useruseruser• 17 октября 2024

Питання до тих,хто їсть макарони,вермішель?

Ви зазвичай купляєте вермішель і макарони твердих сортів чи м´яких сортів?
Для тих,хто все ж таки обирає твердих сортів,чому саме такі купляєте?
Результат:
вже голосів: 143
132 (92.31%) Твердих сортів
11 (7.69%) М´яких сортів
dulenok• 17 октября 2024
Разных сортов
автор useruseruser • 17 октября 2024
Ответ дляdulenok
Разных сортов
Говорят,что твёрдых сортов не повышает резко уровень сахара в крови в отличии от мягких сортов
dulenok• 17 октября 2024
Ответ дляuseruseruser
Понятия не имею
автор useruseruser • 17 октября 2024
Ответ дляdulenok
Разных сортов
И к тому же твёрдых сортов качественее и вкуснее гораздо,не разваливаются
karapyzik• 17 октября 2024
Я купую твердих, мені смачніші і легше варити, нічого не злипається.
Мама навпаки не любить твердих сортів,тому їй окремо купую звичайні.
Хоча звичайні теж можу їсти, не проблема (не переварені звичайно)
ksyuha831• 17 октября 2024
Ответ дляuseruseruser
Звісно, в них нижчий глікемічний індекс.
автор useruseruser • 17 октября 2024
Ответ дляkarapyzik
Вони майже однакові за смаком
автор useruseruser • 17 октября 2024
Ответ дляksyuha831
А за смаком і ті і ті однакові
ksyuha831• 17 октября 2024
Ответ дляuseruseruser
А за смаком і ті і ті однакові
За смаком так, а за користю зовсім різні.
автор useruseruser • 17 октября 2024
Ответ дляksyuha831
Згодна
kystik• 17 октября 2024
Вже довгий час тільки твердих сортів. Вони не розвалюються і не злипаються. Вважаю цієї причини достатньо.
karapyzik• 17 октября 2024
Ответ дляuseruseruser
Вони майже однакові за смаком
мені не однакові)))
Thatsme• 17 октября 2024
Ответ дляuseruseruser
А за смаком і ті і ті однакові
На смак не однакові)) З твердих плотніші, смачніші, для здоров´я кращі, при приготуванні ведуть себе інакше, коли лежать в холодильнику - теж. Купую тільки тверді абсолютно різних марок по акції
_Homyak_• 17 октября 2024
Щось я останні років з 5 купую тільки Барілу. Спагетті і макарони різних форм. Вони не розварюються в кашу, не злипаються і смачні.
автор useruseruser • 17 октября 2024
Ответ дляThatsme
Так,вони трішки навіть сладкуваті,ті що твердих
Dolce.Vita• 17 октября 2024
Твердів сортів, мені вони смачніші 👍🤌
автор useruseruser • 17 октября 2024
Ответ дляkarapyzik
мені не однакові)))
Твердих трішечки солодші за ті,що м´яких
автор useruseruser • 17 октября 2024
Ответ для_Homyak_
Ще ЛяПаста хороші
_Homyak_• 17 октября 2024
Ответ дляuseruseruser
Ще ЛяПаста хороші
Хм... Дякую! Спробую обов´язково.
автор useruseruser • 17 октября 2024
Ответ для_Homyak_
Хм... Дякую! Спробую обов´язково.
Вони по смаку як Баріла аде трішки дешевші
Афри• 17 октября 2024
Ответ дляuseruseruser
А за смаком і ті і ті однакові
Нет, мне разные.
Елена - 79• 17 октября 2024
Я люблю из твердых, муж из мягких сортов.
Marmelade• 17 октября 2024
Только твердые, Мне они вкуснее, не слипаются. А главное: у моей мамы проблемы с желудком и после мягких сортов - боли, а после твердых все хорошо
KristinkaCute• 17 октября 2024
Потому что твёрдые сорта в супе не развариваются и не становятся кашей)
Ну и конечно же полезнее. От них не так сильно поправляются.
автор useruseruser • 17 октября 2024
Ответ дляKristinkaCute
Согласна.
Елена - 79• 17 октября 2024
Ответ дляMarmelade
У меня тоже самое. Как-то свекруха мужу дала несколько упаковок из мягких сортов, какие-то обычные, она не заморачивается и не разбирается, но такие мягкие, что разварились в 3 раза. Я тоже их ела, за компанию. После этого все упаковки ушли соседской бабуле, она всему рада.
А у меня справа под ребрами, это желчный, так болело, что я думала уже скорую вызывать.
Так что, вся семья ест твёрдых сортов, Барилла, на крайний случай Де люкс из атб.
_Homyak_• 17 октября 2024
Ответ дляuseruseruser
Баріла без акції кусається трішки.
автор useruseruser • 17 октября 2024
Ответ дляЕлена - 79
А,да,я пробовала Де Люкс с АТБ . Тоже вкусняшка
peti• 17 октября 2024
Ответ дляkarapyzik
В мене мама, дуже давно, варила в мене макарони. Потім скаржитися, що в мене якісь макарони не такі, я їх варила-варила, а вони все тверді. Мої сини в школі макарони їсти не можуть, кажуть що вони якісь липкі.
автор useruseruser • 17 октября 2024
Ответ для_Homyak_
Баріла без акції кусається трішки.
Тому ЛяПаста,як Аналог