Успокойся_Успокойся• 17 октября 2024
Лотерея green card
Скажіть , а реально виграти цю карту ? Сьогодні мені заповнили заявку , хоч і не дорого , але я думаю чи не на вітер гроші ?
2 роки тому мій знайомий виграв , але більше я нікого не знаю , от і я сьогодні заповнила у тієї ж людини і думаю від чого взагалі це залежить ?
У вас є знайомі хто вигравав
Мороженная курица• 17 октября 2024
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Якщо виграв грін кард то зовсім не важко потрапити у США , та статистика що ви скинули не через те , що хтось не встиг пройти інтерв’ю, багато людей вводять не вірні дані з помилками ( вони не поїдуть на інтервʼю бо немає сенсу ), частина людей навіть не знають що вони виграли , а частина не їде , бо боїться , і я розумію , бо поки не виграв то хочеться , а потім буде страшно будувати нове життя
Неправильно заповнена заявка просто не пройде відбір і не зможе прийняти участь в розіграші)))
Мороженная курица• 17 октября 2024
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Тоді де взялися такі великі комюніті українців до війни ?
Там де живе мій друг -140000 українців, більша половина з картами
Грінку можна отримати не тільки граючи в лотерею.
Отчебучкина• 17 октября 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Эти не выдуманные истории не понятно откуда. Если у ее родителей были визы в США то на 99.99999% их бы без проблем пропустили. Не говоря уже о том что сейчас очередь на интервью для визы от полутора лет.
где такая очередь? Моя сестра в начале июня записалась в посольство в Варшаве на 24.06, т. е. за 3 недели
Вы неправильно поняли, у родителей были оформлены визы в Мексику, а не в США
Успокойся_Успокойся
• 17 октября 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Вы хоть понимаете что такое депортация? Это когда человека сажают в самолёт летящий в страну его гражданства. И каким образом могут из США в Украину депортировать?
Дуже смішно , у мого колишнього чоловіка депортація в Євросоюз , ніхто його нікуди не садив , поставили у паспорт і не пустили далі кордону , ви смішна
Автопортрет нурофена• 17 октября 2024
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Как его могли депортировать, если он даже в страну не заехал?
Депортация — это принудительный выезд иностранного гражданина в связи с отсутствием легальных оснований для пребывания в стране.
Успокойся_Успокойся
• 17 октября 2024
Ответ дляМороженная курица
Тобто? Звідки вони знають що ти не вірно імʼя написав чи дату народження ?! Не говоріть дурні
Мороженная курица• 17 октября 2024
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Не хаміть.
Самі повний профан в темі, то хоч хамство своє при собі тримайте.
Успокойся_Успокойся
• 17 октября 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Просто ! Він при ковіді не був на карантині і пересік за день 2 кордони , вони це побачили коли він хотів вʼїхати і не пустили , поставили депорт
Не говоріть того , чого ви не знаєте навіть
Є багато причин на депорт , не тільки не легальне перебування
Автопортрет нурофена• 17 октября 2024
Ответ дляМороженная курица
Не хаміть.
Ей бесполезно что то доказывать. Ей дали ссылку на статистику. Шансы примерно 1 к 1000 выиграть, но она свято верит, что стоит только правильно фотку сделать и выиграл в кармане. При этом даже понятия не имеет что Грин кард это не название лотереи, а название вида на жительство в США.
Успокойся_Успокойся
• 17 октября 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
😂 ок )) а ви мабуть громадянка США
Автопортрет нурофена• 17 октября 2024
Ответ дляУспокойся_Успокойся
😂 ок )) а ви мабуть громадянка США
Нет. Но хотя бы элементарные вещи про США знаю.
Мороженная курица• 17 октября 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Ви праві.
Ну що ж, залишим автора з її хамством та невіглаством в приємних мріях, не будем тицяти її фейсом в сувору реальність життя))
Успокойся_Успокойся
• 17 октября 2024
Ответ дляКондуктор трамвая
Подача на лотерею безкоштовна. Вас ошукали
Я знаю , я заплатила , бо сама подам не вірно
Кондуктор трамвая• 17 октября 2024
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Сподіваюся хоча б емейл вказали ваш, а не помагайки. Успіхів.
Автопортрет нурофена• 17 октября 2024
Ответ дляКондуктор трамвая
Ещё потом на кучу денег разведут, если выиграет.
Автопортрет нурофена• 17 октября 2024
Автор вам хотя бы помогайка номера дал, что бы самостоятельно могли выигрыш проверить?
Успокойся_Успокойся
• 17 октября 2024
Ответ дляКондуктор трамвая
Подавала перевірена людина , мій знайомий виграв грін карту через неї
Na kablukah• 17 октября 2024
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Ви думаєте що всі ті українці вклали 500000$
Якщо мати такі гроші то нащо США
До того ж я думаю що та карта не веде до громадянства, лише жити і працювати
Якщо мати такі гроші то нащо США
Знаю многих.
Вы говорите о Чортків,там действительно была махинации с лотереей))
МастерЮля• 17 октября 2024
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Може фото бути не правильне , але заявка пройде , її просто не розглянуть і все
Как вы планируете жить в сша, если не в состоянии загрузить фото в описанном формате соотвествующие стандартам и ответить на простейшие вопросы, смешно просто
Отчебучкина• 17 октября 2024
Ответ дляNa kablukah
Знаю многих.
правда?! не представляю, какие могут быть махинации. Вы не в курсе подробностей?
Na kablukah• 17 октября 2024
Ответ дляОтчебучкина
Могу завтра расспросить подробнее)
Там какой-то лаг в системе вычислили,если правильно помню.
До сих пор в американских чатах эта информация мелькает)
Но,если не ошибаюсь, эту лавочку прикрыли.
Отчебучкина• 17 октября 2024
Ответ дляNa kablukah
Могу завтра расспросить подробнее)
Узнайте пожста, если не сложно! Так интересно стало, что же там можно нахимичить)
Сегодня я не я• 17 октября 2024
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Можна і самій , але я довірилась людині , через яку хтось виграв як мінімум )) це означає що вона вміє заповнювати ПРАВИЛЬНО і фото обробляти вміє значить , а просто так подавати і не вигравати який сенс ?
Фото не нужно обрабатывать. Лучше сделать в ателье. Так и сказать на Гринку. Анкету там нечего заполнять. Вот DS-260 уже поинтересней.
Мы выиграли 2 года назад.
Кондуктор трамвая• 17 октября 2024
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Мені дуже прикро вас розчаровувати
Далі не для вас, ігноруйте.
Дівчата, подавайте самі. Це не важко. На офіційному сайті є вся інформація, є валідатор фото. Не надавайте тому фото сакрального змісту, просто зробіть так як пише. Ніколи не користуйтеся помагайками. Вони не дають вам доступу до перевірки, у разі виграшу просять за цей код шалені гроші. Вас подаватимуть потім навіть без вашого відома, що зводить реальність виграшу до нуля.
Уряд США рекомендує робити все самостійно. Прислухайтеся до цієї рекомендації
Далі не для вас, ігноруйте.
ТрамвайGirl• 17 октября 2024
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Ні ,якщо фото не правильне,то не пропустить система. До речі дякую за тему,все збираюся заповнити та відкладаю.
Love_Love_Love_• 17 октября 2024
Канєшно на вітер, заповнити самому елементарно елементарнішого, але всі платять за це гроші.
А ще прикольно коли кейс намбер приходить на почту знайомого, виявляється виграшним і він у вас вимагає 5 - 7 тис$ щоб вам його надати
Love_Love_Love_• 17 октября 2024
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Там де мій знайомий живе , більшість людей з Тернополя які через одного виграли карти , всі з одної області , майже через хату у селі … а
Він теж , до речі звідти … хз…
Вам з таким мисленням не варто в Америку, повірте)))
Love_Love_Love_• 17 октября 2024
Ответ дляУспокойся_Успокойся
А ви поцікавтесь цією темою , є село у коломийському районі де пів села вже виграли карти і вони мають своє комюніті в одному штаті
А в якому то штаті тернопільське комʼюніті якщо не секре?