#Пойду_кгадалке• 17 октября 2024

Який у вас сімейний дохід?

Відповіді у ГРН)
Дохід це ви+чоловік. Або ваш варіант .
Результат:
вже голосів: 203
84 (41.38%) До 50 000
60 (29.56%) Більше 120 000 грн в місяць
39 (19.21%) 50-80 000
20 (9.85%) 80-120 000
Оченьценная• 17 октября 2024
Ответ дляdulenok
около 40
а вы же писали ранее,что почти в нищете живете?
Natalia505• 17 октября 2024
Ответ дляКарамбОлька
Нет, попробуйте посчитать и удивитесь, какой уровень жизни у вас будет в Канаде на ЗП кассира
Я рахувала як живе наш близький знайомий в Ізраїлі на зарплатню зварника. Будь яка людина має право отримувати гідну зарплатню, хоч прибиральник, хоч касир, хоч керівник найвищого рівня. Але не може один жирувати, коли інший за 50 тисяч десь віддає своє життя. Країна у війні. Не можна ремонтувати світлофори за мільйони і сотні тисяч витрачати на траву, коли в країна у війні.
Цей список нескінченний. І повірте, без тої голови медичної комісії ми всі виживемо, без прокурорів аналогічно, а без медсестер, касирів і військових хто зна? Хто важливіший сьогодні для суспільства?
КарамбОлька• 17 октября 2024
Ответ дляNatalia505
Сварщики и у нас очень неплохо себя чувствуют)
Natalia505• 17 октября 2024
Ответ дляКарамбОлька
В райцентрі вони себе почувають на багато гірше, ніж в Ізраїлі. Виїхав і перехрестився тут вже кожному своє. Тут ще могли забрати воювати на старості літ
Оченьценная• 17 октября 2024
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Никогда не работала
это не вы случайно спустили наследство мужа 10 или 15 тыс дол за короткое время?
КарамбОлька• 17 октября 2024
Ответ дляNatalia505
То есть дело в войне?
Но вы снова отклонились от теме, что вы себе позволите в Канаде на ЗП кассира?
Goku5927• 17 октября 2024
Або 10к грн, або 200к, типова Порадниця
Natalia505• 17 октября 2024
Ответ дляКарамбОлька
То есть дело в войне?
Не тільки. В усьому. Немає ліфтів їх не існує. Немає доходів, якщо ти чесно працюєш. Задушать. Немає ринків збуту, вчора жіночка скаржилась. Немає як продавати свою продукцію, вони у Харківські області. Немає перспективи, вона невідома. Немає впевненості в завтрашньому дні. Не цінується досвід, якщо тобі під 50 тебе тупо списують. Хабарники, злодії, куми, тцк, бусифікації, це не весь список...ептєль. вимкнення світла обіцяють.Один суцільний треш. Ще заморозки, вибори влаштують, а там як в тумані. Сил нам усім.
Два-три тижні і фсьо• 17 октября 2024
Ответ дляЛасую колобками
20к грн на двоих
Как вы живёте???
Просто у нас такой же,треш(
Natalia505• 17 октября 2024
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Как вы живёте???
Просто у нас такой же,треш(
Всі підробляють, сонечко, хто чим може і як може. Додатково з основною роботою. Я навіть не знаю чоловіків з однією роботою.
Ласую колобками• 17 октября 2024
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Как вы живёте???
Просто у нас такой же,треш(
Выживаем. Сейчас зимой за квартиру 8к +/- будет. По сути, просто еда не особо высокого качества и крыша над головой. Но я смогу ближе к новому году работать, надеюсь, будет полегче. Потому что это треш. Особенно, когда наступает время покупки быт химии всякой
КарамбОлька• 17 октября 2024
Ответ дляNatalia505
Социальные лифты как раз есть.
Про 50 тоже неправда, если про спецов говорим
ПробілНеПрацює• 17 октября 2024
У нас 120-200, зависит от сезона (у мужа зимой меньше доход значительно). Я психотерапевт, муж официант в дорогом ресторане
Natalia505• 17 октября 2024
Ответ дляКарамбОлька
Социальные лифты как раз есть.
Де саме вони єсть? Розкажіть в яких сферах?
Natalia505• 17 октября 2024
Ответ дляПробілНеПрацює
В нас ні дорогих ресторанів, ні психотерапевтів. Психіатрії в райцентрах не існує, враження що вона вмерла, а може не народжувалась ніколи.
КарамбОлька• 17 октября 2024
Ответ дляNatalia505
Во многих, медицина, айти, бизнес. Да и чаще проще, из-за доступности образования того же.
ША! я прийшла!• 29 октября 2024
Півроку дохід 45000, півроку 35000, на двох зі своїм житлом вистачає.