Ви зазвичай купляєте вермішель і макарони твердих сортів чи м´яких сортів?
Для тих,хто все ж таки обирає твердих сортів,чому саме такі купляєте?
Результат:
вже голосів:
132 (92.31%)
Твердих сортів
11 (7.69%)
М´яких сортів
Елена - 79• 17 октября 2024
Ответ для_Homyak_
Щось я останні років з 5 купую тільки Барілу. Спагетті і макарони різних форм. Вони не розварюються в кашу, не злипаються і смачні.
Я тоже. С началом войны они исчезли из магазинов возле меня. Сначала заказывала на проме, а потом стали завозить маленькие магазинчики товары из Европы . Вот там и беру.
Плету з бісеру• 17 октября 2024
Ответ дляuseruseruser
А за смаком і ті і ті однакові
я б не сказала. Тверді мені смачніші. М´які - це щось із дитинства 90-х, коли обов´язково треба було ретельно їх промивати. А мама в совку як мала була, то ще й продувала сиділа, бо там і бруд міг бути, і якісь жучки. Вони смачні тільки як гарячі, а як трохи постоять, то злипаються. Їх хіба що в суп можу, і то. Спецально - не купую.
Ответ дляpeti
Де вони однакові?
Ті,що твердих сортів трішки солодші і смачніші трішки,і не розвалюються
Ответ дляСИРЕЛИ
беру обычную ярку или киев микс. ничего не слипается. мне нормальные. я их ем пару раз в год и то в супе с фрикадельками.
А,ну тогда нормально.
Ответ дляПлету з бісеру
В суп так,піде
Ответ дляThatsme
Так не тільки вони. Чумак дуже гарні і ще купа всяких фірм. Я, коли замовляю доставку, ставлю фільтр ’тверді сорти’ і ’акція´ - завжди якісь марки є недорого, всі перепробувала і всі чудові
А де замовояєте?
Ответ дляThatsme
На Фоззі, там зручний додаток, ціни нижчі, доставка від 800 безкоштовно, везуть хтозна-куди мені)
Дякую.