useruseruser• 17 октября 2024

Питання до тих,хто їсть макарони,вермішель?

Ви зазвичай купляєте вермішель і макарони твердих сортів чи м´яких сортів?
Для тих,хто все ж таки обирає твердих сортів,чому саме такі купляєте?
Результат:
вже голосів: 143
132 (92.31%) Твердих сортів
11 (7.69%) М´яких сортів
peti• 17 октября 2024
Ответ дляuseruseruser
А за смаком і ті і ті однакові
Де вони однакові?
ОленаЯ• 17 октября 2024
Ответ для_Homyak_
Щось я останні років з 5 купую тільки Барілу. Спагетті і макарони різних форм. Вони не розварюються в кашу, не злипаються і смачні.
Оооо )))
NYC• 17 октября 2024
Твердых, нравятся те где белок выше 12%.
Люблю аль-денте.
Елена - 79• 17 октября 2024
Ответ для_Homyak_
Я тоже. С началом войны они исчезли из магазинов возле меня. Сначала заказывала на проме, а потом стали завозить маленькие магазинчики товары из Европы . Вот там и беру.
СИРЕЛИ• 17 октября 2024
беру обычную ярку или киев микс. ничего не слипается. мне нормальные. я их ем пару раз в год и то в супе с фрикадельками.
Плету з бісеру• 17 октября 2024
Ответ дляuseruseruser
А за смаком і ті і ті однакові
я б не сказала. Тверді мені смачніші. М´які - це щось із дитинства 90-х, коли обов´язково треба було ретельно їх промивати. А мама в совку як мала була, то ще й продувала сиділа, бо там і бруд міг бути, і якісь жучки. Вони смачні тільки як гарячі, а як трохи постоять, то злипаються. Їх хіба що в суп можу, і то. Спецально - не купую.
Volnat• 17 октября 2024
Ответ дляuseruseruser
И к тому же твёрдых сортов качественее и вкуснее гораздо,не разваливаются
тверді смачніше
автор useruseruser • 17 октября 2024
Ответ дляpeti
Де вони однакові?
Ті,що твердих сортів трішки солодші і смачніші трішки,і не розвалюються
автор useruseruser • 17 октября 2024
Ответ дляСИРЕЛИ
А,ну тогда нормально.
автор useruseruser • 17 октября 2024
Ответ дляПлету з бісеру
В суп так,піде
автор useruseruser • 17 октября 2024
Ответ дляVolnat
тверді смачніше
Так.
Ксения З.• 17 октября 2024
Потому что они качественнее и вкуснее
Thatsme• 17 октября 2024
Ответ дляuseruseruser
Тому ЛяПаста,як Аналог
Так не тільки вони. Чумак дуже гарні і ще купа всяких фірм. Я, коли замовляю доставку, ставлю фільтр ’тверді сорти’ і ’акція´ - завжди якісь марки є недорого, всі перепробувала і всі чудові
автор useruseruser • 17 октября 2024
Ответ дляThatsme
А де замовояєте?
Rosenica• 17 октября 2024
Я м´яких сортів використовую лише для бабки. Тверді туди не підходять.
Thatsme• 17 октября 2024
Ответ дляuseruseruser
А де замовояєте?
На Фоззі, там зручний додаток, ціни нижчі, доставка від 800 безкоштовно, везуть хтозна-куди мені)
автор useruseruser • 17 октября 2024
Ответ дляThatsme
Дякую.