку тм порадите, на що зараз звернути увагу? Похваліть свою пралку
Результат:
вже голосів:
11 (42.31%)
Samsung
4 (15.38%)
Electrolux
Пожарник• 15 октября 2024
У меня были Канди 3 шт, бош и Электролюкс.
Больше всего не нравилась бош - больше никогда не куплю.
Электролюкс сейчас и стиралка и сушка - очень нравятся.
Астоновитесь!• 15 октября 2024
В мене була вертикальна вірпул,відробила 15 років без єдиного ремонту, поремонтували і перевезли на іншу квартиру. Купили самсунг нещодавно, відгуків перечитала море. Врешті решт змирилась з тим, що навряд зараз роблять такі як раніше) і добре якщо прослужить 10 років) це буде прямо дуже добре)
Ось цю купили. Рано ще щось говорити, але поки все подобається)
Конотопська відьма
• 15 октября 2024
Ответ дляТоскующая
ЛЖ. Але їх вертикальних немає.
Забула вказати, зараз хочу з горизонтальною загрузкою, звичайну
Конотопська відьма
• 15 октября 2024
Ответ дляАстоновитесь!
Так, цю теж дивилася вже)
Тоскующая• 15 октября 2024
Ответ дляКонотопська відьма
В мене Електролюкс вертикалка з дорогих, збірка Франція. Багато наворотів, але попередній Арістон був працівником, а це таке. Не надовго вона. Вже міняли помпу і підшипникі.
Бабо-лебідка• 15 октября 2024
В мене ЛЖ, купила на заміну Індезіт, не дешеву, так от різниці не бачу, перуть однаково не дуже добре, але і не прям погано. Короче ’вау’ не відбулося від нової машинки))
Пффф 100%• 15 октября 2024
У меня вирпул была первая, отслужила 10 лет и я продала еще. Отличная машинка была. На смену ей купили ЛЖ 2в1, стирала она хорошо. Потом мы поменяли квартиру и в новую снова взяли вирпул.
Нервогенератор• 15 октября 2024
Як казав мені майстер, вони зараз всі однакові, що за 10 тис.грн, що за 20, на довгий час не розраховані. Може ще преміум сегмент кращої якості, хто зна. Електролюкс гарна, але пропрацювала у мене лише 5,5 років, якась стріла відірвалась, ремонт у вигляді заміни бака з барабаном майже ціна нової машинки. Перед нею Ваирпул відпрацювала 20 років, напевно і далі би працювала, але морально застаріла
Нервогенератор• 15 октября 2024
Обирайте модель з розбірним баком, дешевше буде в ремонті якщо що.
У LG здається такий
Ответ дляНервогенератор
Моему Электролюксу больше 20 лет, недавно амортизаторы меняли. Мастер сказал - берегите его как зеницу Ока..ещё столько прослужит. На знаю, что там может морально устареть. Это ж стиралка, а не ноутбук
Конотопська відьма
• 15 октября 2024
Ответ дляparele
Самсунг отслужила лет 15, уехала к новым хозяевам в полностью рабочем состоянии, еще послужит.
Новую купили тоже Самсунг, и сушилку тоже. Месяца 3-4 им, пока все отлично.
Скажіть, будь ласка, яку саме модель обрали?
Конотопська відьма
• 15 октября 2024
Ответ дляdulenok
Я до своєї претензій не маю, але зараз чекаю, що скажуть в сервісі. Єдине, що досить шумна. Якщо ремонт дорогий, то хочу змінити на нову. І більше схиляюся до горизонтальної.
Оцененная• 15 октября 2024
Щойно вмерла моя пралочка самсунг. Я купила лджі і не рада взагалі. В самсунгу є опція замочування, є можливість додавати полоскання до програми, навіть під час самого прання, ти одразу бачиш і температуру, і кількість полоскань, і кількість обертів. Шикарний режим ручного прання, всі програми мають доволі короткий час, до 1,5 годин і лише одна - на бавовну - до 3-х.
В лджі треба сидіти і рахувати кількість запрограмованих полоскань, бо в інструкції це не вказано, програми довгі, не можна додавати полоскання. Делікатна програма колошматить ту білизну так, ніби це програма для постільної білизни.
Інструкція фуфлижна. Незрозуміло, на якій програмі краще прати той чи інший одяг. Коротше, лджі не раджу взагалі.
Оля_с_киркою• 15 октября 2024
Ответ дляАстоновитесь!
У меня Самсунг похожая с сушкой только
Пожалела что ее взяла
Спустя год под низом стали появляться капли (немного) вызвала сервис
Предположил, что из водозаборника разбрызгивается. Но я ее всю вымыла, прям глубоко и мастер поставил новую крышку , говорит бывает, что дырочки как-то криво на заводе были проштампованы и может это влиять
Потом , если много загрузил ( как я недавно узнала) то она не выдает ошибку , а просто будет крутить насос, и пытаться набраться сил отжать, но из-за тяжелого она просто крутит медленно и гудит , и мне показалось начало уже паленым пахнуть
Когда я заметила на 10-ой минуте что время замерло и машинка процесс не может завершить
У соседки тоже Самсунг новая, говорит какая то программа глючит.
Ну это мои такие впечатления …
Брала в 2023 году
Lg ещё не завозили к нам , сушка несмотря на встроеность 2в1 - мне понравилось
Другой у меня никогда не было
Пожалела что ее взяла
Ну это мои такие впечатления …
Брала в 2023 году
Другой у меня никогда не было
Оцененная• 15 октября 2024
Ответ дляparele
Де ви були, коли я створювала тему про пралки, плак-плак. Може, я би тоді не повелася на лджі.