-Ань-• 18 октября 2024

Школярам заборонять виїжджати з України? В Міносвіти зазначили загрозливу тенден

Школярам заборонять виїжджати з України? В Міносвіти зазначили загрозливу тенденцію:
https://gsminfo.com.ua/172775-shkolyaram-zaboronya...

В Міністерстві освіти звертають увагу на те, що школярі, що навчаються в 10 та 11 класі, особливо хлопці, масово покидають Україну.

За даними Міністерства освіти, спостерігається стрімкий відтік учнів старших класів, зокрема хлопців, за кордон. Цю проблему підняв міністр Оксен Лісовий під час свого виступу в парламенті.

Оксен Лісовий висловив стурбованість з приводу того, що все більше українських школярів, особливо хлопців старших класів, виїжджають за кордон у пошуках кращих освітніх можливостей. За його словами, ця тенденція загрожує втратою молодих талантів для країни та може негативно вплинути на її майбутнє. Міністр закликав до вжиття термінових заходів, таких як реформування освітньої системи, підвищення заробітних плат вчителям та створення нових робочих місць для молоді, щоб зробити Україну більш привабливою для навчання та життя.

За словами міністра освіти, ключовим фактором, який може спонукати старшокласників залишитися в Україні, є якість освіти. Оксен Лісовий підкреслив, що міф про те, що закордонна освіта значно краща за українську, є перебільшеним. Насправді, багато українських закладів освіти пропонують високий рівень підготовки. Однак, для того щоб утримати молодь в країні, необхідно постійно працювати над покращенням якості освіти та створенням сприятливих умов для навчання і розвитку молодих людей.

Однак люди не згодні з таким твердженням. Відтік молоді в першу чергу пов’язаний з ризиком мобілізації. Батьки побоюються зниження призовного віку до 18, наприклад. Саме тому у віці 16-17 років підлітки масово виїжджають. Тож навряд чи до завершення війни уряд знайде спосіб утримати підлітків в Україні.

Додамо, що зараз прямої заборони на виїзд неповнолітніх з України немає. Однак нещодавно були подібні обговорення та натяки. В нещодавньому інтерв’ю Корчинський наполегливо намагався довести необхідність заборони виїзд з України дітей. Начебто тільки так вдасться зберегти націю.
Remensa• 18 октября 2024
Не читайте всяку херню на ніч

Светік• 18 октября 2024
Ответ дляRemensa
Не читайте всяку херню на ніч
Ніби виглядає так, як ви і пишете. Але ж не буває диму без вогню....Почали вже таке обговорювати, то вже і страшно(((
julia_kid• 18 октября 2024
Насильно мил не будешь
ellllena.ua• 18 октября 2024
Удалено администрацией...
Marta0030• 18 октября 2024
Пішли вони ....! За дітей розірву.
oksana 77• 18 октября 2024
Ответ дляRemensa
Не читайте всяку херню на ніч
Якби наша влада не творила всяку хєрню, то ніхто б її і не читав.
Ще й шлангом прикидується той Оксен, ніби не розуміє, чому ж діти їдуть навчатися за кордон, особливо хлопці.
Isa Dora• 18 октября 2024
Ответ дляMarta0030
Пішли вони ....! За дітей розірву.
Ну за мужчин мы ж не порвали власть....
Isa Dora• 18 октября 2024
Все может быть.

Вон читаю все хотят/начали мониторить денежные передвижения. И банки, и айбоксы...
Вот начинается финансовая не свобода.
Sombra• 18 октября 2024
Походу надо валить уже лет с 10 и мальчикам и девочкам

Alstru• 18 октября 2024
Ответ дляjulia_kid
Насильно мил не будешь
У мільйонів чоловіків, яких закрили в неньці не питали і цих не спитають
Lenusikkuz• 18 октября 2024
Ответ дляellllena.ua
Удалено администрацией...
А треба було регіонала?
Леска• 18 октября 2024
Ответ дляellllena.ua
Удалено администрацией...
А кого треба? Данєцкіх? Вони теж ,,гарно,, накерували.
EnotWhyNot• 18 октября 2024
Ответ дляLenusikkuz
А треба було регіонала?
зелений взагалі син комуняки, як думаєте, хто він насправді? РиГ - в зеленій рясі. Почитайте хоч про батьків свого улюбленця, все шобло, яке керує країною - або соросня, або Риги
Bombastic• 18 октября 2024
Ответ дляIsa Dora
Все может быть.

Вот начинается финансовая не свобода.
Вона давно та не свобода. Через дію можна пробачити всі надходження коштів вам на картку. Я була здивована)
ku4eravaku4erava• 18 октября 2024
Раніше требо було думати,, іде це давно, відтік кадрів, але багато повернеться ,
Ishoy• 18 октября 2024
Ответ дляMarta0030
Пішли вони ....! За дітей розірву.
В мечтах разве что. А на деле будете молчать вместе со всеми, потому что только на это способны.
Павела• 18 октября 2024
Ответ дляellllena.ua
Удалено администрацией...
Він народився і навчався в Києві. Ви багатьох вуйків з верховини знаєте, що сидять в міністерствах?
Megan_22• 18 октября 2024
Ответ дляLenusikkuz
А треба було регіонала?
Ну, при регионалах хотя бы войны не было ))
Любовь Вадимовна• 18 октября 2024
все чудесатее и чудесатее. Пусть своих детей из заграниц вернут и личным примером покажут как нужно любить родину. Заколебали уже. С каждым днём все больше желание уехать и никогда в эту страну не возвращаться, одна печаль - мужа не выпускают(((

СанечкинаЯ• 18 октября 2024
Свою стурбованість нехай засуне туди, де знаходиться зараз країна
ole4kakissa• 18 октября 2024
Ответ дляRemensa
Не читайте всяку херню на ніч
Не читайте советских газет перед обедом
Так других нет
Вот никаких и не читайте (с)
ole4kakissa• 18 октября 2024
Ответ дляСветік
Методички они всегда такими были
ole4kakissa• 18 октября 2024
Ответ дляIsa Dora
Ну за мужчин мы ж не порвали власть....
Ну не все
Много кто пошел путем наименьшего сопротивления и вывез своих мужчин за границу
Brita• 18 октября 2024
Ответ дляMegan_22
Да и в принципе есть с чем сравнить
Та жизнь и эта две большие разницы
Lenusikkuz• 18 октября 2024
Ответ дляfox with matches
Про своїх улюбленців я читаю, не хвилюйтеся, але до чого тут Зеленський?
Lenusikkuz• 18 октября 2024
Ответ дляMegan_22
Серйозно? Ви зовсім темна? Вони всі проросійські! Вони і привели сюди рускій мір, а слідом і війну!
Дафна• 18 октября 2024
Ответ дляMarta0030
Пішли вони ....! За дітей розірву.
Не смешите.
Молча проглотят и не пикнет никто. Максимум по соцсетям повозмущаться
Ollka• 18 октября 2024
Ответ дляfox with matches
Я вам відкрию секрет - майже в і його віку (мого теж) діти комуняк. Такий тоді час був.
LLL2005• 18 октября 2024
Ответ дляПавела
не з верховини, але передкарпаття, згадався чогось козак Гаврилюк у ВР
Vlada-Maria• 18 октября 2024
Ответ дляRemensa
Не читайте всяку херню на ніч
+1, яке ’масово’? Он в темах порадниці через одну доказують, що навпаки, всі повертаються з дітьми.... школи-садки переповнені, місць нема, і навіть нікого не знають в своєму оточенні, щоб виїздив