Виправлялочка• 16 октября 2024
Планування вагітності, , застуда
Доброго дня
Плануємо з чоловіком вагітність, робила тести була овуляція на 14 день циклу
Зараз 19 день циклу і я захворіла ( застуда нежить , кашель , часом горло дере , температури немає )
Цикл 30 днів тобто я ще не знаю чи вийшло завагітніти, а тут застуда і дуже переживаю
Чи було в когось подібне ? І чи все нормально було з вагітністю?
БершкомангоЗар• 16 октября 2024
Это не повлияет как то негативно на беременность если она случится
Love_Love_Love_• 16 октября 2024
Ответ дляМарафетчица
Беременность или есть, или нет
Ваша простуда ничего не поменяет
Все більше переконуюсь що читати і розуміти прочитане це талант
Швидка Настя• 16 октября 2024
Взагалі не повпливає.
І я скажу таку річ. Застуда - фізичне.
Під час планування, далі вагітності думайте лише про духовне і душевне.
Спілкуйтеся з бажаною дитинкою, кличте в своє життя, відчуйте ту любов, яку хочете дати їй.
Налаштування на цю хвилю дуже допомагає.
Тести в смітник. Любіть чоловіка.
Щастя Вам!
І я скажу таку річ. Застуда - фізичне.
Тести в смітник. Любіть чоловіка.
Щастя Вам!
Секретница• 16 октября 2024
Навіть якщо дивитися на те, що яйцеклітина ще можу бути навіть не прикріплена до стінок, імплантація ще може не відбутися, то по суті з вами зв´язку ще немає. Знаю багато дівчат, які пили багато алкоголю, бо ще не знали що вагітні. Чомусь часто такі історії чула від дівчат, які особливо не вживають алкоголь, а в той період так вийшло. Впливу на дитину ще немає перші тижні.
Виправлялочка
• 16 октября 2024
Ответ дляФсеСама
Як ви 9 місяців витримаєте навіть страшно і уявити
Так як і в першу вагітність витримала ) чудово
Якщо щось трапляється чого в не було в інші вагітності чи на етапі планування то це нормально що людина хвилюється, особливо якщо ця вагітність дуже бажана
Секретница• 16 октября 2024
А взагалі, автор, налаштовуйте себе на позитив. Тому що я як хвилювалась за все, так і провела 9 місяців в лікарні то на збережені, то загроза передчасних пологів була. Притягуємо ми своїми думками багато чого в житті
ФсеСама• 16 октября 2024
Ответ дляВиправлялочка
То відпустіть ситуацію і дайте можливість вашій дитині спокійно з´явитися на світ.
Марафетчица• 16 октября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Это вы про себя?
ФсеСама• 16 октября 2024
Ответ дляМарафетчица
Это вы про себя?
Таки да. Так людина талановита в усьому 😂
Цвірінь• 16 октября 2024
Трохи зашкалює тривожність у вас.
Пийте чаю багато, все добре буде.
І певне вам заспокійливі треба
Пийте чаю багато, все добре буде.
І певне вам заспокійливі треба
Я весела булька• 17 октября 2024
Дуже часто організм мудріший за нашу свідомість. Поки ще дуууже рано, аби застуда могла торкнутися вашої дитини) Пийте більше рідини, оточіть себе приємним та вітамінки. Скоріше одужуйте!