Фима Собак• 17 октября 2024
Обслуговуюча компанія не вивозить сміття, які методи впливу?
Сьогодні у нас за графіком виведення габаритного сміття, завчасно телефонувала питала коли виставляти, сказали краще ввечері в середу, бо машина забирає рано вранці у четвер.
Виставила. Виходжу о десятій ранку, стоїть моє сміття там де я його поставила.
Телефоную в обслуговуючу компанію, диспетчер сказала що протягом дня заберуть. Згодом перетелефонувала мені, каже, не забрали, не змогла проїхати машина, там запарковано усе, ніяк.
У сусідньому дворі будівельне сміття теж не забрали, диспетчер на зауваження відповіла що його на інший полігон треба везти, тому й не забирали.
Підняла договір, і великогабаритне і будівельне сміття везуть на один полігон, тпв на інший.
Оце прям мене зацепило, прям хочу з ними посваритися, я спеціально виставляла вчасно, щоб потім по дворам не збирати те що викинула, а воно виходить, мінімум тиждень буде «тіліпатися» тепер біля баків (бачу що там якісь залишки вікон, біля смітника стоять давно), думаю, може пройтися по смітникам, пофотографувати, не тільки в нас таке, по всьому місту. Вони ж якось забирають сміття з баків, невже не можуть проїхати тільки у четвер?
Які методи впливу використовувати, щоб робота виконувалася?
пьЯНА• 17 октября 2024
У вас очень много свободного времени. Ходить мусор по дворам собирать? Фотографировать? Вынесли куда надо? Ждите, вывезут.
Фима Собак
• 17 октября 2024
Ответ дляпьЯНА
Так я не хочу його дворами збирати, я виставила вчасно, забирають таке раз на тиждень, сьогодні не забрали, мені назад в квартиру його зі смітника тягти?
Паспортний стіл• 17 октября 2024
Если у них нет доступа проезда из за припаркованных машин, они имеют право не заезжать за мусором.
Фима Собак
• 17 октября 2024
Ответ дляПаспортний стіл
Та є там все, в інші дні заїжджають нормально, ну і, в крайньому випадку, два крісла, на колісчатках, можна і докотити до тієї машини 30 метрів
ЛижТолько• 17 октября 2024
Ответ дляФима Собак
Так залиште біля смітника. Не вивезли сьогодні, вивезуть найближчими днями. Автор, дай Боже, щоб то була найбільша біда для всіх - вивезення сміття))
Фима Собак
• 17 октября 2024
Ответ дляЛижТолько
Великогабаритне сміття забирають раз на тиждень
ЛижТолько• 17 октября 2024
Ответ дляФима Собак
Ну то заберуть за тиждень. Вам воно біля смітника муляє чи що?
Фима Собак
• 17 октября 2024
Ответ дляЛижТолько
Да
ЛижТолько• 17 октября 2024
Ответ дляФима Собак
Да
Ну тоді, якщо зміст суто в тому, щоб посваритися з тою обслуговуючою компанією і Ви маєте купу вільного часу, то зробіть так, як написали в пості - обійдіть всі смітники, чим більше, тим краще, зробіть фото того великогабаритного сміття, яке не вивезли, надішліть компанії. Ще як варіант - сходіть із договором в юридичну консультацію, складіть позов та й подайте в суд на ту компанію. І Вам буде чим зайнятись, і оточуючим на користь
Фима Собак
• 17 октября 2024
Ответ дляЛижТолько
Мене просто ото харить, як починають його розтягувати, то бомжі, то діти, а ти потім його вертай на місце до смітника, бо ок забирає тільки з певного майданчика (ну на хвилинку, я щомісяця справно сплачую їм гроші, може і вони почнуть справно виконувати свою роботу)
Бяки-козяки• 17 октября 2024
Автор, вы с вашей активностью не хотите пойти волонтёром в собачий приют?
Фима Собак
• 17 октября 2024
Ответ дляБяки-козяки
Я вже волонтером на державній службі працюю