Ви зазвичай купляєте вермішель і макарони твердих сортів чи м´яких сортів?
Для тих,хто все ж таки обирає твердих сортів,чому саме такі купляєте?
Результат:
вже голосів:
132 (92.31%)
Твердих сортів
11 (7.69%)
М´яких сортів
Ответ дляdulenok
Разных сортов
Говорят,что твёрдых сортов не повышает резко уровень сахара в крови в отличии от мягких сортов
Ответ дляdulenok
Разных сортов
И к тому же твёрдых сортов качественее и вкуснее гораздо,не разваливаются
Ответ дляkarapyzik
Я купую твердих, мені смачніші і легше варити, нічого не злипається.
Мама навпаки не любить твердих сортів,тому їй окремо купую звичайні.
Хоча звичайні теж можу їсти, не проблема (не переварені звичайно)
Вони майже однакові за смаком
Ответ дляksyuha831
Звісно, в них нижчий глікемічний індекс.
А за смаком і ті і ті однакові
Ответ дляksyuha831
За смаком так, а за користю зовсім різні.
Згодна
Ответ дляThatsme
На смак не однакові)) З твердих плотніші, смачніші, для здоров´я кращі, при приготуванні ведуть себе інакше, коли лежать в холодильнику - теж. Купую тільки тверді абсолютно різних марок по акції
Так,вони трішки навіть сладкуваті,ті що твердих
Ответ дляkarapyzik
мені не однакові)))
Твердих трішечки солодші за ті,що м´яких
Ответ для_Homyak_
Щось я останні років з 5 купую тільки Барілу. Спагетті і макарони різних форм. Вони не розварюються в кашу, не злипаються і смачні.
Ще ЛяПаста хороші
Ответ для_Homyak_
Хм... Дякую! Спробую обов´язково.
Вони по смаку як Баріла аде трішки дешевші
KristinkaCute• 17 октября 2024
Потому что твёрдые сорта в супе не развариваются и не становятся кашей)
Ну и конечно же полезнее. От них не так сильно поправляются.
Ответ дляKristinkaCute
Согласна.
Елена - 79• 17 октября 2024
Ответ дляMarmelade
Только твердые, Мне они вкуснее, не слипаются. А главное: у моей мамы проблемы с желудком и после мягких сортов - боли, а после твердых все хорошо
У меня тоже самое. Как-то свекруха мужу дала несколько упаковок из мягких сортов, какие-то обычные, она не заморачивается и не разбирается, но такие мягкие, что разварились в 3 раза. Я тоже их ела, за компанию. После этого все упаковки ушли соседской бабуле, она всему рада.
А у меня справа под ребрами, это желчный, так болело, что я думала уже скорую вызывать.
Так что, вся семья ест твёрдых сортов, Барилла, на крайний случай Де люкс из атб.
Ответ дляЕлена - 79
А,да,я пробовала Де Люкс с АТБ . Тоже вкусняшка
Ответ дляkarapyzik
В мене мама, дуже давно, варила в мене макарони. Потім скаржитися, що в мене якісь макарони не такі, я їх варила-варила, а вони все тверді. Мої сини в школі макарони їсти не можуть, кажуть що вони якісь липкі.
Ответ для_Homyak_
Баріла без акції кусається трішки.
Тому ЛяПаста,як Аналог